Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Kasia

Gdańsk

5.0

Kasia

Rewelacja !!! Cudowna osoba, z dobrym fachowym podejściem i empatią do zwierząt . ❤️🩷❤️

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Mateusz opiekował się naszym 15-letnim psem w czasie naszego urlopu. Zależało nam na tym aby pies nie zostawał na dłużej sam, z czym Mateusz nie miał problemu. Nie miał także...

Więcej

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Mateusz opiekował się naszym 15-letnim psem w czasie naszego urlopu. Zależało nam na tym aby pies nie zostawał na dłużej sam, z czym Mateusz nie miał problemu. Nie miał także problemu z podawaniem mu lekarstw ani z nagłą wizytą u weterynarza gdy pies się gorzej poczuł. Codziennie przesyłał relacje ze zdjęciami. Bardzo dziękujemy za opiekę.

Opiekun: Dagmara

Warszawa

5.0

Dagmara

Serdecznie polecamy i na pewno wrócimy 🙂

Opiekun: Yuliia

Warszawa

5.0

Yuliia

Serdecznie polecam. Podczas mojej nieobecności wspaniale opiekowali się moim psem, codziennie wysyłając opisy i zdjęcia. Piesek był bardzo zadowolony.

Opiekun: Zuzanna

Warszawa

4.6

Zuzanna

Świetny kontakt. Pani Zuzanna jest bardzo otwartą., przyjazną osobą. Nasz pies jest zadbany i wydaje się być w pełni usatysfakcjonowany.

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Z pełnym przekonaniem polecam Paulinę jako petsitterkę 🙂 Miałam okazję wielokrotnie zostawiać u niej mojego psa Rysia i za każdym razem wracał zadowolony, spokojny i wyraźnie zaopiekowany. Paulina ma świetne...

Więcej

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Z pełnym przekonaniem polecam Paulinę jako petsitterkę 🙂 Miałam okazję wielokrotnie zostawiać u niej mojego psa Rysia i za każdym razem wracał zadowolony, spokojny i wyraźnie zaopiekowany. Paulina ma świetne podejście do zwierząt, jest ciepła, cierpliwa i uważna na ich potrzeby. Widać, że ma ogromną wiedzę oraz doświadczenie w temacie pieskow. Zawsze mam poczucie, że Rysio jest w dobrych rękach, co daje mi ogromny spokój. Jeśli ktoś szuka zaufanej osoby, która w profesjonalny sposób zajmie się pupilem w czasie wakacji to zdecydowanie warto powierzyć go właśnie jej 🙂

Opiekun: Aleksandra

Szczecin

5.0

Aleksandra

Bardzo miła opiekunka 😊

Opiekun: Laura

Tychy

4.6

Laura

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Laury nad naszym pieskiem. Lando wrócił szczęśliwy do domu. 😊 Polecam

Opiekun: Karolina

Gliwice

5.0

Karolina

Wszystko przebiegło znakomicie. Bardzo polecam i na pewno wrócę jeżeli będę potrzebował zostawić psiaka pod czyjąś opieką.

Opiekun: Dmytro

Warszawa

5.0

Dmytro

Wspaniały opiekun, posiadający swojego pieska. Nasza sunia była szczęśliwa. Bardzo polecamy Pana.

Opiekun: Bartłomiej

Warszawa

5.0

Bartłomiej

Bartek to świetny opiekun, nasze pisaki miały z nim dużo frajdy. Jedna z naszych to seniorka, miło było widzieć jego podejście do naszej 14-letniej troszkę już niedomagającej suczki. Nawet...

Więcej

Opiekun: Bartłomiej

Warszawa

5.0

Bartłomiej

Bartek to świetny opiekun, nasze pisaki miały z nim dużo frajdy. Jedna z naszych to seniorka, miło było widzieć jego podejście do naszej 14-letniej troszkę już niedomagającej suczki. Nawet pomógł nam znaleźć świetną Panią Weterynarz. Super gość, napewno wrócimy. 💪🏼🐶

Opiekun: Dominika

Warszawa

5.0

Dominika