Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Natalia

Warszawa

5.0

Natalia

Bardzo dziękujemy Natalii za opiekę nad naszą szaloną Gabi! 🐶 Gabi nie jest łatwym psiakiem, a Natalia poradziła sobie z nią świetnie z ogromnym wyczuciem i cierpliwością. Była bardzo uważna...

Więcej

Opiekun: Natalia

Warszawa

5.0

Natalia

Bardzo dziękujemy Natalii za opiekę nad naszą szaloną Gabi! 🐶 Gabi nie jest łatwym psiakiem, a Natalia poradziła sobie z nią świetnie z ogromnym wyczuciem i cierpliwością. Była bardzo uważna na jej potrzeby, a przy tym przez cały czas przekazywała nam wszystkie informacje. Mimo drobnych (i tych nieco większych) wyzwań Natalia zachowała pełen profesjonalizm i cudowne podejście. Gabi miała u niej wspaniały tydzień: wybawiona, wyspacerowana i szczęśliwa wróciła do domu… i chyba nawet nam szepnęła,

Opiekun: Justyna

Warszawa

5.0

Justyna

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki u Pani Justyny. Otrzymywaliśmy na bieżąco zdjęcia. Psiak był bardzo zadbany oraz wybiegany.

Opiekun: Milena

Kielce

4.8

Milena

Wszystko super,Nusia wróciła do domu szczęśliwa. Dziękuję za super opiekę.

Opiekun: Zofia

Kraków

5.0

Zofia

Jestem bardzo zadowolona, wszystko poszło dobrze. Pani Zofia przesyłała fotki i filmik, byłyśmy w kontakcie. Piesek zaopiekowany jak należy- mogę polecić i pewnie jeszcze sama skorzystam.

Więcej

Opiekun: Zofia

Kraków

5.0

Zofia

Jestem bardzo zadowolona, wszystko poszło dobrze. Pani Zofia przesyłała fotki i filmik, byłyśmy w kontakcie. Piesek zaopiekowany jak należy- mogę polecić i pewnie jeszcze sama skorzystam.

Opiekun: Marta

Warszawa

5.0

Marta

Wszystko było super 😉 pierwszy raz mój whippet zostawał w obcym miejscu więc miałam sporo obaw jak to zniesie ale zupełnie niepotrzebnie, Marta i jej Partner zadbali o mojego pieska...

Więcej

Opiekun: Marta

Warszawa

5.0

Marta

Wszystko było super 😉 pierwszy raz mój whippet zostawał w obcym miejscu więc miałam sporo obaw jak to zniesie ale zupełnie niepotrzebnie, Marta i jej Partner zadbali o mojego pieska 😉 na pewno wrócimy:)

Opiekun: Jola

Warszawa

5.0

Jola

Pani Jola od razu złapała super kontakt z moim psiakiem, po czym to wiem? Bo wrócił szczęśliwy 😅 bardzo dobry kontakt z opiekunem, pełna relacja na bieżąco, duże zaangażowanie ze...

Więcej

Opiekun: Jola

Warszawa

5.0

Jola

Pani Jola od razu złapała super kontakt z moim psiakiem, po czym to wiem? Bo wrócił szczęśliwy 😅 bardzo dobry kontakt z opiekunem, pełna relacja na bieżąco, duże zaangażowanie ze strony opiekuna i to w przypadku reaktywnego psa, który sam w sobie jest już wymagający, a co dopiero w relacji z nowo poznaną osobą 🥰 nie ukrywam że jeśli będę potrzebowała opieki nad psiakiem to w pierwszej kolejności zwrócę się do Pani Joli jeśli tylko będziesz jeszcze nas chciała 😁

Opiekun: Mariia

Warszawa

5.0

Mariia

Bardzo polecam!

Opiekun: Aleksandra

Poznań

5.0

Aleksandra

Jestem bardzo zadowolony. Ola jest odpowiedzialna, ze świetnym podejściem do zwierząt. Codziennie otrzymywaliśmy zdjęcia naszego pieska, Luna była bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło bez problemów, na pewno skorzystam ponownie 😊

Więcej

Opiekun: Aleksandra

Poznań

5.0

Aleksandra

Jestem bardzo zadowolony. Ola jest odpowiedzialna, ze świetnym podejściem do zwierząt. Codziennie otrzymywaliśmy zdjęcia naszego pieska, Luna była bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło bez problemów, na pewno skorzystam ponownie 😊

Opiekun: Karolina

Duchnice

5.0

Karolina

To była nasza pierwsza wizyta i od razu wiedziałem, że trafiłem idealnie. Karolina ma cudowne podejście do zwierząt – mój psiak od razu ją polubił, co nie zdarza się często!...

Więcej

Opiekun: Karolina

Duchnice

5.0

Karolina

To była nasza pierwsza wizyta i od razu wiedziałem, że trafiłem idealnie. Karolina ma cudowne podejście do zwierząt – mój psiak od razu ją polubił, co nie zdarza się często! Czułem, że zostawiam go w dobrych rękach. Wszystko było punktualnie, regularne zdjęcia i informacje uspokajały mnie na bieżąco. Z całego serca polecam.

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Mateusz jest super petsitterem! Przez cały okres opieki podsyłał nam zdjęcie i informacje, co aktualnie robią z pieskiem. PomimoSuper odpowiedzialny petsitter i turbo mądry człowiek! Polecam serdeczenie! 😉

Więcej

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Mateusz jest super petsitterem! Przez cały okres opieki podsyłał nam zdjęcie i informacje, co aktualnie robią z pieskiem. PomimoSuper odpowiedzialny petsitter i turbo mądry człowiek! Polecam serdeczenie! 😉

Opiekun: Magda

Kraków

5.0

Magda

Serdecznie polecam panią Magdę! Po raz pierwszy korzystaliśmy z usług petsittera dla naszych psiaków, więc byliśmy pełni obaw, bo oba są „trudnymi” przypadkami. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Pani Magda...

Więcej

Opiekun: Magda

Kraków

5.0

Magda

Serdecznie polecam panią Magdę! Po raz pierwszy korzystaliśmy z usług petsittera dla naszych psiaków, więc byliśmy pełni obaw, bo oba są „trudnymi” przypadkami. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Pani Magda to tak ciepła, serdeczna i pełna empatii osoba, że pieski dobrze i szybko zaadaptowały się do nowej sytuacji. W trakcie ich pobytu na bieżąco byliśmy w kontakcie, a także mieliśmy wideo- i fotorelacje, więc byliśmy pewni, że są zaopiekowane. Od teraz na pewno będziemy stałymi klientami!

Opiekun: Ada

Warszawa

5.0

Ada

Wszytko było super psiaki wróciły zadowolone, jedyne co mogę to polecić z całego serca

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Opiekun: Karolina

WARSZAWA

5.0

Karolina

Karolina to super osoba do opieki nad pieskiem! Kontakt był wzorowy, Ozzy był wspaniale zaopiekowany, nie było absolutnie żadnego problemu. Bardzo polecam, a my sami chętnie kiedyś wrócimy 🙂

Więcej

Opiekun: Karolina

WARSZAWA

5.0

Karolina

Karolina to super osoba do opieki nad pieskiem! Kontakt był wzorowy, Ozzy był wspaniale zaopiekowany, nie było absolutnie żadnego problemu. Bardzo polecam, a my sami chętnie kiedyś wrócimy 🙂

Opiekun: Maria

Warszawa

5.0

Maria

Z całego serca polecam Marysię! ❤️ Codziennie dostawałam zdjęcia i wiadomości, więc wiedziałam, co dzieje się z Papim. Wrócił do domu szczęśliwy, zrelaksowany i zaopiekowany, a dla mnie to najlepsza rekomendacja....

Więcej

Opiekun: Maria

Warszawa

5.0

Maria

Z całego serca polecam Marysię! ❤️ Codziennie dostawałam zdjęcia i wiadomości, więc wiedziałam, co dzieje się z Papim. Wrócił do domu szczęśliwy, zrelaksowany i zaopiekowany, a dla mnie to najlepsza rekomendacja. Widać, że Marysia ma świetne podejście do psów i naprawdę wkłada serce w opiekę. Na pewno jeszcze skorzystamy! 🐾😊

Opiekun: Julia

Warszawa

5.0

Julia

To już kolejny raz kiedy skorzystałem z usług Julki – i ponownie się nie zawiodłem! Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera. Nawet Ozi od razu wiedział, gdzie iść 🙂

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Paulina jest bardzo troskliwą i uważną opiekunką. Podeszła do Sida z miłością i otwartością zapewniając mu wszystko, czego potrzebował, a ja na bieżąco otrzymywalam informację o sytuacji. Polecamy 🐾

Więcej

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Paulina jest bardzo troskliwą i uważną opiekunką. Podeszła do Sida z miłością i otwartością zapewniając mu wszystko, czego potrzebował, a ja na bieżąco otrzymywalam informację o sytuacji. Polecamy 🐾

Opiekun: Anna

Poznań

5.0

Anna

Polecam serdecznie. Moj psiak spędził kilka dni pod opieką Pani Ani. Cały czas byłam informowana czy wszysyko jest ok. Wafer był zadowolony 🙂

Opiekun: Natalia

Gdynia

5.0

Natalia

Super opieka nad psem Polecam jestem pewien że jeszcze skorzystamy

Opiekun: Maria

Warszawa

5.0

Maria

Maria to najlepsza psia niania jaką mogłabym sobie wyobrazić. Bardzo zaangażowana i niesamowicie opiekuńcza. Dostawałam zdjęcia, filmy i szczegółowe opisy samopoczucia mojej Kochanej Cocosi. Psinka na pewno była zadowolona i...

Więcej

Opiekun: Maria

Warszawa

5.0

Maria

Maria to najlepsza psia niania jaką mogłabym sobie wyobrazić. Bardzo zaangażowana i niesamowicie opiekuńcza. Dostawałam zdjęcia, filmy i szczegółowe opisy samopoczucia mojej Kochanej Cocosi. Psinka na pewno była zadowolona i wspaniale zaopiekowana🥰 Polecam najserdeczniej 🥰