Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Mariola

Warszawa

5.0

Mariola

Polecam 👍

Opiekun: Dagmara

Kraków

5.0

Dagmara

Polecam! Moje psy spędziły u Pani świetny czas. Wszystko było w jak najlepszym porządku, mogłam być spokojna o swoje zwierzaki. Na pewno skorzystamy ponownie 😉

Opiekun: Maciej

Warszawa

4.2

Maciej

Piesek był dobrze zaopiekowany, dobry stały kontakt podczas całego okresu opieki. Możliwość zapoznania się przed okresem opieki by sprawdzić reakcje psa to duży plus. Polecam 🙂

Opiekun: Monika

Warszawa

5.0

Monika

Bardzo polecamy 😉 Melonek był super zaopiekowany!

Opiekun: Wiktoria

Gdańsk

5.0

Wiktoria

Opiekun: Ola

Wrocław

5.0

Ola

Polecam Olę jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem. Ale to za mało powiedziane... Ola świetnie nawiązała relacje z psem, który autentycznie ją uwielbia. Widać wieloletnie doświadczenie...

Więcej

Opiekun: Ola

Wrocław

5.0

Ola

Polecam Olę jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem. Ale to za mało powiedziane... Ola świetnie nawiązała relacje z psem, który autentycznie ją uwielbia. Widać wieloletnie doświadczenie z wychowywania własnego psiaka. Podejście, czytanie psich potrzeb, opieka - wszystko na najwyższym poziomie. A Hektor nie jest łatwym psem do opieki ze względu na fakt, że choruje na cukrzycę. Opieka obejmuje więc również pilnowanie diety i podawania na czas insuliny. Ola jest osobą, której zostawiam psa z pełnym zaufaniem i spokojem, że będzie umiała właściwie zareagować na każdą, nawet najtrudniejszą sytuację.

Opiekun: Marta

Świętochłowice

5.0

Marta

Fantastyczna opieka! Piesek szczęśliwy, zadbany, wyprzytulany i wybiegany. Kontakt z opiekunami był super przez cały czas, na bieżąco otrzymywałam wiadomości i zdjęcia co dało mi ogromny spokój. Wszystko odbyło się...

Więcej

Opiekun: Marta

Świętochłowice

5.0

Marta

Fantastyczna opieka! Piesek szczęśliwy, zadbany, wyprzytulany i wybiegany. Kontakt z opiekunami był super przez cały czas, na bieżąco otrzymywałam wiadomości i zdjęcia co dało mi ogromny spokój. Wszystko odbyło się bez najmniejszych zastrzeżeń. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka dla swojego pupila drugiego domu na czas wyjazdu ❤️

Opiekun: Weronika

Mysłowice

5.0

Weronika

Opieka była bardzo dobra, polecam wszystkim!

Opiekun: Justyna

Warszawa

5.0

Justyna

Super opieka nad moim dwumiesięcznym szczeniaczkiem❤️Polecam Panią Justynę z całego serca! 💕

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Poezja była u Mateusza tydzień - byłem na urlopie za granicą, nie mogłem zabrać tam psa. Mateusz lubi psy - to widać i czuć. Psy też lubią Mateusza - to...

Więcej

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Poezja była u Mateusza tydzień - byłem na urlopie za granicą, nie mogłem zabrać tam psa. Mateusz lubi psy - to widać i czuć. Psy też lubią Mateusza - to też widać i czuć 🙂 Piesek był zadowolony. Mateusz na bieżąco zdawał relację co się dzieje. Ten człowiek po prostu ma serce do zwierząt, a to chyba jest najważniejsze. Polecam z całego serca. Tu nie ma lipy.

Opiekun: Iryna

Warszawa

5.0

Iryna

Bardzo polecam Panią Irynę. Przez cały pobyt Russela byłyśmy w kontakcie, dostałam dużo zdjęć i informacji zwrotnych o tym jak przebiegał pobyt, jak piesek sie zachowywał.

Więcej

Opiekun: Iryna

Warszawa

5.0

Iryna

Bardzo polecam Panią Irynę. Przez cały pobyt Russela byłyśmy w kontakcie, dostałam dużo zdjęć i informacji zwrotnych o tym jak przebiegał pobyt, jak piesek sie zachowywał.

Opiekun: Marta

Warszawa

5.0

Marta

Super kontakt z opiekunami! Zaangażowani w 100%. Podsyłali zdjęcia 😍 i na bieżąco o wszystkim informowali! POLECAM!!

Opiekun: Ewelina

Kraków

5.0

Ewelina

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Kontakt jest bardzo łatwy i szybki. Otrzymałem zdjecia oraz informacje jak ma się piesek. Piesek wyglądał na bardzo szczęśliwego u Pani, a to najważniejsze

Więcej

Opiekun: Ewelina

Kraków

5.0

Ewelina

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Kontakt jest bardzo łatwy i szybki. Otrzymałem zdjecia oraz informacje jak ma się piesek. Piesek wyglądał na bardzo szczęśliwego u Pani, a to najważniejsze

Opiekun: Beata

Szczecin

5.0

Beata

Serdecznie polecam opiekę u tej wspaniałej pary! Od samego początku było widać ogromne serce do zwierząt, troskę i pełne zaangażowanie. Nasz pies był zaopiekowany jak członek rodziny — spokojny, szczęśliwy...

Więcej

Opiekun: Beata

Szczecin

5.0

Beata

Serdecznie polecam opiekę u tej wspaniałej pary! Od samego początku było widać ogromne serce do zwierząt, troskę i pełne zaangażowanie. Nasz pies był zaopiekowany jak członek rodziny — spokojny, szczęśliwy i otoczony ciepłem. Ogromnie doceniamy także częste relacje wideo oraz zdjęcia, które dostawaliśmy każdego dnia. Dzięki temu mogliśmy być spokojni i na bieżąco widzieć, jak dobrze nasz pupil się czuje. Kontakt był świetny, bardzo serdeczny i pełen życzliwości. To osoby godne pełnego zaufania

Opiekun: Jan

Kraków

5.0

Jan

Pan miły, uprzejmy i troskliwy w opiece nad zwierzakiem.

Opiekun: Dominika

Warszawa

5.0

Dominika

Opiekun: Agnieszka

Poznań

5.0

Agnieszka

Polecam, piesek zadowolony i my rownież 😊

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Mój golden jest wymagający i ma tendencję do reaktywności, dlatego bardzo ostrożnie wybieram opiekę. U Zosi wszystko było dobrze poprowadzone, spokojne wprowadzenie, brak presji i bardzo dobre wyczucie psa. Dodatkowo...

Więcej

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Mój golden jest wymagający i ma tendencję do reaktywności, dlatego bardzo ostrożnie wybieram opiekę. U Zosi wszystko było dobrze poprowadzone, spokojne wprowadzenie, brak presji i bardzo dobre wyczucie psa. Dodatkowo stały kontakt, zdjęcia i filmiki. Cieszę się że w końcu znalazłem osobę której nie obawiam się zostawić Bruno.

Opiekun: Alina

Wroclaw

5.0

Alina

Świetny kontakt, przemiła osoba, pies zaopiekowany lepiej niż w domu 🙂 przez tydzień mieliśmy aktualizacje sytuacji. Perfekcyjna opieka! Polecam

Opiekun: Aleksandra

Szczecin

5.0

Aleksandra

Bardzo polecam Olę. Opiekowała się trójką moich zwierzaków i od początku komunikacja i opieka była super. Dostawałam na bieżąco zdjęcia i informacje o psiakach i kotku. Na pewno jeszcze wrócimy...

Więcej

Opiekun: Aleksandra

Szczecin

5.0

Aleksandra

Bardzo polecam Olę. Opiekowała się trójką moich zwierzaków i od początku komunikacja i opieka była super. Dostawałam na bieżąco zdjęcia i informacje o psiakach i kotku. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂