Niezależnie od tego, czy szukasz dla swojego Psa opieki tylko na kilka godzin, czy na kilka dni, w PawAway znajdziesz wszystko czego Ty i Twój pies potrzebujecie.
Oto jak znaleźć  wymarzonego Opiekuna dla Psiego Przyjaciela:

1) Wejdź na www.pawaway.com 
2) Wybierz odpowiednią usługę:
– Nocleg – idealna opcja, kiedy wyjeżdżasz i potrzebujesz opieki dla psa na kilka dni. 
– Opieka dzienna – Wybierz opiekę dzienną, jeśli chcesz, żeby Twój pies nie siedział sam w domu, kiedy jesteś w pracy lub poza domem. Podczas tych kilku godzin z Opiekunem, pies będzie miał dobre towarzystwo, spacery i super zabawę.
3) Wpisz w polu wyszukiwania swój adres, określisz datę w jakiej potrzebujesz opieki oraz wielkość psa. Zaznacz odpowiednie filtry, jeżeli masz dodatkowe preferencje lub Twój pies wymaga bardziej specjalistycznej opieki
4) Kliknij na Znajdź Opiekuna.
5) Przejrzyj profile profesjonalnych Opiekunów w Twojej okolicy, skontaktuj się z tymi, którzy Ci pasują i wyślij prośbę o rezerwację.
6) Opowiedz Opiekunowi o swoim psie i dopytaj o wszystko co jest dla Ciebie ważne. Jeżeli dobrze się dogadujecie i Opiekun przyjmie rezerwację, zapłacić za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji PawAway.

Możesz przesunąć mapę, klikając na nią i przeciągając ją w dowolnym kierunku, jeśli chcesz zmienić obszar wyszukiwania, lub poszerzyć ją, pomniejszając.

Dzięki Naszej polityce bezpieczeństwa dla Właścicieli Psów, będziesz mieć Nasze wsparcie i pomoc przez cały czas trwania rezerwacji. W razie jakichkolwiek problemów z rezerwacją będziemy przy Tobie. Dzięki ochronie PawCover, możesz spokojnie odpoczywać wiedząc, że Twój Pies jest w najlepszych rękach.

Dodatkowo rezerwując Opiekę przez PawAway pomagasz karmić bezdomne psiaki w Twojej okolicy! 
Każda rezerwacja objęta jest programem pomocy Better World for Dog.

Centrum Pomocy PawAway

Podobne wpisy