Zobacz co robić aby unikać odrzucania zapytań o rezerwację i jakie są tego konsekwencje.

Właściciel Psa, który przy wyszukiwaniu właściwego Opiekuna zaznaczył odpowiednie filtry określające główne cechy psa liczy, że Opiekunowie których wyświetliła  platforma PawAway będą dostępni i odpowiednio dobrani do jego potrzeb.  Liczymy, że podchodzisz odpowiedzialnie do swojej roli decydując się na bycie Opiekunem w PawAway. Zaufanie Właścicieli Psów do naszej społeczności, jest najwyższym priorytetem, dlatego prosimy, aby unikać odrzucania zleceń. Trzykrotne odrzucenie zlecenia z rzędu będzie skutkowało zawieszeniem Twojego konta do momentu wyjaśnia z nami przyczyny tej sytuacji.

Oczywiście mogą zdarzyć się sytuacje, że po wstępnym doprecyzowaniu oczekiwań Właściciela oraz cech psa uznasz, że nie możesz zapewnić odpowiedniej opieki lub zwyczajnie nie dogadujecie się z Właścicielem i w takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem będzie odrzucenie zapytania o rezerwację, jednak w takiej sytuacji zawsze grzecznie i rzeczowo wytłumacz Właściciel jaki jest powód Twojej decyzji.

Aby uniknąć częstego odrzucania zleceń wystarczy:  

Odpowiednio zaznacz i opisz w profilu Opiekuna jakimi psami chcesz się opiekować. Podejdź do tematu z pokorą, ponieważ Właściciele będę wyszukiwać Opiekuna po określonych w tej części parametrach. Konfigurując ustawienia dotyczące psa weź pod uwagę:
– swoje doświadczenie w pracy i opiece nad psami. Jeżeli masz mniejsze doświadczenie
– wybieraj pieski nie wymagające wiedzy specjalistycznej tj. pieski z różnymi problemami behawioralnymi.
– swoją siłę fizyczną, ponieważ może się trafić pies mocno ciągnący na smyczy, a im większy pies tym trudniej będzie Ci go utrzymać
– wielkość swojego mieszkania, domu, zamknięty ogród lub wybieg, dostępność windy (jeżeli zdecydujesz się przyjmować seniorów)
– płeć – jeżeli masz innego psiaka w swoim domu

Regularnie Aktualizuj Kalendarz i swoją dostępność.

Regularnie przeglądaj i sprawdzaj, czy Twój kalendarz jest aktualny. Gwarantuje to, że Właściciele nie będą rozczarowani, jeśli skontaktują się z Tobą, a Ty nie będziesz dostępny. Regularna aktualizacja kalendarza również wpływa na większą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Podobne wpisy