PawAway to platforma, na której znajdziesz i zarezerwujesz zweryfikowanego i zaufanego Opiekuna dla Twojego Psiego Przyjaciela. Wiemy jak ważny jest dla Ciebie Twój Psi Przyjaciel i jak wiele zaufania potrzebujesz okazać, żeby zostawić go u kogoś obcego pod opieką.
Rozumiejąc to wszystko miło nam Ciebie przywitać w miejscu, gdzie każdy Właściciel Psa może znaleźć Opiekuna, któremu sami powierzylibyśmy nasze ukochane Psiaki.  W PawAway znajdziesz prywatnych profesjonalnych Opiekunów oraz profesjonalne, zweryfikowane hotele dla Psów. 
W tworzeniu platformy oraz doborze Opiekunów wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z psami i Opiekunami.
Bez względu czy potrzebujesz dla swojego Psa opieki tylko na kilka godzin, czy na kilka dni, w PawAway znajdziesz wszystko czego Ty i Twój pies potrzebujecie.

Wystarczy, że wpiszesz w polu wyszukiwania swój adres, określisz datę w jakiej potrzebujesz opieki oraz wielkość Psa a platforma sama wyszuka odpowiednich Opiekunów dla Psa jak najbliżej Ciebie. 
Zaznacz odpowiednie filtry, jeżeli masz dodatkowe preferencje lub Twój Pies  wymaga bardziej specjalistycznej opieki.

Profil każdego Opiekuna lub Hotelu jest indywidualnie sprawdzany przez Nasz oddany Zespół ds. Zaufania i Bezpieczeństwa. Akceptujemy tylko 15% aplikacji składanych przez Opiekunów.

Zalecamy skontaktowanie się z co najmniej 2-3 Opiekunami, abyś miał pewność, że znalazłeś takiego, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego Psa.

Jak tylko znajdziesz Opiekuna, który spełnia Twoje oczekiwania, możesz go poprosić o przyjęcie rezerwacji i skontaktować się nim za pośrednictwem chatu. Opowiedz Opiekunowi o swoim psie i dopytaj o wszystko co jest dla Ciebie ważne.
Jeżeli dobrze się dogadujecie i Opiekun przyjmie rezerwację, zapłacić za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji PawAway.

Cena opieki ustalana jest przez Opiekuna i jest wyświetlana na jego profilu. 
Na PawAway nie ma żadnych ukrytych kosztów: całkowita kwota, którą widzisz podczas rezerwacji, obejmuje zarówno płatność Opiekunowi, jak i opłatę za usługę PawAway.

Poproś Opiekuna o Spotkanie Zapoznawcze przed rozpoczęciem rezerwacji i upewnij się, że Twój Psi Przyjaciel dobrze pasuje do Opiekuna i odwrotnie.

Podczas opieki będziesz dostawać od Opiekuna foto relacje i raporty z dnia Twojego Pieska.

Dzięki Naszej polityce bezpieczeństwa dla Właścicieli Psów, będziesz mieć Nasze wsparcie i pomoc przez cały czas trwania rezerwacji. W razie jakichkolwiek problemów z rezerwacją będziemy przy Tobie. Dzięki ochronie PawCover, możesz spokojnie odpoczywać wiedząc, że Twój Pies jest w najlepszych rękach.

Dodatkowo rezerwując Opiekę przez PawAway pomagasz karmić bezdomne psiaki w Twojej okolicy! 
Każda rezerwacja objęta jest programem pomocy Better World for Dog.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz więcej pytań!Centrum Pomocy PawAway

Podobne wpisy