Hotel dla Psów w Warszawie

Szukasz najlepszej opieki dla swojego psa?

W PawAway znajdziesz najlepsze, zweryfikowane hotele dla psów w Warszawie oraz profesjonalnych opiekunów. Jeżeli szukasz dla swojego Psiego Przyjaciela zaufanej, czułej opieki w najlepszej cenie, znajdziesz ją w PawAway.

Liczba miłośników psów z każdym rokiem rośnie. Dla większości z Nas pies stał się prawdziwym członkiem rodziny i pełni rolę wiernego, ukochanego psiego przyjaciela. Nasze przywiązanie do psich towarzyszy jest bardzo duże i z zwykle, kiedy musimy powierzyć naszego psa pod Opiekę kogoś obcego łączy się to z dużymi emocjami Właściciela. Czasem potrzebujemy wyjechać na wakacje lub po prostu spędzić pół dnia lub cały dzień poza domem i w takich sytuacjach znalezienie zaufanego i sprawdzonego hotelu dla psów staje się kluczowe. Pytania takie jak – kto najlepiej zaopiekuje się moim psem lub gdzie znaleźć najlepszy hotel dla psa są zupełnie naturalne.

Jak działa hotel dla psów w Warszawie?

Hotel dla psa w Warszawie w większości przypadków jest profesjonalnym obiektem specjalizującym się w zapewnieniu najlepszej opieki dla psa. Większość hoteli dla psów ma wieloosobową kadrę specjalistów składających się z takich osób jak behawiorysta, profesjonalny petsitter, trener dla psów, zootechnik. To sprawia, że pies, zostaje pod opieką prawdziwych psich specjalistów, którzy potrafią zaopiekować się każdym psem. Dodatkowo profesjonalne hotele dla psów mają specjalnie dopasowane do psich potrzeb obiekty z własnymi wybiegami i placami zabaw.

W ciągu dnia, psy pozostające pod opieką hotelu dla psów mają zapewnioną pełną uwagę opiekunów, ćwiczenia, spacery i zabawę. Intensywność aktywności, jak i społecznych kontaktów z innymi psami, dobierana jest zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego psa. W nocy zaś psy z reguły wypoczywają w dużych wygodnych pokojach dopasowanych wielkością do potrzeb psa. Każdy pies ma zapewnione karmienie wg zaleceń Właściciela, podstawową pielęgnację, czyli czesanie i podawanie leków, jeśli jest taka potrzeba. Psiaki są pod całodobową opieką, a w razie potrzeby nad ich zdrowiem czuwa całodobowa klinika weterynaryjna.

Gdzie znaleźć najlepszy hotel dla psa w Warszawie.

W Warszawie znajdziesz wiele profesjonalnych hoteli dla psów jednak ich szukanie i weryfikowanie jest uciążliwe i czasochłonne. W Pawaway znajdziesz i zarezerwujesz, najlepsze i zweryfikowane przez specjalistów ds. jakości hotele dla psów w Warszawie. Wystarczy, że wpiszesz w polu wyszukiwania swój adres, określisz datę w jakiej potrzebujesz opieki oraz wielkość psa a platforma Pawaway sama wyszuka odpowiedni hotel dla psa lub profesjonalnego opiekuna jak najbliżej Ciebie, ponieważ znajdują się w takich dzielnicach Warszawy jak Centrum, Muranów, Gocław, Żoliborz, Ochota, Bielany, Bemowo, Białołęka, Praga-Północ, Praga-Południe, Targówek, Rembertów, Ursynów, Ursus, Wilanów, Wola, Włochy, Wawer, Wesoła.

Czym się różni hotel dla psa od profesjonalnego opiekuna i jaką formę opieki wybrać?

Profesjonale hotele dla psów to z reguły większe, komercyjne obiekty, które mają możliwość zapewnienia opieki nawet większej grupie psów w tym samym czasie. Wybór takiego obiektu rekomendujemy przede wszystkim Właścicielom średnim i większym psom, którym zależy na tym, żeby ich pies mógł się socjalizować i bawić z innymi psimi kolegami. Jest to możliwe dzięki posiadaniu przez hotel własnych wybiegów i placów zabaw, gdzie psy mogą wybiegać się do woli z innymi pieskami. Jest to również możliwe, ponieważ doświadczony zespół hotelu potrafi dobrać do Twojego psa dopasowanych pod względem temperamentu, wielkości i charakteru kolegów do zabawy.

Profesjonalny Opiekun zaopiekuje się Twoim Psim Przyjacielem w zaciszu swojego domowego hoteliku dla psów, gdzie każdy pies będzie mógł poczuć się jak u siebie. To idealna opcja dla psów, które potrzebują indywidualnej i kameralnej opieki. Podczas opieki u profesjonalnego Opiekuna, psy z reguły mogą spać razem z Opiekunem w jednym łóżku i cieszyć się prawdziwie vipowską opieką. Polecamy dla wszystkich piesków, które potrzebują większej atencji, spokoju oraz wygód prywatnego mieszkania. Wybór profesjonalnego Opiekuna będzie również świetnym wyborem dla piesków, które nie zawsze tolerują innych psich kumpli i będą woleli mieć Opiekuna wyłącznie dla siebie.

Jak wybrać najlepszy hotel dla psa w Warszawie i co brać pod uwagę?

Szukając odpowiedniego hotelu dla psa warto wziąć pod uwagę takie czynniki:
 • Doświadczenie zespołu – upewnij się, przede wszystkim, czy zespół hotelu ma odpowiednie kompetencje do podjęcia się opieki nad Twoim psem. W szczególności, jeżeli pies wymaga specjalistycznej wiedzy opiekuna, ponieważ cierpi na jakieś problemy behawioralne tj. lęk separacyjny, nie toleruje wszystkich psów lub wymaga podawania leków/zmiany opatrunków lub szczególnej pielęgnacji.
 • Czystość i warunki panujące w hotelu – nim zdecydujesz się na wybór hotelu sprawdź, czy hotel jest czysty, zobacz gdzie będzie przebywał i spał Twój Psi Przyjaciel, czy będzie to dedykowany pokój lub będzie mógł biegać po całym obiekcie, czy jest wystarczająco ciepło, czy hotel gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa i wybiegi są dobrze zabezpieczone. Upewnij się, że w hotelu jest całodobowa opieka i hotel współpracuje z jakimś doświadczonym weterynarzem lub klinika na wypadek, gdyby pojawiły się u psa jakieś dolegliwość.
 • Umów spotkanie zapoznawcze – nim zostawisz pieska w hotelu na dłuższy pobyt, umów się wcześniej na spotkanie zapoznawcze. Pozwól pieskowi obwąchać wszystkie kąty i zapoznać się z nowym otoczeniem. Dodatkowo przekonasz się, czy pies dobrze czuje się w hotelu, jak reaguje na opiekunów, jak socjaulzuje się z innymi pieskami, czy dobrze czuje się w ich towarzystwie. A przede wszystkim upewnisz się, że Twój Psi Przyjaciel będzie we właściwych rękach, kiedy Ty będziesz wypoczywać lub załatwiać swoje sprawy.

Jak przygotować się do opieki w hotelu dla psa?

 • obrożę z adresówką, na której jest imię psa oraz telefony kontaktowe
 • jedzenie (w ilości odpowiedniej do długości pobytu)
 • leki (jeżeli potrzebne)
 • książeczkę zdrowia psa z potwierdzeniem aktualnych szczepień (wymagana jest aktualna szczepionka przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym / DHPPI oraz szczepionki Nobivac KC / w postaci kropli do nosa przeciwko kaszlowi kenelowemu)
 • istotną dokumentację medyczną, jeżeli pies jest na coś chory lub niedawno chorował
 • pies powinien być wolny od pasożytów oraz zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom.
 • można zabrać ulubiony kocyk lub posłanie, które łatwo jest wyprać.
 • naturalne, zdrowe gryzaki lub smaczki
 • ulubione zabawki

Ile kosztuje hotel dla psa?

Wybór odpowiedniego hotelu dla psa to kluczowa decyzja dla każdego właściciela, który pragnie zapewnić swojemu czworonożnemu przyjacielowi najlepszą możliwą opiekę podczas swojej nieobecności. Właśnie dlatego, zastanawiając się, ile kosztuje hotel dla psa, warto wziąć pod uwagę szereg czynników, które wpływają na cenę i jakość usług. Na początku, warto podkreślić, że to ile kosztuje doba w hotelu dla psa zależy od lokalizacji i standardów, jakie oferuje dany obiekt. W dużych miastach, jak Warszawa, ceny za opiekę nad psem mogą wahać się od 80 zł do 250 zł za dzień. Jednakże, zanim zapytasz „Ile kosztuje psi hotel?”, powinieneś sprawdzić, co dokładnie otrzymuje Twój pupil za tę cenę. Doświadczenie zespołu opiekunów to jeden z najważniejszych aspektów. Jeśli zespół hotelu posiada profesjonalne kwalifikacje, takie jak certyfikowany petsitter, behawiorysta, zootechnik czy trener, możesz oczekiwać, że cena będzie adekwatna do wysokiego poziomu usług opieki nad psem. Wysoka jakość usług często idzie w parze z wyższą ceną, ale także z większym spokojem o dobrostan Twojego psa. Innym istotnym elementem wpływającym na to, ile kosztuje hotel dla psów, jest miejsce, w którym opieka jest świadczona. Jeśli hotel oferuje przestronne pokoje lub apartamenty z dostępem do ogrodu lub profesjonalnego wybiegu, gdzie psy mogą swobodnie biegać i bawić się, stawki mogą być wyższe. Takie warunki zapewniają zwierzętom odpowiedni poziom aktywności fizycznej i psychicznej, co jest nieocenionym elementem ich pobytu. Lokalizacja hotelu dla psów również ma swoje znaczenie przy ustalaniu ceny. Jeśli hotel jest położony blisko centrum miasta i jest łatwo dostępny komunikacją miejską, może to być wygodne rozwiązanie dla właścicieli, ale jednocześnie może wpłynąć na to, ile kosztuje pobyt psa w hotelu. Nie można zapominać o indywidualnych potrzebach każdego psa. Jeśli Twój pupil potrzebuje specjalnej opieki, na przykład jest nie wysterylizowany, cierpi na lęk separacyjny, wymaga podawania leków lub nie toleruje innych psów z pewnością będzie potrzebował doświadczonego opiekuna, który wie jak dbać o psa.

Pawaway – profesjonalny hotel dla psów:

ul. Kąty Grodziskie 111L/ 6D
03-289 Warszawa
woj. Mazowieckie
Profesjonalny hotel dla psów – Pawaway