Zobacz dlaczego Ty i Twój Psi Przyjaciel będziecie zadowoleni z korzystania z PawAway.

Zobacz dlaczego Ty i Twój Psi Przyjaciel będziecie zadowoleni z korzystania z PawAway.

Zweryfikowani i doświadczeni Opiekunowie
Każdy Opiekun oraz Hotel dla Psa jest indywidualnie sprawdzany przez Nasz doświadczony Zespół ds. Zaufania i Bezpieczeństwa. Stosujemy ścisły proces weryfikacji, aby utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa.  Akceptujemy tylko 15% aplikacji składanych przez Opiekunów.

Bezpieczeństwo i ochrona płatności
Z PawAway masz pełną kontrolę nad rezerwacją, ustaleniami z Opiekunem oraz procesem płatności, która jest dokonywana za pomocą bezpiecznego Operatora płatności. Płatność jest wypłacana Opiekunowi dopiero po zakończeniu Opieki.

Opieka dla każdego psa
Masz psa lękliwego albo kanapowca, który lubi spać w łóżku?  W PawAway, znajdziesz dopasowanego i doświadczonego Opiekuna, u którego Twój Psi Przyjaciel  spędzi najlepsze wakacje.

Możliwość zmiany planów
Jeżeli będziesz musieć anulować rezerwacje otrzymasz całościowy lub częściowy zwrot pieniędzy, zgodnie z zastosowaną przez Opiekuna polityką anulowania.

Gwarancja Ochrony Rezerwacji
W rzadkich sytuacjach jeśli Opiekun będzie musiał anulować rezerwację, dołożymy starań, żeby pomóc Ci znaleźć podobną lub lepszą opiekę dla Twojego Psiego Przyjaciela. Zobacz szczegóły.

Gwarancja Zgodności z Opisem
Jeśli podczas Spotkania Zapoznawczego okaże się, że Opiekun nie spełnia Twoich oczekiwań lub Twój Psi Przyjaciel nie poczuł z nim chemii będziesz mógł zarezerwować innego Opiekuna lub zwrócimy Ci pieniądze. Zobacz szczegóły.

Gwarancja Zadowolenia z Opieki
Jeśli Ty lub Twój Psi przyjaciel nie będziecie zadowoleni z Opieki, będziemy współpracować z Tobą i dołożymy starań, aby to naprawić. Zobacz szczegóły.

Kładziemy duży nacisk na wszystkie powyższe elementy, ponieważ Ty i Twój Psi Przyjaciel jesteście dla Nas najważniejsi i zasługujecie na to, co najlepsze.

i jeszcze jedno!

Rezerwując Opiekuna poprzez PawAway pomagasz bezdomnym psom,
które nie miały tyle szczęścia w życiu. Część wpływów z każdej zarezerwowanej opieki, pomaga nakarmić psy ze schroniska z Twojej okolicy.  To tylko jedna z wielu korzyści przynależności do naszej społeczności kochającej psiaki. Z PawAway będziesz częścią czegoś większego. Centrum Pomocy PawAway

Podobne wpisy