Zobacz kluczowe czynniki i standardy PawAway, dzięki którym możesz stać się odnoszącym sukcesy Opiekunem.

Naszym celem jest, umożliwienie Ci zarabiać na robieniu tego, co kochasz.

W zamian oczekujemy, że będziesz utrzymywać Standardy Opiekuna PawAway, aby Właściciele Psów mogli ufać naszej społeczności. Jako Opiekun jesteś ważnym przedłużeniem naszego zespołu, a twój sukces jest dla nas najważniejszy.

Poniżej znajdziesz niektóre kluczowe czynniki, dzięki którym możesz stać się odnoszącym sukcesy Opiekunem:

Sprawdź swoje ceny: Twoje usługi muszą być odpowiednio wycenione (nie za wysoko ani nie za nisko). Jeśli nie masz pewności, sprawdź jakie ceny oferują Opiekunowie Psów w Twojej okolicy. Jako nowy Opiekun, możesz zacząć od ustawienia nieco niższych cen, nabierz trochę doświadczenia i zbuduj dobrą reputację, zdobywając dobre opinie na PawAway. Następnie możesz zdecydować się na podniesienie cen. Eksperymentuj i regularnie dopasowuj swoją strategię cenową.  Wykorzystuj aktywnie wszystkie narzędzie cenowe, które masz dostępne w PawAway i daj swoim Klientom większą elastyczność wyboru. Dzięki temu zapewnisz sobie ciągłość rezerwacji i wyższe zyski.

Uważnie dobieraj Psich Klientów: podejdź do oceny swojego doświadczenia z pokorą. Podejmuj się wyłącznie rezerwacji psów, którym możesz zapewnić profesjonalną opiekę. Dobierając odpowiednio psich Klientów do Twojego doświadczenia zaoszczędzisz stresu sobie i przede wszystkim Twojemu Psiemu Klientowi.

Jak najszybciej odpowiadaj na każdą wiadomość od Właściciela: Utrzymuj jak najlepszy wskaźnik swoich odpowiedzi, odpowiadając szybko na wszystkie zapytania i wiadomości. 3 na 4 opiekunów PawAway odpowiada rodzicowi pieska w ciągu godziny od otrzymania wiadomości.

Okazuj profesjonalizm i empatię: Traktuj psich rodziców i wszystkie psy z troską i szacunkiem. Pamiętaj, że oddanie ukochanego psa pod opiekę kogoś obcego, jest dla Właściciela bardzo trudne. Okazuj empatię, zdobądź zaufanie i udowodnij, że psy którymi się opiekujesz kochasz jak swoje własne. Upewnij się, że wiesz wszystko na temat psa i pamiętaj, że pies, który pierwszy raz zostanie pod Twoją opieką może być niespokojny i zestresowany.

Umów się z każdym Właścicielem na spotkanie zapoznawcze po opłaceniu przez niego rezerwacji: Dzięki temu unikniesz niespodzianek podczas opieki. Sprawdź wcześniej, że piesek Cię akceptuje, a Ty wiesz wszystko na temat jego zachowania. Pamiętaj, żeby wszystkie ustalenia z Właścicielem, podsumować na chacie w profilu zlecenia.

Unikaj anulowania rezerwacji: Zaufanie Właścicieli Psów do naszej społeczności, jest najwyższym priorytetem, dlatego prosimy, aby po przyjęciu przez Ciebie rezerwacji jej nie anulować. Pamiętaj, że Psi Rodzic liczy na Ciebie.

Wysyłaj zdjęcia podczas opieki: Wysyłaj co najmniej jedno zdjęcie lub filmik dziennie, które pokazują, że pies dobrze się bawi i jest w najlepszych rękach. Pokazując często szczęśliwego psa, sprawisz, że Właściciele również będą szczęśliwi i spokojni. Wysyłaj zdjęcia za pomocą chatu w profilu rezerwacji. Dzięki temu będziemy widzieli, że jesteś aktywny. Aktywni użytkownicy uzyskują większą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Aktualizuj Kalendarz: Regularnie przeglądaj i sprawdzaj, czy Twój kalendarz jest aktualny. Gwarantuje to, że Właściciele nie będą rozczarowani, jeśli skontaktują się z Tobą, a Ty nie będziesz dostępny. Regularna aktualizacja kalendarza również wpływa na większą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Bądź uważnym Opiekunem: podczas opieki stosuj się dokładnie do otrzymanych od Właściciela instrukcji, nie podawaj psu innego jedzenia niż jego własne, pilnuj psa na spacerach, nie puszczaj ze smyczy (chyba, że masz ogrodzony ogródek itp.), ostrożnie podchodź do interakcji z innymi psami. Jeżeli pies przyjmuje leki podawaj je regularnie, zgodnie z wytycznymi. Pamiętaj, że jesteś w pełni odpowiedzialny za psa znajdującego się pod Twoją opieką.

Miej zawsze PawAway pod ręką: Nie zapomnij pobrać aplikacji PawAway! W ten sposób możesz sprawnie komunikować się, zarządzać rezerwacjami i udostępniać zdjęcia.

Bądź proaktywny: Udostępnij swój profil PawAway, wykorzystaj swoje niestandardowe materiały marketingowe i rozpowszechniaj informacje, że jesteś opiekunem psów! Dowiedz się, jak uzyskać więcej rezerwacji tutaj.

Chcemy, abyś dobrze sobie radził i odnosił sukcesy! Im więcej mamy odnoszących sukcesy Opiekunów, tym bardziej możemy udoskonalać naszą platformę i rozwijać kwitnącą społeczność poświęconą wszystkim, którzy kochają psy.

Centrum Pomocy PawAway

Podobne wpisy