Petsitter w Warszawie

Szukasz najlepszego Petsittera w Warszawie? Niezależnie od tego, czy szukasz Petsittera dla swojego psa tylko na kilka godzin, czy na kilka dni, w PawAway znajdziesz najlepszych, zweryfikowanych Petsitterów blisko Ciebie i na każdą kieszeń.

Na czym polega praca Petsittera?

Petsitter to prywatny Opiekun, który zaopiekuje się psem podczas Twojej nieobecności. Petsitterami, są zazwyczaj osoby młode, które kochają zwierzęta, mają już pewne doświadczenie w opiekowaniu się psami i które mają możliwość przyjęcia psa do swojego mieszkania lub domu. Osoba, która jest petsitterem, z reguły uczy się lub ma inną zdalną pracę, która pozwala jej być większość czasu w domu. Są również Petsitterzy, którzy całą swoją drogę zawodową łączą z opieką nad zwierzętami i rozwijają swoje kompetencje w tym kierunku robiąc kursy behawioralne lub zootechniczne. Profesjonalny Petsitter w Warszawie zaopiekuje się Twoim Psim Przyjacielem w zaciszu swojego domowego hoteliku dla psów, gdzie każdy pies będzie mógł poczuć się jak u siebie. To idealna opcja dla psów, które potrzebują indywidualnej i kameralnej opieki. Podczas opieki u profesjonalnego Petsittera, psy z reguły mogą spać razem z Opiekunem w jednym łóżku i cieszyć się prawdziwie vipowską opieką. Polecamy dla wszystkich piesków, które potrzebują większej atencji, spokoju oraz wygód prywatnego mieszkania. Wybór profesjonalnego Petsittera będzie również świetnym wyborem dla piesków, które nie zawsze tolerują innych psich kumpli i będą woleli mieć Opiekuna wyłącznie dla siebie.

Gdzie znaleźć najlepszego Petsittera w Warszawie?

W Warszawie znajdziesz wielu profesjonalnych Petsitterów, jednak ich szukanie i weryfikowanie jest uciążliwe i czasochłonne. W Pawaway znajdziesz i zarezerwujesz, najlepszych i zweryfikowanych przez specjalistów ds. jakości Petsitterów dla psów w Warszawie. Wystarczy, że wpiszesz w polu wyszukiwania swój adres, określisz datę w jakiej potrzebujesz opieki oraz wielkość psa a platforma Pawaway sama wyszuka odpowiedniego profesjonalnego Petsittera, jak najbliżej Ciebie, ponieważ mieszkają w takich dzielnicach Warszawy jak Centrum, Muranów, Gocław, Żoliborz, Ochota, Bielany, Bemowo, Białołęka, Praga-Północ, Praga-Południe, Targówek, Rembertów, Ursynów, Ursus, Wilanów, Wola, Włochy,Wawer, Wesoła.

Jak znaleźć najlepszego Petsittera w Warszawie?

Szukając Petsittera w Warszawie warto wziąć pod uwagę takie czynniki jak:
 • doświadczenie w pracy z psami – jako Właściciel najlepiej znasz swojego futrzastego przyjaciela i wiesz jaki Petsitter jest mu potrzebny.
 • W szczególności, jeżeli pies wymaga specjalistycznej wiedzy Opiekuna, ponieważ cierpi na jakieś problemy behawioralne tj. lęk separacyjny, nie toleruje wszystkich psów lub wymaga podawania leków/zmiany opatrunków lub szczególnej pielęgnacji.
 • warunki domowe, w których Petsitter będzie opiekował się psem: – czy Petsitter mieszka w bloku lub może w domu z ogródkiem. – czy w okolicy są jakieś parki gdzie Petsitter będzie mógł wychodzić na dłuższe spacery z Twoim Psim Przyjacielem. – gdzie pies będzie przebywał większość dnia? Czy będzie mógł swobodnie biegać po mieszkaniu i wchodzić na kanapy i łóżka, czy może będzie mieszkał w wydzielonej przestrzeni z kojcem.
 • jeżeli Petsitter mieszka w mieszkaniu to czy jest winda?
 • komunikatywność Petsittera – bardzo ważne jest żebyście wytworzyli ze sobą więź porozumienia. Petsitter, który będzie opiekował Twoim pieskiem musi być komunikatywny ale również opanowany. Musisz mieć pewność, że w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji Petsitter zachowa najwyższy profesjonalizm i będzie się z Tobą kontaktował lub działał według Twoich wskazówek.
 • Umów spotkanie zapoznawcze – nim zostawisz pieska u Petsittera na dłuższy pobyt, umów się wcześniej na spotkanie zapoznawcze. Pozwól pieskowi obwąchać wszystkie kąty i zapoznać się z nowym otoczeniem. Dodatkowo przekonasz się, czy pies dobrze czuje się w meszkaniu lub domu Petsitteras, jak reaguje na opiekunów, jak socjalizuje się z innymi pieskami, czy dobrze czuje się w ich towarzystwie. A przede wszystkim upewnisz się, że Twój Psi Przyjaciel będzie we właściwych rękach, kiedy Ty będziesz wypoczywać lub załatwiać swoje sprawy.

Jakie informacje dotyczące psa trzeba przekazać Petsitterowi?

Zanim zostawisz swojego psa pod opieką wybranego Petsittera opowiedz mu jak najbardziej szczegółowo o swoim psim przyjacielu. To pozwoli Petsitterowi podjąć ostateczną decyzję czy jest w stanie zapewnić pieskowi najlepszą i profesjonalną opiekę.

Poniżej znajdziesz listę niezbędnych informacji do przekazania Petsitterowi:
 • czy pies kiedykolwiek zostawał pod opieką obcej osoby i jak to znosił?
 • jak pies znosi zostawanie samemu w domu i na ile czasu może zostać sam bez opieki? np. czy pies nie cierpi na lęk separacyjny. Pamiętaj, że pies, który cierpi na lęk separacyjny z reguły wymaga ciągłej obecności Petsittera.
 • jak wygląda standardowy dzień psa i czy pasuje do dnia Petsittera? O jakich porach wychodzi na spacer, ile spacerów potrzebuje, jak długich i czy potrzebuje dodatkowej zabawy lub formy ruchu. Ile czasu pies spędza sam w domu, kiedy są pory karmienia oraz ewentualnego podawania leków?
 • jak pies reaguje na różne bodźce?
 • Gdzie pies mieszka, czy w mieszkaniu, czy np. w domu z dużym ogrodem?
 • Jak pies znosi transport?. Czy jest coś czego pies się boi lub na co reaguje nerwowo?
 • jaki jest stan zdrowia psa? Czy pies ma jakieś dolegliwości i czy występuje konieczność podawania leków? Czy pies był szczepiony na wściekliznę, choroby zakaźne, kiedy ostatnio był odrobaczany oraz czy jest zabezpieczony przeciw kleszczom?
 • jaki pies ma temperament? Czy pies jest z reguły przyjazny, nieufny, czy lękliwy? Czy były jakiekolwiek sytuacje, w których pies zachowywał się agresywnie, czy w jakiś sytuacjach pies wokalizuje, czy pies ciągnie na smyczy, czy ucieka podczas spacerów, czy występują problemy behawioralne np. lęk separacyjny, gryzienie przedmiotów itp?
Pawaway – profesjonalny hotel dla psów:

ul. Kąty Grodziskie 111L/ 6D
03-289 Warszawa
woj. Mazowieckie
Profesjonalny hotel dla psów – Pawaway