PawCover – Gwarancja Zgodności z Opisem Opiekuna

W PawAway bardzo dbamy o to, żeby wszystkie informacje jakie Opiekun umieszcza na swoim profilu lub przekazuje podczas ustalania szczegółów Rezerwacji były zgodne z prawdą. Oprócz tego najważniejszym elementem jest sprawdzenie czy Twój Psi Przyjaciel dobrze pasuje do Opiekuna i odwrotnie, oraz ocena, czy Ty i Opiekunka dogadujecie się. Dlatego w przypadku pierwszej Rezerwacji kluczowe jest zorganizowanie spotkania zapoznawczego Twojego Psa z Opiekunem przed datą rozpoczęcia Rezerwacji, podczas którego upewnisz się, że wszystkie informacje przekazane przez Opiekuna są prawdziwe, Opiekun dysponuje odpowiednim doświadczeniem i jest w stanie zagwarantować Twojemu Psu profesjonalną opiekę.

W celu zorganizowania spotkania zapoznawczego skontaktuj się z Opiekunem za pomocą czatu PawAway i poproś o spotkanie.
Jeśli w wyniku takiego spotkania okaże się, że wybrany Opiekun nie spełnia Twoich oczekiwań lub nie jest w stanie zapewnić bezpiecznej i profesjonalnej opieki dla Psa, każda ze stron może anulować rezerwację.
Jeśli w wyniku spotkania zapoznawczego Rezerwacja została anulowana, poszukaj i zarezerwuj innego Opiekuna na PawAway, a my zwrócimy Ci pieniądze za anulowaną Rezerwację.
Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek problemy skontaktuj się z nami natychmiast, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć opiekę zastępczą na PawAway.

W przypadku spotkania zapoznawczego, którego wynikiem jest wola anulowania Rezerwacji przez jedną ze stron, PawAway zastrzega sobie prawo do anulowania Rezerwacji oraz pełnego zwrotu pieniędzy Właścicielowi, niezależnie od wybranej przez Opiekuna polityki anulowania i na zasadach określonych w Regulaminie.

Warunki zakwalifikowania się do Gwarancji Zgodności z opisem Opiekuna:

– Rezerwacja została potwierdzona i opłacona za pośrednictwem platformy PawAway (strony internetowej lub aplikacji)
– Odbyło się spotkanie zapoznawcze i zostało przeprowadzone najpóźniej 3 dni przed datą rozpoczęcia Rezerwacji (wymagane tylko wtedy, gdy jest to pierwsza rezerwacja z Opiekunem)
– Wszelkie ustalenia dotyczące szczegółów Rezerwacji zostały poczynione w formie udokumentowanej, np. za pośrednictwem czatu dostępnego na Platformie PawAway
– Właściciel musi przedstawić dowody na okoliczności uzasadniające objęcie Gwarancją Zgodności z Opisem Opiekuna

Jak złożyć zgłoszenie?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego i podaj następujące informacje:

– Numer rezerwacji
– Data spotkania zapoznawczego (jeśli jest to Twoja pierwsza rezerwacja z Opiekunem, spotkanie zapoznawcze musiało odbyć się przed rezerwacją, aby roszczenie się kwalifikowało)
– Szczegóły sytuacji i powód chęci anulowania rezerwacji
– Szczegóły dotyczące wszelkich podjętych prób rozwiązania problemu z Opiekunem
– Wszelkie dodatkowe dokumenty uzupełniające (korespondencja, instrukcje przekazane Opiekunowi itp.)

Centrum Pomocy PawAway

 

Podobne wpisy