Zobacz jak panelu Opiekuna zarządzać swoimi zleceniami.

Panel Opiekuna PawAway umożliwia Ci zarządzanie wszystkimi Twoimi zleceniami. 

Przygotowaliśmy go w taki sposób, żebyś mógł bez problemu zobaczyć status danego zapytania. Wszystkie swoje zlecenia znajdziesz w dwóch miejscach Twojego panelu Opiekuna.

Zakładka PULPIT

Nowe Zlecenia,  tutaj znajdziesz wszystkie nowe zapytania od Właścicieli Piesków,  które czekają na Twoją akceptację i te, które zaakceptowałeś ale czekają jeszcze na opłacenie przez Właściciela Psa. Wystarczy kliknąć w rozszerzenie danego zapytania, żeby zobaczyć szczegóły, zaakceptować lub odrzucić zapytanie oraz prowadzić rozmowę z Właścicielem Psa za pomocą chatu.

Pamiętaj, żeby jak najszybciej odpowiadać na każde zapytanie. Zlecenie, na które nie odpowiesz w przeciągu 24 godzin automatycznie wygaśnie.
Nie odpisywanie na wiadomości obniży Twój wskaźnik czasu odpowiedzi, a to zmniejszy widoczność Twojego profilu na liście Opiekunów. Jeżeli nie odpiszesz na 3 wiadomości Twoje konto zostanie zawieszone.
! Decydując  się na odrzucenie zlecenia, koniecznie poinformuj Właściciela i podaj przyczynę.

W drugiej sekcji “Twoje Zlecenia” dzięki filtrom, które znajdziesz na górze tj. Nadchodzące / W realizacji / Zakończone szybko zorientujesz się w statusie przyjętych i opłaconych rezerwacji.

  • Zlecenia Nadchodzące – to takie, które są opłacone i czekają na realizację. Przy każdej rezerwacji znajdziesz termin i rodzaj opieki, podstawowe informacje o psie. Klikając w rozszerzenie rezerwacji przejdziesz do  szczegółów i chatu z Właścicielem
  • Zlecenia w realizacji –  opiekujesz się teraz jakimś Pieskiem
  • Zlecenia zakończone – podgląd do wszystkich zakończonych zleceń opieki.

Zakładka Zlecenia

W tej zakładce każde Twoje zlecenie oznaczone jest bardziej szczegółowo niż w Pulpicie. Przy każdym zleceniu oznaczony jest dokładny status w jakim znajduje się zlecenie. Np. zlecenie zaakceptowane, opłacone, anulowane itp. Tutaj również przy każdym zleceniu znajdziesz jego numer rezerwacyjny, który będzie potrzebny gdyby zaistniała potrzeba zgłoszenia do Nas jakiegoś problemu z realizacją rezerwacji.

Podobne wpisy