Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Agata

Bytom

5.0

Agata

Pani Agata jest świetną opiekunką, my i nasz pies jesteśmy zachwyceni🙂

Opiekun: Kamila

Warszawa

5.0

Kamila

Kamila was perfect! Very kind and affectionate with my dog, sent pictures and videos and was a great communicator (even in English). I would highly recommend her to anyone!

Opiekun: Zofia

Kraków

5.0

Zofia

Jestem bardzo zadowolona, wszystko poszło dobrze. Pani Zofia przesyłała fotki i filmik, byłyśmy w kontakcie. Piesek zaopiekowany jak należy- mogę polecić i pewnie jeszcze sama skorzystam.

Więcej

Opiekun: Zofia

Kraków

5.0

Zofia

Jestem bardzo zadowolona, wszystko poszło dobrze. Pani Zofia przesyłała fotki i filmik, byłyśmy w kontakcie. Piesek zaopiekowany jak należy- mogę polecić i pewnie jeszcze sama skorzystam.

Opiekun: Julia

Warszawa

5.0

Julia

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Bardzo profesjonalna i ciepła opieka dla dwóch psów. Cudowni ludzie z sercem do czworonogów.

Opiekun: Michalina

Poznań

5.0

Michalina

Bardzo polecam Panią Michalinę. Pani Michalina jest przesympatyczną osobą, ze świetnym podejściem do zwierząt. Nasz pies był otoczony opieką i bardzo zadowolony z pobytu. Bardzo dobry kontakt (zdjęcia, wiadomości).

Więcej

Opiekun: Michalina

Poznań

5.0

Michalina

Bardzo polecam Panią Michalinę. Pani Michalina jest przesympatyczną osobą, ze świetnym podejściem do zwierząt. Nasz pies był otoczony opieką i bardzo zadowolony z pobytu. Bardzo dobry kontakt (zdjęcia, wiadomości).

Opiekun: Ewelina

Kraków

5.0

Ewelina

Pełny profesjonalizm i doskonałe warunki dla Pieska, w dodatku elastyczne godziny, wtórych można pieska zostawić i odebrać. Ponadto dostawałem na bieżąca zdjęcia z pobytu zadowolonego pieska, który - warto podkreślić...

Więcej

Opiekun: Ewelina

Kraków

5.0

Ewelina

Pełny profesjonalizm i doskonałe warunki dla Pieska, w dodatku elastyczne godziny, wtórych można pieska zostawić i odebrać. Ponadto dostawałem na bieżąca zdjęcia z pobytu zadowolonego pieska, który - warto podkreślić - nie jest łatwy w opięcie 😉 Gorąco polecam i na pewno będę korzystał w przyszłości!!

Opiekun: GRZEGORZ

Warszawa

5.0

GRZEGORZ

Bardzo dobry i szybki kontakt. To byl pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z takiej usługi i szczęśliwie od razu dobrze trafiliśmy. Polecamy!

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Polecam opiekę Ani, Miłośniczki psiaków, naszych najukochańszych czworonogów (hm?), NIE, najukochańszych PRZYJACIÓŁ bez których trudno byłoby nam żyć. Ania od pierwszego kontaktu robi to w sposób nie pozostawiający wątpliwości. Pies...

Więcej

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Polecam opiekę Ani, Miłośniczki psiaków, naszych najukochańszych czworonogów (hm?), NIE, najukochańszych PRZYJACIÓŁ bez których trudno byłoby nam żyć. Ania od pierwszego kontaktu robi to w sposób nie pozostawiający wątpliwości. Pies był oczekiwany, zapraszany, przyjmowany, witany, głaskany, pieszczony, zadbany... W trakcie pobytu wiedziałęm, że niczego mu nie brak, że jest zaopiekowany, że oglądał swój ulubiony serial na Netfliksie, że wychodził, że był kochany... Czego więcej chcieć...? POLECAM

Opiekun: Nikola

Słupsk

5.0

Nikola

Moje psy wróciły szczęśliwe, zaopiekowane i wyprzytulane. Łatwy kontakt z Nikola, stawia komfort pieska na 1 miejscu. Na pewno wrócimy 🐶

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z opieki sprawowanej przez Panią Anię. Przez cały czas pozostawaliśmy z Nią w stałym kontakcie i regularnie otrzymywaliśmy zdjęcia. Możemy polecić Panią Anię jako doskonałego opiekuna.

Więcej

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z opieki sprawowanej przez Panią Anię. Przez cały czas pozostawaliśmy z Nią w stałym kontakcie i regularnie otrzymywaliśmy zdjęcia. Możemy polecić Panią Anię jako doskonałego opiekuna.

Opiekun: Magdalena

Bytom

5.0

Magdalena

Magda opiekowała się Mailo i od początku czułam, że jest w najlepszych możliwych rękach. Na bieżąco informowała jak mija im dzień, co dawało mi spokój. Dbała nie tylko o codzienne...

Więcej

Opiekun: Magdalena

Bytom

5.0

Magdalena

Magda opiekowała się Mailo i od początku czułam, że jest w najlepszych możliwych rękach. Na bieżąco informowała jak mija im dzień, co dawało mi spokój. Dbała nie tylko o codzienne spacery i zabawę, ale też zabrała Mailo do groomera. Widać, że wkłada w to całe serce. Ma niesamowicie dużo ciepła, cierpliwości i prawdziwej miłości do zwierząt. Mailo był zaopiekowany, szczęśliwy i bardzo kochany. Lepiej nie mogliśmy trafić.

Opiekun: Dagmara

Warszawa

5.0

Dagmara

Serdecznie polecamy i na pewno wrócimy 🙂

Opiekun: Aleksandra

Szczecin

5.0

Aleksandra

Wszystko w jak najlepszym porządku!!! Piesek miał super opiekę. Pani przemiła i widać, że ma rękę do zwierzaków. Z całego serca polecam!

Opiekun: Natalia

Warszawa

5.0

Natalia

Pani Natalia bardzo uśmiechnięta, bardzo ciepło podeszła do Figo. Byłyśmy w stałym kontakcie, codziennie dostawałam relacje i zdjęcia z opieki 🙂

Opiekun: Krzysztof

Warszawa

5.0

Krzysztof

Krzysiek jest świetnym opiekunem, mój pies był wymęczony zabawą i spacerkami. Doświadczenie jakie ma naprawdę może zaskoczyć. Bardzo profesjonalne i czułe podejście do psiaków, widać że robi to z sercem....

Więcej

Opiekun: Krzysztof

Warszawa

5.0

Krzysztof

Krzysiek jest świetnym opiekunem, mój pies był wymęczony zabawą i spacerkami. Doświadczenie jakie ma naprawdę może zaskoczyć. Bardzo profesjonalne i czułe podejście do psiaków, widać że robi to z sercem. Śmiało mogę z czystym sumieniem polecić Krzysztofa

Opiekun: Magda

Kraków

5.0

Magda

Serdecznie polecam Magdę jako psia opiekunkę. Za każdym razem kiedy powierzam jej moja psinkę wiem że jest w pełni zaopiekowana a przede wszystkim szczęśliwa i wybiegana na maxa (Magda ma...

Więcej

Opiekun: Magda

Kraków

5.0

Magda

Serdecznie polecam Magdę jako psia opiekunkę. Za każdym razem kiedy powierzam jej moja psinkę wiem że jest w pełni zaopiekowana a przede wszystkim szczęśliwa i wybiegana na maxa (Magda ma duży ogrod). Kiedy ja odbieram to widać że jest zadowolona i chetnie do Magdy wraca a to najlepszy znak tego ze jest jej tam dobrze. Widać że Magda kocha zwierzęta i wszystkie traktuje tak jak swoje wlasne. Pozdrawiam i dziękuję!

Opiekun: Wiktoria

Kraków

4.2

Wiktoria

Polecam serdecznie Panią Wiktorię. Bezprzewodowy kontakt. Cudowna opieka nad pieskiem. 😊

Opiekun: GRZEGORZ

Warszawa

5.0

GRZEGORZ

Opiekun: Ewa

Poznan

5.0

Ewa

Bardzo polecam! Nasz pies miał fantastyczną opiekę, długie spacery. Codziennie dostawaliśmy zdjęcia i informacje o psie, jak pojawiły się jakieś wątpliwości, to od razu były konsultowane. Przy odbiorze zdecydowanie nie...

Więcej

Opiekun: Ewa

Poznan

5.0

Ewa

Bardzo polecam! Nasz pies miał fantastyczną opiekę, długie spacery. Codziennie dostawaliśmy zdjęcia i informacje o psie, jak pojawiły się jakieś wątpliwości, to od razu były konsultowane. Przy odbiorze zdecydowanie nie chciał wracać do domu 😂 Na pewno jeszcze wrócimy 🙂❤️