PawCover – Ochrona Rezerwacji dla Właściciela

W rzadkich przypadkach, gdy wybrany przez Ciebie Opiekun będzie chciał anulować przyjętą i opłaconą Rezerwację, pomożemy Ci znaleźć zastępczą opiekę przez PawAway.

Co zrobić, jeśli Opiekun anuluje Rezerwację niedługo przed jej rozpoczęciem?

Takie sytuacje zdarzają się rzadko, ale oczywiście anulowanie Rezerwacji może wynikać np. z powodu nagłych wypadków rodzinnych lub choroby.

Jeśli Twój Opiekun anuluje Rezerwację w okresie 2 tygodni przed rozpoczęciem Rezerwacji, poszukaj i zarezerwuj innego Opiekuna na PawAway, a my zwrócimy Ci pieniądze za anulowaną Rezerwację.
Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek problemy skontaktuj się z nami natychmiast, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć zastępczą opiekę na PawAway.

Są pewne pory roku, kiedy na PawAway ruch jest wyjątkowo duży. Ten szczyt sezonu obejmuje: Boże Narodzenie, Nowy Rok, długie weekendy i cały okres zimowych i letnich wakacji.

W szczycie sezonu trudno jest zastąpić Opiekuna, który anulował Rezerwację. Nasz Zespół Obsługi Klienta dołoży wszelkich starań, aby znaleźć opiekę zastępczą, natomiast nie zawsze może to być możliwe. Robimy wszystko, aby nie zostawiać Właścicieli bez opieki dla ich Psiego Przyjaciela, ponieważ wiemy, że może to być wyjątkowo niekomfortowe i prowadzić do anulowania planów podróży.

Wszelkie anulacje również odbijają się negatywnie na PawAway i podważają nasze wartości zaufania i bezpieczeństwa.

– Anulowana Rezerwacja została potwierdzona za pośrednictwem platformy PawAway
– Odbyło się spotkanie zapoznawcze i zostało przeprowadzone przed datą rozpoczęcia Rezerwacji (wymagane tylko wtedy, gdy jest to pierwsza rezerwacja z Opiekunem)
– Zarówno pierwotny, jak i zastępczy Opiekun są Opiekunami PawAway
– Daty Rezerwacji są takie same
– Opiekun anulował Rezerwację w okresie 2 tygodni przed datą rozpoczęcia Rezerwacji

Co zrobić, jeśli Opiekun będzie chciał anulować Rezerwację w trakcie jej trwania?

W pierwszej kolejności postaraj znaleźć się rozwiązanie z Opiekunem. Dopytaj się o powód i spróbuj znaleźć rozwiązanie z sytuacji. Być może Opiekun znalazł już zastępczego Opiekuna na PawAway i będzie prosił Cię o zgodę na przeniesienie psa do Opiekuna zastępczego. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek problemy w znalezieniu rozwiązania z Opiekunem skontaktuj się z nami natychmiast, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć rozwiązanie lub opiekę zastępczą. Bardzo pomocne będzie dla nas, jeżeli od razu podasz nam szczegółowe informacje na temat Twojego Psiego Przyjaciela i wymienisz wszystkie wymagania specjalne (np. pies musi być jedynym psem u Opiekuna lub cierpi na lęk separacyjny albo wymaga podawania leków), które pomogą nam znaleźć jak najszybciej odpowiedniego Opiekuna. Możesz również osobiście poszukać i zarezerwować innego Opiekuna PawAway, a My zwrócimy Ci pieniądze za anulowaną Rezerwację.

Bardzo ważne jest, abyś zostawił Opiekunowi dane kontaktowe kogoś, kto nie podróżuje z Tobą i w razie sytuacji awaryjnej będzie mógł podjąć decyzje do jakiego zastępczego Opiekuna przenieść Psa gdyby nie można było się z Tobą skontaktować.

Warunki zakwalifikowania się do Gwarancji Rezerwacji:

– Anulowana rezerwacja została potwierdzona za pośrednictwem platformy PawAway
– Odbyło się spotkanie zapoznawcze i zostało przeprowadzone przed datą rozpoczęcia Rezerwacji (wymagane tylko wtedy, gdy jest to pierwsza rezerwacja z Opiekunem)
– Zarówno pierwotny, jak i zastępczy Opiekun są Opiekunami PawAway
– Daty rezerwacji są takie same

Centrum Pomocy PawAway

 

Podobne wpisy