Dowiedz się dlaczego warto być Opiekunem piesków i jak możesz nim zostać.

Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego w opiece nad psami, ale oczekujemy, że Opiekunowie będą mieli co najmniej 2 lata doświadczenia w obcowaniu z psami.

Przede wszystkim musisz kochać psy i mieć pewność, że jesteś gotowy na podjęcie się obowiązków jakie łączą się z opieką nad nimi oraz na ciągłe doskonalenie się w byciu profesjonalnym Opiekunem. Ponad to będziesz potrzebować dobrych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych oraz bezpiecznego miejsca (mieszkania lub domu) w którym będziesz mógł gościć swoich psich klientów.
Pamiętaj, że posiadanie własnego psa i miłość do psów to nie to samo, co opieka nad nimi, więc upewnij się, że chcesz przyjmować wszystkie obowiązki związane z opieką nad psami innych ludzi.

Aby zostać Opiekunem PawAway musisz mieć co najmniej 18 lat.

Stare przysłowie brzmi „rób to co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia”. PawAway czerpie z tego przysłowia i daje wszystkim ludziom, którzy kochają psy możliwość zarabiania na robieniu tego co kochają.

Oto niektóre z korzyści, które Tobie oferujemy:

– Możesz być swoim własnym Szefem
– Elastyczność i kontrolę nad tym kiedy chcesz pracować
– Swobodę w decyzji jakie usługi chcesz oferować i w jakich cenach
– Ochronę dla opiekunów PawCover, która obejmuje min. wsparcie w trudnych sytuacjach i kiedy nieoczekiwanie będziesz zmuszony odwołać zaakceptowaną lub trwającą rezerwację.
– Obsługę klienta przez cały tydzień
– Bezpieczne i wygodne płatności online – zarabiaj na tym, co kochasz
– Przyciągamy i łączymy Właścicieli psów z Twoimi usługami

Jakie wymagania muszę spełniać, żeby zostać opiekunem psów w PawAway?

Przede wszystkim musisz:

– Mieć pasję i doświadczenie w opiece nad psami
– Mieć dostępne dni, w które możesz większość czasu być w domu i zajmować się psem, który jest pod Twoją opieką
– Zachowywać się w sposób profesjonalny i uprzejmy
– Traktować z pełną powagą, zaangażowaniem, odpowiedzialnością i rzetelnością opiekę nad psem
– Okazywać cierpliwość, wrażliwość i empatię podczas opieki nad psami
– Mieć chęć nabywania wiedzy o psach i doskonalenia się jako Opiekun
– Przestrzegać wszystkich zasad Opiekuna psów w PawAway

Właściciele psów, liczą, że na PawAway znajdą w 100% zaangażowanego, odpowiedzialnego i czułego Opiekuna dla ich Psich Przyjaciół, dlatego zastanów się, czy powyższe wymagania są bliskie Tobie i jesteś gotów ich w pełni przestrzegać, zanim założysz swój profil Opiekuna dla psów w PawAway.

Jakie usługi możesz oferować na PawAway?

Opieka z noclegiem
Opiekujesz się psami w twoim domu przez całą dobę z noclegiem.
! Ta usługa jest najbardziej poszukiwana.

Opieka dzienna
Dbasz o psy w swoim domu w ciągu dnia. Z reguły opieka dzienna trwa od 5 do. maksymalnie 12 godz. i pies, który jest zostawiony rano jest odbierany najpóźniej przed godziną 22.00

Usługi Dodatkowe – każda usługa dodatkowa to Twój dodatkowy zarobek do usług podstawowych, dlatego jeżeli masz umiejętności by je oferować warto ustawić je w swoim profilu i podać za nie indywidualne ceny. Dzięki temu Psi Rodzic będzie mógł je dokupić płacąc za rezerwację.

Dopłata za kolejnego psa. Wielu Psich Rodziców będzie miało 2 lub nawet 3 psy, które będą chcieli zostawić razem pod Twoją opieką. W panelu Opiekuna znajdziesz opcję dodania ceny za kolejnego psa tego samego właściciela.
Kąpiel na koniec pobytu. Zaproponuj kąpiel pieska na koniec pobytu. Niech wróci do domu czysty i pachnący. Pamiętaj, żeby dysponować kosmetykami dedykowanymi psom.
Extra spacer 45 min/dzień Jeżeli pies wymaga więcej ruchu, możesz zapewnić mu jeden długi spacer i zabawę w ciągu dnia. Standardowe trzy spacery dziennie oferowane w cenie podstawowej powinny trwać ok 15 min każdy.
Szkolenie Jeżeli jesteś trenerem lub behawiorystą możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i zaproponować Klientowi szkolenie psa, kiedy zostanie pod Twoją opieką. Zakres szkolenia ustal indywidualnie z Klientem.

Centrum Pomocy PawAway

 

 

Podobne wpisy