Zostań Psim Opiekunem i zarabiaj na tym co kochasz!

Z nami rozwiniesz swój wymarzony psi biznes.

Załóż darmowe konto i otrzymuj zlecenia od Właścicieli piesków już teraz!

Kochasz psy? Zostań Opiekunem Piesków!

Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze i możesz opiekować się Psimi Gośćmi u siebie w domu? Jeżeli TAK, nie czekaj, zacznij przyjmować zlecenia opieki już teraz !

Jak zostać profesjonalnym Petsitterem z PawAway?

Dodatkowe informacje dla Opiekunów

Najczęściej zadawane pytania

Zobacz najczęściej zadawane pytania przez innych miłośników psów, którzy marzą o tym żeby zostać Piesitterem.

Obecnie jest bardzo duże zapotrzebowanie na Opiekunów dla psów ze względu na to, że coraz więcej ludzi chce mieć w domu futrzastego przyjaciela. Dlatego wielu właścicieli potrzebuje opiekunów dla swoich piesków , gdy podróżują do pracy lub na wakacje. Podobnie, mogą potrzebować kogoś, kto zaopiekuje się ich futrzanym przyjacielem w ciągu dnia. W związku z tym PawAway poszukuje doświadczonych, czułych kandydatów, którzy uwielbiają zwierzęta. Jeśli jesteś proaktywny, profesjonalny i komunikatywny, chętnie Cię poznamy.

1. Czy praca jako opiekun psów jest dla mnie?

Praca opiekuna psów jest idealna dla osób, które pracują zdalnie, są studentami i przede wszystkim spędzają dużo czasu w domu. Ważne jest również, żeby mieć warunki i możliwość przyjęcia psiego gościa u siebie w domu. Właściciele Piesków, którzy potrzebują opieki nad swoim pupilem, kiedy jadą na wakacje lub np. na dłuższy weekend, chcą mieć pewność, że zostawiają swojego psiego przyjaciela w najlepszych rękach. Jeśli masz doświadczenie z psami, które może również wynikać z opieki nad własnym psem, to jesteś odpowiednim kandydatem.

2. Jak działa nasza platforma?

Po zarejestrowaniu się i utworzeniu bezpłatnego profilu opiekuna, w którym określasz:
– jakie usługi opieki i w jakiej cenie chcesz świadczyć
– jakimi psami chcesz się zajmować
– kiedy chcesz przyjmować pieski
Następnie będziesz otrzymywać zapytania o rezerwacje opieki od właścicieli psów z całej Warszawy. Właściciel skontaktuje się z Tobą za pomocą bezpiecznego czatu na naszej platformie, gdzie ustalicie szczegóły opieki. Jeżeli uznasz, że jesteś w stanie zaopiekować się danym psem, przyjmujesz zlecenie. Po akceptacji rezerwacji, właściciel opłaca ją, a Ty jesteś chroniony przez naszą politykę anulowania na wypadek gdy Właściciel chciał ją odwołać.

3. Jak jestem chroniony jako opiekun?

Nasza polityka anulowania gwarantuje, że jeśli właściciel zrezygnuje z rezerwacji po określonym terminie przez Ciebie terminie, otrzymasz część lub całą kwotę za odwołaną rezerwację. Dodatkowo, operatorem płatności na naszej platformie jest Stripe, jedna z najbezpieczniejszych platform płatniczych na świecie, co zapewnia bezpieczne przelanie wynagrodzenia na Twoje konto.

4. Jak mogę otrzymać rezerwacje?

 Dzięki zaproszeniu do PawAway 30 000 właścicieli psów z Warszawy oraz stałe reklamowanie platformy, masz szansę na wiele potencjalnych rezerwacji. Po zarejestrowaniu się jako opiekun, możesz aktywnie reagować na zapytania właścicieli i zawierać rezerwacje zgodnie z Twoimi preferencjami i w określonych przez Ciebie terminach, w których chcesz świadczyć usługi opieki.

5. Jakie są korzyści z pracy jako opiekun psów na naszej platformie?

Oprócz możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy, praca jako opiekun psów daje Ci możliwość spędzania czasu z czworonogami, które kochasz. Możesz też rozwijać swoje umiejętności w opiece nad psami oraz budować pozytywne relacje z właścicielam.

Jeśli, podoba Ci się pomysł pracy z pieskami – do dzieła. Zarejestruj się i wypełnił profil wg. poszczególnych kroków. Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania, śmiało skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy!

Praca jako opiekunka do zwierząt jest zabawna i satysfakcjonująca, jeśli kochasz zwierzęta, ale wiąże się to również z dużą odpowiedzialnością. Na przykład, do Twoich obowiązków będzie należeć karmienie, wyprowadzanie, podawanie leków i głaskanie piesków znajdujących się pod Twoją opieką . Twoi Klienci mogą mieć konkretne wymagania dotyczące swoich futrzastych przyjaciół, takie jak szczotkowanie, kąpiel lub podawanie leków lub wychodzenie na extra długi spacer w ciągu dnia. Ponadto będziesz musiał codziennie wysyłać aktualizacje zdjęć/filmików i wiadomości do swoich klientów podczas opieki nad pieskiem. Jednak musisz pamiętać, że każdy pies to indywidualny charakter, zachowanie i możliwe problemy behawioralne, dlatego będzie Ci potrzebna wiedza i doświadczenie, żeby móc zaopiekować się każdym psem.

Usługi, które możesz oferować poprzez PawAway dzielą się na dwie kategorie: Usługi Podstawowe (tj. Opieka z Noclegiem i Opieka Dzienna) oraz Usługi Dodatkowe, które możesz dodatkowo zaoferować. W przypadku każdej usługi ustawiasz własną cenę i dni kiedy chcesz ją wykonywać.

Opieka z noclegiem

Opiekujesz się psami w twoim domu przez całą dobę z noclegiem.

! Ta usługa jest najbardziej poszukiwana.

Opieka dzienna

Dbasz o psy w swoim domu w ciągu dnia. Z reguły opieka dzienna trwa od 5 do. maksymalnie 12 godz. i pies, który jest zostawiony rano jest odbierany najpóźniej przed godziną 22.00

Usługi Dodatkowe – każda usługa dodatkowa to Twój dodatkowy zarobek do usług podstawowych, dlatego jeżeli masz umiejętności by je oferować warto ustawić je w swoim profilu i podać za nie indywidualne ceny. Dzięki temu Psi Rodzic będzie mógł je dokupić płacąc za rezerwację.

  • Dopłata za kolejnego psa. Wielu Psich Rodziców będzie miało 2 lub nawet 3 psy, które będą chcieli zostawić razem pod Twoją opieką. W panelu Opiekuna znajdziesz opcję dodania ceny za kolejnego psa tego samego właściciela.
  • Kąpiel na koniec pobytu. Zaproponuj kąpiel pieska na koniec pobytu. Niech wróci do domu czysty i pachnący. Pamiętaj, żeby dysponować kosmetykami dedykowanymi psom.
  • Extra spacer 45 min/dzień Jeżeli pies wymaga więcej ruchu, możesz zapewnić mu jeden długi spacer i zabawę w ciągu dnia. Standardowe trzy spacery dziennie oferowane w cenie podstawowej powinny trwać ok 15 min każdy.
  • Szkolenie Jeżeli jesteś trenerem lub behawiorystą możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i zaproponować Klientowi szkolenie psa, kiedy zostanie pod Twoją opieką. Zakres szkolenia ustal indywidualnie z Klientem.

To ile zarobisz opiekując się pieskami w większości zależy od tego, ile czasu w miesiącu będziesz w stanie poświęcić na to zajęcie. Być może to będzie tylko dodatkowe źródło dochodów, a może zostaniesz kwalifikowanym Piesiterem. Jednak z naszego doświadczenia możemy Ci podpowiedzieć, że ceny w dużych miastach kształtują się na poziomie od 50 zł do nawet 350 zł za dzień opieki nad psiakiem. Natomiast poziom Twojej ceny może mieć wpływ wiele czynników, dlatego ustawiając ceny weź koniecznie pod uwagę:

swoje doświadczenie w pracy z psami. Jeżeli masz dodatkowe kwalifikacje tj. certyfikowany petsitter, behawiorysta, zootechnik, trener, możesz ustawić wyższe stawki.

miejsce wykonywania opieki. Jeżeli masz dom lub mieszkanie z ogrodem, hotel z profesjonalnym wybiegiem, gdzie psy mogą biegać do woli, również możesz oczekiwać wyższych cen. 

lokalizację – np. mieszkasz blisko centrum, można dojechać do Ciebie środkami komunikacji miejskiej, masz blisko domu uroczy park.

zakres psów jakimi jesteś w stanie się zaopiekować – np. psy niekastrowane, z lękiem separacyjnym, wymagające podawania leków, lub nietolerujące innych psów.

Jako Opiekun PawAway masz pełną kontrolę nad ilością czasu jaki możesz przeznaczyć na opiekę dla psów.

Każda zlecenie opieki jest inne, więc za każdym razem musisz wszystko omówić dokładne z każdym ze swoich klientów. Na przykład możesz zapewnić długie lub krótkie spacery z psem lub zgodzić się na opiekę nad psem lękliwym, który będzie bał się zostawać sam w domu. Pamiętaj, aby w opisie swojego profilu podać ilość czasu, jaką możesz zaoferować dla każdej rezerwacji.

Aby ułatwić Ci życie, Twój profil opieki nad zwierzakiem ma narzędzie kalendarza, dzięki czemu możesz blokować daty i planować swój harmonogram zgodnie z Twoimi potrzebami. Podobnie, możesz ustawić swój profil tak, aby przyjmować jednego klienta na raz lub tylko powtarzających się klientów.

Aby dołączyć do społeczności PawAway, wybierz przycisk „załóż konto” na tej stronie. Zarejestruj się i uzupełnij swój profil opiekuna. Strona poprowadzi Cię przez wszystkie niezbędne kroki. Kiedy masz już wszystko gotowe, wyślij profil do weryfikacji. Gdy nasz zespół zatwierdzi Twoją aplikację, Twój profil będzie dostępny na naszej stronie internetowej dla tysięcy psich klientów.

Wskazówka: pamiętaj, aby ściśle przestrzegać naszych instrukcji podczas tworzenia swojego profilu. Przede wszystkim, zwróć uwagę, żeby uzupełnić wszystkie opisy, zdjęcia oraz specyfikacje świadczonych usług. Pamiętaj, że profil będzie promował Ciebie i Twoje usługi, dlatego przyłóż się do stworzenia jak najlepszego profilu. Wskazówki jak stworzyć swój idealny profil znajdziesz tutaj.

Zobacz główne korzyści współpracy z PawAway dzięki, którym będziesz mógł skoncentrować się wyłącznie na robieniu tego co kochasz czyli Opiece nad Pieskami.

Bezpłatny profil Opiekuna 

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces stworzenia profilu Opiekuna, dzięki któremu wywrzesz świetne pierwsze wrażenie i uzyskasz zainteresowanie Właścicieli Psów, którzy szukają idealnego Opiekuna dla swoich pupili. Więcej dowiesz się tutaj.

Bezpłatne Narzędzia Marketingowe, z którymi wypromujesz swój profil

 Możesz ustawić swoje usługi i ceny używając szeregu narzędzi, dzięki którym stworzysz własną strategię cenową i promocyjną, które będą miały duży wpływ na ilość i dopasowanie zleceń, które będziesz otrzymywać. 

Profesjonalna promocja do Właścicieli Psów

Jako platforma PawAway docieramy dzięki szeroko prowadzonym działaniom marketingowym i reklamowym do wielu Właścicieli Psów, którzy szukają Opieki dla swojego Psa. Każdego z tych Właścicieli przyciągamy wyłącznie w jednym celu – żeby stał się Twoim Klientem.

Proste i kompleksowe zarządzanie rezerwacjami 

Dzięki PawAway przyjmowanie i zarządzanie rezerwacjami jest dziecinnie proste. W swoim panelu Opiekuna znajdziesz wszystko co pozwoli od początku do końca obsłużyć Ci rezerwację i kontrolować ustalenia z Klientem.

Nie musisz przejmować się obsługą płatności, jedyne co musisz zrobić to po zakończeniu opieki nacisnąć przycisk „wypłać środki”, żeby zarobione pieniądze trafiły na Twoje konto.

Ochrona płatności 

Ochrona Twojego zysku, kiedy Klient zrezygnuje z rezerwacji

Dzięki polityce ochrony rezerwacji jesteś chroniony, kiedy Klient zrezygnuje z rezerwacji i w razie jej naruszenia zachowasz całość lub część swojego zysku a dzięki ustawieniu Oferty Bezzwrotnej otrzymasz 100% swojego zysku. Więcej dowiesz się tutaj.

Ochrona w trudnych sytuacjach

 Opieka nad psem to praca pełna nieprzewidywalnych sytuacji. Może na przykład zdarzyć się, że podejmiesz się opieki nad psem, którego opieka  będzie wymagała większego doświadczenia niż Twoje, lub pies będzie  wymagał nagłej pomocy medycznej. W takich i podobnych przypadkach nie zostaniesz sam. Będziesz mieć do pomocy Zespół Naszych doświadczonych specjalistów.  Więcej dowiesz się tutaj.