Anulowanie rezerwacji spowoduje ogromne niedogodności dla Właściciela Psa, który będzie zmuszony albo znaleźć nową opiekę, albo anulować swoje plany. W rezultacie ma to bardzo negatywny wpływ na zaufanie do społeczności Opiekunów PawAway.

Aby temu zapobiec, rekomendujemy przede wszystkim przyjmowanie wyłącznie takich zapytań o rezerwację, z którymi czujesz się komfortowo i masz pewność, że zapewnisz Psu profesjonalną opiekę.

Unikaj anulowania rezerwacji.
Zaufanie Właścicieli Psów do naszej społeczności, jest najwyższym priorytetem, dlatego prosimy, aby nie anulować przyjętej przez Ciebie rezerwacji. Pamiętaj, że Psi Rodzic liczy na Ciebie.

Rozumiemy, że zdarzają się sytuacje, w których Opiekun jest zmuszony anulować opiekę z powodu nagłego wypadku lub nieprzewidzianych okoliczności. W takich przypadkach niezwłocznie zgłoś ten fakt Właścicielowi lub wyznaczonemu kontaktowi zastępczemu i ustal możliwe rozwiązanie tj. najszybszy możliwy odbiór psa lub zapewnienie alternatywnej opieki. W każdym przypadku masz obowiązek kontynuowania opieki do momentu znalezienia alternatywnego rozwiązania z Właścicielem lub kontaktem zastępczym wyznaczonym przez Właściciela.

Skontaktuj się koniecznie z PawAway, żebyśmy mogli dokonać pełnego zwrotu kosztów poniesionych przez Właściciela. Podczas kontaktu z nami prosimy o podanie następujących danych:
– numer rezerwacji
– powód anulowania rezerwacji

Co jeszcze możesz zrobić?
Dobrą praktyką jest zaoferowanie Właścicielowi pomocy w znalezieniu zastępczej opieki. Można to zrobić, wysyłając Właścicielowi linku do profili innych Opiekunów PawAway lub kontaktując się bezpośrednio z innymi Opiekunami na PawAway, aby przyspieszyć komunikację. Jako osoba, która już poznała Psa, będziesz w stanie ocenić, jaki rodzaj opieki będzie dla niego najbardziej odpowiednia.

Pomoc PawAway
W skrajnych wypadkach w ramach ochrony Opiekuna (PawCover) i jeżeli Właściciel wyrazi na to zgodę, wykorzystamy Nasze doświadczenie, aby Ci doradzić lub pomożemy Ci znaleźć stosowną, specjalistyczną zastępczą opiekę nad Psem, dopóki Właściciel Psa nie będzie w stanie odebrać swojego Psa, natomiast sami nie mamy możliwości anulowania zlecenia i odebrania Psa od Ciebie.

Jakie kary mają zastosowanie, jeśli anuluję rezerwację?
W zależności od okoliczności anulowania, możemy oznaczyć Twoje konto do ponownej weryfikacji przez nasz zespół ds. zaufania i bezpieczeństwa.

Zawieszenie lub usunięcie konta – Jeśli anulujesz rezerwację w ciągu 14 dni od jej rozpoczęcia i lub jeśli anulujesz w ciągu roku trzy rezerwacje, nasz Zespół może zawiesić Twój profil na pewien czas lub usunąć Twoje konto.

Jeśli nie będziesz w stanie podać uzasadnionego powodu anulowania lub nie odpowiesz na naszą prośbę o podanie więcej informacji, usuniemy Twój profil.

Rozumiemy, że nasze zasady mogą Ci się wydawać surowe, jednak one są wyłącznie po to, aby Właściciele Psów mieli pewność, że w PawAway znajdą wyłącznie najlepszych i niezawodnych opiekunów. A to dla Ciebie oznacza wiele wspaniałych rezerwacji!

Centrum Pomocy PawAway

Podobne wpisy