Zobacz dlaczego wskaźniki czasu odpowiedzi i aktywności są ważne dla Ciebie oraz Właściciela poszukującego Opiekuna.

Właściciele poszukujący Opiekuna dla swojego Psiego Przyjaciela liczą na znalezienie  profesjonalnego i wiarygodnego Opiekuna, który po otrzymaniu zapytania o zlecenie jak najszybciej udzieli odpowiedzi. Dlatego w Twoim profilu Opiekuna znajdują się trzy wskaźniki, które Właściciele biorą przy wyborze Opiekuna pod uwagę i których utrzymanie na wysokim poziomie istotnie wpływa na Twój wizerunek oraz widoczność Twojego profilu na liście Opiekunów.

Wskaźnik Odpowiedzi: Pokazuje na ile pierwszych wiadomości / zapytań o rezerwację odpowiedziałeś (-aś). Wysoki wskaźnik odpowiedzi pokazuje Właścicielowi, że wysyłając Ci zapytanie o rezerwację może liczyć na pewną odpowiedź. Wskaźnik uwzględnia odpowiedzi na pierwsze zapytania o rezerwację z ostatnich 30 dni. 

Wskaźnik Czasu Odpowiedzi: Jest to średni czas, w jakim udzieliłeś (-aś) odpowiedzi na wszystkie zapytania o rezerwacje w ciągu ostatnich 30  dni. Powinieneś (-aś) dążyć do utrzymania tej liczby na jak najniższym poziom

Warto pamiętać, że Właściciele po zakończonej opiece oceniają sprawność kontaktu z Tobą na każdym etapie rezerwacji, dlatego mimo, że wskaźnik czasu odpowiedzi mierzy wyłącznie czas odpowiedzi na pierwsze zapytanie o rezerwację, zdecydowanie zachęcamy naszych Opiekunów do jak najszybszego odpowiadania na wszystkie wiadomości od Klientów i budowanie wizerunku wiarygodnego i rzetelnego Opiekuna.

Wskazówki:
– Odpowiadaj na każdą wiadomość jaką otrzymasz.
– Odpowiadaj tak szybko, jak to możliwe, nawet w przypadku odrzucenia zapytania o rezerwację.
– Bądź uprzejmy(-a) i okazuj empatię w komunikacji z Klientem, aby zrobić świetne pierwsze wrażenie.
– Upewnij się, że masz włączone powiadomienia SMS i e-mail. Automatycznie powiadomimy Cię, gdy otrzymasz jakiekolwiek – zapytanie o rezerwację lub wiadomość od Właściciela Psa.

Centrum Pomocy PawAway

Podobne wpisy