W zależności od zasad anulowania i terminu anulowania, Właściciel Psa otrzyma pełny lub częściowy zwrot pieniędzy. W tym drugim przypadku nadal otrzymasz część swojego wynagrodzenia.

Ten sam dzień
Klient otrzyma pełny zwrot pieniędzy, jeśli anuluje rezerwację do godziny 11:00 w dniu rozpoczęcia rezerwacji. Jeśli anuluje po godz. 11.00 w dniu rozpoczęcia rezerwacji, otrzyma 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji i 100% zwrotu za kolejne dni.

1 dzień przed dniem rozpoczęcia rezerwacji
Klient otrzyma pełny zwrot pieniędzy, jeśli anuluje rezerwację do godziny 11:00 dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anuluje po tym terminie, otrzyma 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji i 100% zwrotu za kolejne dni.

 3 dni przed dniem rozpoczęcia rezerwacji
Klient otrzyma pełen zwrot pieniędzy, jeśli anuluje rezerwację do godziny 11:00 – 3 dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anuluje po tym terminie, otrzyma 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji i 100% zwrotu za kolejne dni.

7 dni przed dniem rozpoczęcia rezerwacji
Klient otrzyma pełen zwrot pieniędzy, jeśli anuluje rezerwację do godziny 11:00- 7 dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anuluje po tym terminie, otrzyma 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji i 100% zwrot za kolejne dni.

Należy pamiętać, że ani Ty, ani Właściciel Psa nie możecie anulować rezerwacji online po rozpoczęciu rezerwacji. Albo ty, albo on musicie skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli zorganizować zwrot pieniędzy. Nie zapomnij podać w formularzu kontaktowym numeru rezerwacji w wiadomości.

Jeśli rezerwacja jeszcze się nie rozpoczęła, Właściciel Psa może samodzielnie anulować rezerwację.

Czasami mogą zaistnieć okoliczności łagodzące, które mogą spowodować, że będziesz chciał zrezygnować z polityki anulowania, na przykład gdy Właściciel Psa musi anulować z powodu śmierci w rodzinie, śmierci psa lub innych tragicznych okoliczności. Jeśli w takim przypadku zdecydujesz się na pełen zwrot pieniędzy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby to potwierdzić.

Centrum Pomocy PawAway

Podobne wpisy