Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Julia

Gdańsk

5.0

Julia

Opiekun: Dagmara

Warszawa

5.0

Dagmara

Opiekun: Dominika

Tarnowskie Góry

5.0

Dominika

Pani Dominika super opiekowała się naszą Figą. Na bieżąco wysyłała zdjęcia, filmiki i wiadomości o naszym piesku. Figa czuła się u Pani Dominiki jak u siebie w domu. Gorąco polecam.

Więcej

Opiekun: Dominika

Tarnowskie Góry

5.0

Dominika

Pani Dominika super opiekowała się naszą Figą. Na bieżąco wysyłała zdjęcia, filmiki i wiadomości o naszym piesku. Figa czuła się u Pani Dominiki jak u siebie w domu. Gorąco polecam.

Opiekun: Paulina

Poznań

5.0

Paulina

Jesteśmy bardzo zadowoleni, oddaliśmy pierwszy raz swojego pieska pod opiekę i Pani Paulina mam zdecydowanie rękę do zwierząt. Nasz piesek przeszczęśliwy, wypieszczony i zaopiekowany. Kontakt regularny bardzo miły i na...

Więcej

Opiekun: Paulina

Poznań

5.0

Paulina

Jesteśmy bardzo zadowoleni, oddaliśmy pierwszy raz swojego pieska pod opiekę i Pani Paulina mam zdecydowanie rękę do zwierząt. Nasz piesek przeszczęśliwy, wypieszczony i zaopiekowany. Kontakt regularny bardzo miły i na bierząco byliśmy informowani jak super spędzają razem czas. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług i polecam z czystym sumieniem 🙂

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z opieki sprawowanej przez Panią Anię. Przez cały czas pozostawaliśmy z Nią w stałym kontakcie i regularnie otrzymywaliśmy zdjęcia. Możemy polecić Panią Anię jako doskonałego opiekuna.

Więcej

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z opieki sprawowanej przez Panią Anię. Przez cały czas pozostawaliśmy z Nią w stałym kontakcie i regularnie otrzymywaliśmy zdjęcia. Możemy polecić Panią Anię jako doskonałego opiekuna.

Opiekun: Natalia

Wrocław

5.0

Natalia

Super kontakt, zdjęcia wysyłane na bieżąco. Piesek był bardzo zadowolony 🙂 jak najbardziej polecam!

Opiekun: Małgosia

Lublin

5.0

Małgosia

Pani Małgosia zajęła się świetnie moimi dwoma pieskami. Codziennie dostawałam informacje na temat jak pieski odnajdują się w jej domu. Bardzo dobra komunikacja i w rezultacie dwa super zadowolone pieski ☺️🙏

Więcej

Opiekun: Małgosia

Lublin

5.0

Małgosia

Pani Małgosia zajęła się świetnie moimi dwoma pieskami. Codziennie dostawałam informacje na temat jak pieski odnajdują się w jej domu. Bardzo dobra komunikacja i w rezultacie dwa super zadowolone pieski ☺️🙏

Opiekun: Klaudia

Gdynia

5.0

Klaudia

Polecamy Panią Klaudię. Bardzo miła i troskliwa osoba do zwierząt. Pomimo tego, że nasz piesek jest lękliwy i nieufny w stosunku do obcych widzieliśmy, że przywiązał się do niej i...

Więcej

Opiekun: Klaudia

Gdynia

5.0

Klaudia

Polecamy Panią Klaudię. Bardzo miła i troskliwa osoba do zwierząt. Pomimo tego, że nasz piesek jest lękliwy i nieufny w stosunku do obcych widzieliśmy, że przywiązał się do niej i czuł się bezpiecznie.

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Serdecznie polecamy! Bryza ( chart Polski w wieku 8 m-cy) była zachwycona, a wszystkie jej potrzeby zaopiekowane. Wybiegana, wykochana, wybawiona i z uśmiechem na pysku wracała dość niechętnie do domu...

Więcej

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Serdecznie polecamy! Bryza ( chart Polski w wieku 8 m-cy) była zachwycona, a wszystkie jej potrzeby zaopiekowane. Wybiegana, wykochana, wybawiona i z uśmiechem na pysku wracała dość niechętnie do domu 🙈😂 Przez cały czas mieliśmy kontakt i fotorelacje z pobytu. Jeszcze raz dziękujemy!

Opiekun: Dawid

Desno 20M

5.0

Dawid

Korzystałem z usług Dawida i szczerze polecam. Zostawiając Molly pod jego opieką, miałem pewność, że jest w dobrych rękach. Dawid ma świetne podejście do zwierząt, wyrozumiałość i duże doświadczenie z...

Więcej

Opiekun: Dawid

Desno 20M

5.0

Dawid

Korzystałem z usług Dawida i szczerze polecam. Zostawiając Molly pod jego opieką, miałem pewność, że jest w dobrych rękach. Dawid ma świetne podejście do zwierząt, wyrozumiałość i duże doświadczenie z psiakami, którym chętnie się dzieli. Molly nie zawsze jest najłatwiejsza w opiece i ma swoje „problemy” mimo to doskonale sobie z nią poradził. Regularnie wysyłał zdjęcia/filmy co dawało mi pełen spokój 👍

Opiekun: Kamila

Katowice

5.0

Kamila

Super opieka😁 piesek zadowolony, bardzo polecam opiekuna!😁

Opiekun: Yuliia

Warszawa

5.0

Yuliia

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad Klopsem. Byłam z Panią Yuliią w stałym kontakcie. Dostawałam zdjęcia i filmy pieska oraz dokładny opis jak się czuje i zachowuje. Pani Yuliia dopytywała...

Więcej

Opiekun: Yuliia

Warszawa

5.0

Yuliia

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad Klopsem. Byłam z Panią Yuliią w stałym kontakcie. Dostawałam zdjęcia i filmy pieska oraz dokładny opis jak się czuje i zachowuje. Pani Yuliia dopytywała jeśli miała jakiekolwiek wątpliwości, z dużym zaangażowaniem opiekowała się pieskiem. Klops wrócił do domu radosny i spokojny. Z całego serca polecam! My na pewno jeszcze wrócimy ❤️

Opiekun: Marta

Warszawa

5.0

Marta

Bardzo polecamy! Marta i Michał są bardzo fajnymi opiekunami 🙂 Są ciepli, spokojni. Psy czuły się przy nich zaopiekowane i bezpieczne od samego początku (nawet nasz adoptowany pies od razu...

Więcej

Opiekun: Marta

Warszawa

5.0

Marta

Bardzo polecamy! Marta i Michał są bardzo fajnymi opiekunami 🙂 Są ciepli, spokojni. Psy czuły się przy nich zaopiekowane i bezpieczne od samego początku (nawet nasz adoptowany pies od razu się przytulał, a zazwyczaj potrzebuje sporo czasu z nowymi ludźmi) Podczas pobytu dostawaliśmy na bieżąco raporty co i jak z naszymi psami. Dodatkowo miały niespodziankę i z okazji urodzin jednego z nich była imprezka z tortem marchewkowo-kurczakowym. Sami lepiej byśmy tego nie zorganizowali

Opiekun: Dagmara

Warszawa

5.0

Dagmara

Serdecznie polecamy i na pewno wrócimy 🙂

Opiekun: Magdalena

Bytom

4.6

Magdalena

Bardzo miła, sympatyczna, profesjonalna, pomocną. Psiak był w bardzo dobrych rękach. Na pewno za jakiś czas znowu się spotkamy z Panią Magdą.

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Profesjonalnie jak zawsze 🙂 będziemy wracać 🙂

Opiekun: Amelia

Warszawa

5.0

Amelia

Wszystko jak najbardziej na plus. Na bieżąco zdjęcia przesyłane i pełny kontakt z opiekunem. Polecam:)

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Paulina jest bardzo troskliwą i uważną opiekunką. Podeszła do Sida z miłością i otwartością zapewniając mu wszystko, czego potrzebował, a ja na bieżąco otrzymywalam informację o sytuacji. Polecamy 🐾

Więcej

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Paulina jest bardzo troskliwą i uważną opiekunką. Podeszła do Sida z miłością i otwartością zapewniając mu wszystko, czego potrzebował, a ja na bieżąco otrzymywalam informację o sytuacji. Polecamy 🐾

Opiekun: Bartłomiej

Warszawa

5.0

Bartłomiej

Jako siostra Bartka jestem zawsze pod wrażeniem jak dużo Bartek ma w sobie empatii, zajmował się wieloma psami od wielu lat, zawsze miał świetne podejście i potrafił dogadać się z...

Więcej

Opiekun: Bartłomiej

Warszawa

5.0

Bartłomiej

Jako siostra Bartka jestem zawsze pod wrażeniem jak dużo Bartek ma w sobie empatii, zajmował się wieloma psami od wielu lat, zawsze miał świetne podejście i potrafił dogadać się z psami tak jagby mówił ich językiem. Bartek zna również również kilka sposobów, jak wytresować psa i świetnie sobie z tym radzi. Absolutnie z serca ręczę za brata.

Opiekun: Małgorzata

Warszawa

5.0

Małgorzata

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki u Pani Małgosi. Nasz psiak niechętnie chciał wracać do domu. Czuliśmy, że nasz psiak jest odpowiednio zaopiekowany podczas wakacji u Pani Małgosi.

Więcej

Opiekun: Małgorzata

Warszawa

5.0

Małgorzata

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki u Pani Małgosi. Nasz psiak niechętnie chciał wracać do domu. Czuliśmy, że nasz psiak jest odpowiednio zaopiekowany podczas wakacji u Pani Małgosi.