Zobacz główne korzyści współpracy z PawAway, dzięki którym będziesz mógł skoncentrować się wyłącznie na robieniu tego co kochasz czyli Opiece nad Pieskami.

1. Bezpłatny profil Opiekuna
Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces stworzenia profilu Opiekuna, dzięki któremu wywrzesz świetne pierwsze wrażenie i uzyskasz zainteresowanie Właścicieli Psów, którzy szukają idealnego Opiekuna dla swoich pupili. Więcej dowiesz się tutaj.

2. Bezpłatne Narzędzia Marketingowe, z którymi wypromujesz swój profil
Możesz ustawić swoje usługi i ceny używając szeregu narzędzi, dzięki którym stworzysz własną strategię cenową i promocyjną, które będą miały duży wpływ na ilość i dopasowanie zleceń, które będziesz otrzymywać.

3. Profesjonalna promocja do Właścicieli Psów
Jako platforma PawAway docieramy dzięki szeroko prowadzonym działaniom marketingowym i reklamowym do wielu Właścicieli Psów, którzy szukają Opieki dla swojego Psa. Każdego z tych Właścicieli przyciągamy wyłącznie w jednym celu
żeby stał się Twoim Klientem.

4. Proste i kompleksowe zarządzanie rezerwacjami
Dzięki PawAway przyjmowanie i zarządzanie rezerwacjami jest dziecinnie proste. W swoim panelu Opiekuna znajdziesz wszystko co pozwoli od początku do końca obsłużyć Ci rezerwację i kontrolować ustalenia z Klientem.

5. Ochrona płatności
Nie musisz przejmować się obsługą płatności, jedyne co musisz zrobić to po zakończeniu opieki nacisnąć przycisk „wypłać środki”, żeby zarobione pieniądze trafiły na Twoje konto.

6. Ochrona Twojego zysku, kiedy Klient zrezygnuje z rezerwacji
Dzięki polityce ochrony rezerwacji jesteś chroniony, kiedy Klient zrezygnuje z rezerwacji i w razie jej naruszenia zachowasz całość lub część swojego zysku a dzięki ustawieniu Oferty Bezzwrotnej otrzymasz 100% swojego zysku. Więcej dowiesz się tutaj

7. Ochrona, kiedy nagle musisz odwołać rezerwację
Może zdarzyć się, że z przyczyny np. nagłych wypadków rodzinnych lub choroby będziesz musieć odwołać potwierdzoną lub trwającą już rezerwację. W takim wypadku dzięki ochronie PawCover dla Opiekunów pomożemy Ci znaleźć opiekę zastępczą oraz rozliczyć odwołaną rezerwację. Więcej dowiesz się tutaj.

8. Ochrona w trudnych sytuacjach
Opieka nad psem to praca pełna nieprzewidywalnych sytuacji. Może na przykład zdarzyć się, że podejmiesz się opieki nad psem, którego opieka  będzie wymagała większego doświadczenia niż Twoje, lub pies będzie wymagał nagłej pomocy medycznej. W takich i podobnych przypadkach nie zostaniesz sam. Będziesz mieć do pomocy Zespół Naszych doświadczonych specjalistów. Więcej dowiesz się tutaj.

Centrum Pomocy PawAway

Podobne wpisy