Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Oliwia

Olsztyn

5.0

Oliwia

Serdecznie polecam Panią Oliwię! Opieka nad naszym psem była na najwyższym poziomie. Od pierwszego kontaktu czuć było ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i prawdziwą miłość do zwierząt. Nasz pies był doskonale zaopiekowany....

Więcej

Opiekun: Oliwia

Olsztyn

5.0

Oliwia

Serdecznie polecam Panią Oliwię! Opieka nad naszym psem była na najwyższym poziomie. Od pierwszego kontaktu czuć było ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i prawdziwą miłość do zwierząt. Nasz pies był doskonale zaopiekowany. Pani Oliwia stosowała się do naszych zaleceń. Na bieżąco otrzymywaliśmy informacje i zdjęcia, dzięki czemu byliśmy spokojni o swojego pupila. Dziękujemy. Polecamy!

Opiekun: Anna

Poznań

5.0

Anna

Profesjonalna opieka, piesek miał wszystko co potrzebne, a nawet więcej. Dziękujemy 🌻

Opiekun: Martyna

Gdańsk

5.0

Martyna

Bardzo polecam! Tytus po raz pierwszy spędził dzień ( i noc) poza domem. Czuł się u p.Martyny doskonale. Super kontakt i relacje ze zdjęciami.

Opiekun: Paulina

Warszawa

5.0

Paulina

Paulina i Grześ to najwspanialsi Opiekunowi !Nasza Nesti(Boston terrier)była zadbana, szczęsliwa,wybawiona,"uśmiechnięta" :)Kontakt,fotorelacje–wszystko było super, jak najbardziej profesjonalne .Nesti jest trochę lękliwym pieskiem z charakterem, a Oni tak wspaniale o nią...

Więcej

Opiekun: Paulina

Warszawa

5.0

Paulina

Paulina i Grześ to najwspanialsi Opiekunowi !Nasza Nesti(Boston terrier)była zadbana, szczęsliwa,wybawiona,"uśmiechnięta" :)Kontakt,fotorelacje–wszystko było super, jak najbardziej profesjonalne .Nesti jest trochę lękliwym pieskiem z charakterem, a Oni tak wspaniale o nią się zatroszczyli.Szczerze, obawiałam się jak to będzie-poznaliśmy się wcześniej na spacerku zapoznawczym i od razu poczułam spokój i pewność,że w czasie mojej nieobecności Nestusia jest w najlepszych rękach 🙂 BARDZO POLECAM 🙂

Opiekun: Dominika

Wrocław

5.0

Dominika

Wszystko super, mimo że szukaliśmy opieki właściwie z dnia na dzień w dość gorącym terminie. Polecam 🙂

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Pani Ola to wspaniały przyjaciel zwierząt. Zostawiliśmy pod opieką dwa pieski, w tym jamnika :). Mam wrażenie, że było im tak dobrze, że nie rwały się z powrotem do domu....

Więcej

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Pani Ola to wspaniały przyjaciel zwierząt. Zostawiliśmy pod opieką dwa pieski, w tym jamnika :). Mam wrażenie, że było im tak dobrze, że nie rwały się z powrotem do domu. Wspaniały kontakt z opiekunem. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Opiekun: Sandra

Warszawa

5.0

Sandra

Lepiej nie mogłam trafić z opieką dla mojego psa ! 🙂 Mimo tego, że mój pupil pierwszy raz został sam na noc, mogłam się nie stresować podczas wyjazdu. Serdecznie polecam...

Więcej

Opiekun: Sandra

Warszawa

5.0

Sandra

Lepiej nie mogłam trafić z opieką dla mojego psa ! 🙂 Mimo tego, że mój pupil pierwszy raz został sam na noc, mogłam się nie stresować podczas wyjazdu. Serdecznie polecam Sandrę, ma ogromne serce do zwierząt, a piesek wrócił zadowolony i zaopiekowany 🥹🥰

Opiekun: Karolina

WARSZAWA

5.0

Karolina

Karolina to super osoba do opieki nad pieskiem! Kontakt był wzorowy, Ozzy był wspaniale zaopiekowany, nie było absolutnie żadnego problemu. Bardzo polecam, a my sami chętnie kiedyś wrócimy 🙂

Więcej

Opiekun: Karolina

WARSZAWA

5.0

Karolina

Karolina to super osoba do opieki nad pieskiem! Kontakt był wzorowy, Ozzy był wspaniale zaopiekowany, nie było absolutnie żadnego problemu. Bardzo polecam, a my sami chętnie kiedyś wrócimy 🙂

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z opieki sprawowanej przez Panią Anię. Przez cały czas pozostawaliśmy z Nią w stałym kontakcie i regularnie otrzymywaliśmy zdjęcia. Możemy polecić Panią Anię jako doskonałego opiekuna.

Więcej

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z opieki sprawowanej przez Panią Anię. Przez cały czas pozostawaliśmy z Nią w stałym kontakcie i regularnie otrzymywaliśmy zdjęcia. Możemy polecić Panią Anię jako doskonałego opiekuna.

Opiekun: Justyna

Warszawa

5.0

Justyna

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu naszej Chałeczki oraz super opieki jaką została otoczona. Justyna to świetny wybór na pozostawienie swojego pupila w dobrych rękach. Nasz pies mógł czuć się swobodnie...

Więcej

Opiekun: Justyna

Warszawa

5.0

Justyna

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu naszej Chałeczki oraz super opieki jaką została otoczona. Justyna to świetny wybór na pozostawienie swojego pupila w dobrych rękach. Nasz pies mógł czuć się swobodnie i wylegiwać się gdzie tylko miała na to ochotę 🙂 Wspólne spacery i wycieczki do lasu sprawiły, że była mega zadowolona. Cieszyliśmy się z możliwości stałego kontaktu i otrzymywaliśmy mnóstwo zdjęć oraz filmów. Naprawdę polecamy i z pewnością pozostawimy Chałkę z Justyną przy kolejnych okazjach!

Opiekun: Martyna

Chorzów

5.0

Martyna

Polecam serdecznie 🙂 Bardzo dobry kontakt, pieski zadowolone wróciły do domu 🙂 dziękuję

Opiekun: Justyna

Warszawa

5.0

Justyna

Pani Justyna to niezwykle miła i serdeczna osoba. Aslan był zachwycony pobytem u Pani Justyny, a my z przyjemnością polecimy ją innym właścicielom czworonogów.

Opiekun: Gosia

Warszawa

4.8

Gosia

Gosia i Hubert to fantastyczni opiekunowie! Leoś wrócił zadowolony i świetnie zaopiekowany. Świetny kontakt, regularnie dostawałam aktualizacje i zdjęcia. Na pewno wrócimy i gorąco polecamy każdemu właścicielowi psa!

Więcej

Opiekun: Gosia

Warszawa

4.8

Gosia

Gosia i Hubert to fantastyczni opiekunowie! Leoś wrócił zadowolony i świetnie zaopiekowany. Świetny kontakt, regularnie dostawałam aktualizacje i zdjęcia. Na pewno wrócimy i gorąco polecamy każdemu właścicielowi psa!

Opiekun: Joanna

Warszawa

5.0

Joanna

Jestem zadowolona z opieki. Była fotorelacja oraz dobry kontakt z opiekunką

Opiekun: Marta

Warszawa

5.0

Marta

Bardzo polecamy! Nasz Melonek czuł się zaopiekowany 😉

Opiekun: Dominika

Kraków

5.0

Dominika

Bardzo polecam Panią Dominikę - piesek dobrze zaopiekowany, szybki kontakt i duża elestycznosc co do godzin odbioru pupila 🩷 w przyszłości chętnie skorzystamy ponownie! 🥰

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Psiaki spędziły super wakacje pod opieką Oli. Po doskonałej fotorelacji widać było, jak im dobrze. Przez moją nieobecność miałam pewność, że mogę być spokojna o swoje pupile:)

Więcej

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Psiaki spędziły super wakacje pod opieką Oli. Po doskonałej fotorelacji widać było, jak im dobrze. Przez moją nieobecność miałam pewność, że mogę być spokojna o swoje pupile:)

Opiekun: Celina

Warszawa

5.0

Celina

Z wielką wdzięcznością za zaangażowanie w opiekę dla mojego psa. Dziękuję !

Opiekun: Jola

Warszawa

5.0

Jola

Tofik od razu polubił Panią Jolę i wrócił do domu zadowolony. Serdecznie polecam 🙂

Opiekun: Laura

Sosnowiec

5.0

Laura

Z całego serducha mogę polecić panią Laurę. Ma super energię i extra podejście do zwierzaków, co mój pies wyczuł od razu 😉 Zawsze stosuje się do wszelki próśb czy zaleceń,...

Więcej

Opiekun: Laura

Sosnowiec

5.0

Laura

Z całego serducha mogę polecić panią Laurę. Ma super energię i extra podejście do zwierzaków, co mój pies wyczuł od razu 😉 Zawsze stosuje się do wszelki próśb czy zaleceń, a z pobytu u siebie wysyła fajną fotorelację 😉 Moja Didi stamtąd zawsze wraca zaopiekowana, wybawiona i szczęśliwa, co jest najlepszą rekomendacją ☺️