Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Ola

Łódź

5.0

Ola

Cudowna opieka, stały kontakt i zachwycony pies! 💛🐶 BARDZO polecam! 😊

Opiekun: Weronika

Katowice

5.0

Weronika

Jesteśmy z Didi bardzo zadowolone 😉 odebrałam suczkę megazaopiekowaną i średnio- zadowoloną, że wraca do domu 😆 Na pewno skorzystam jeszcze z pomocy pani Weroniki. Super fajny człowiek 😊😊 z...

Więcej

Opiekun: Weronika

Katowice

5.0

Weronika

Jesteśmy z Didi bardzo zadowolone 😉 odebrałam suczkę megazaopiekowaną i średnio- zadowoloną, że wraca do domu 😆 Na pewno skorzystam jeszcze z pomocy pani Weroniki. Super fajny człowiek 😊😊 z genialnym podejściem do psiaków ☺️☺️ Polecam z całego serducha 😍

Opiekun: Zuzanna

Toruń

5.0

Zuzanna

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad naszym pieskiem! Wszystko przebiegło zgodnie z planem, nie było najmniejszego problemu. Serdecznie polecam 🙂

Opiekun: Weronika

Katowice

5.0

Weronika

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług petsitterki😍Pani Weronika zadbała o pieska, była z nami w kontakcie, wszystko odbyło się zgodnie z umową. Polecamy, sami również będziemy korzystać z usług 🙂

Więcej

Opiekun: Weronika

Katowice

5.0

Weronika

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług petsitterki😍Pani Weronika zadbała o pieska, była z nami w kontakcie, wszystko odbyło się zgodnie z umową. Polecamy, sami również będziemy korzystać z usług 🙂

Opiekun: Laura

Tychy

4.6

Laura

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Laury nad naszym pieskiem. Lando wrócił szczęśliwy do domu. 😊 Polecam

Opiekun: Daria

Łódź

5.0

Daria

Fantastyczna opieka! Daria przez dwa tygodnie zajmowała się moim wulkanem energii – Jack Russell Terrierem. Przez cały okres miałem zapewniony stały, świetny kontakt. Pies wrócił wybiegany, szczęśliwy i... chyba nawet...

Więcej

Opiekun: Daria

Łódź

5.0

Daria

Fantastyczna opieka! Daria przez dwa tygodnie zajmowała się moim wulkanem energii – Jack Russell Terrierem. Przez cały okres miałem zapewniony stały, świetny kontakt. Pies wrócił wybiegany, szczęśliwy i... chyba nawet trochę tęskni za Darią, bo ledwo chciał wracać! Jeśli szukacie kogoś, kto nie boi się nadaktywnych psów i ma do nich świetne podejście, Daria to strzał w dziesiątkę. Polecam!

Opiekun: Zofia

Kraków

5.0

Zofia

Dziękuję za super opiekę nad pieskiem, wsłuchanie się w jej potrzeby i doskonałą relacje z opieki. 🥰

Opiekun: Wiktoria

Kraków

4.2

Wiktoria

Polecam serdecznie Panią Wiktorię. Bezprzewodowy kontakt. Cudowna opieka nad pieskiem. 😊

Opiekun: Joanna

ZIELONA GÓRA

5.0

Joanna

Bardzo dziękuję Asi za opiekę nad moim psem w ten weekend. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetne podejście do psów. Asia ma dużo empatii i widać, że naprawdę rozumie zwierzęta....

Więcej

Opiekun: Joanna

ZIELONA GÓRA

5.0

Joanna

Bardzo dziękuję Asi za opiekę nad moim psem w ten weekend. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetne podejście do psów. Asia ma dużo empatii i widać, że naprawdę rozumie zwierzęta. Z pełnym przekonaniem będę korzystał z jej usług również w przyszłości. Pozdrawiam KUBA

Opiekun: Magdalena

Poznań

5.0

Magdalena

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Magdą, od samego początku był świetny kontakt, codziennie relacjonowała co się dzieje, a pies wrócił spokojny i zrelaksowany. Na pewno wrócimy 🙂

Więcej

Opiekun: Magdalena

Poznań

5.0

Magdalena

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Magdą, od samego początku był świetny kontakt, codziennie relacjonowała co się dzieje, a pies wrócił spokojny i zrelaksowany. Na pewno wrócimy 🙂

Opiekun: Aleksandra

Poznań

5.0

Aleksandra

Bardzo dobry kontakt i fotorelacja przez cały czas opieki 😊 Polecam!

Opiekun: Anna

Przytkowice

5.0

Anna

Świetna opieka, doskonały kontakt i ręka do zwierzaka!

Opiekun: Olivia

Gliwice

5.0

Olivia

Miałam wrażenie, że moj pies po dniu z Panią Oliwią nie chciał wracać do domu 😂 Wszystko bardzo profesjonalnie, miło, sprawnie. Polecam i na pewno sama rowniwż znowy skorzystac.

Więcej

Opiekun: Olivia

Gliwice

5.0

Olivia

Miałam wrażenie, że moj pies po dniu z Panią Oliwią nie chciał wracać do domu 😂 Wszystko bardzo profesjonalnie, miło, sprawnie. Polecam i na pewno sama rowniwż znowy skorzystac.

Opiekun: Patrycja

Łódź

5.0

Patrycja

Patrycja opiekowała się nie raz moim psiakiem- 60 kilowym Bernardynem. Bardzo polecam Patrycję do opieki nad waszą pociechą. Będziecie zadowoleni!

Opiekun: Paula

Poznań

5.0

Paula

Bardzo polecam współpracę z Paulą! To osoba godna zaufania, która traktuje zwierzęta jak członków rodziny. Zapewnia bezpieczne, domowe warunki i stałą opiekę w ciągu dnia. Kontakt z nią jest wzorowy,...

Więcej

Opiekun: Paula

Poznań

5.0

Paula

Bardzo polecam współpracę z Paulą! To osoba godna zaufania, która traktuje zwierzęta jak członków rodziny. Zapewnia bezpieczne, domowe warunki i stałą opiekę w ciągu dnia. Kontakt z nią jest wzorowy, a podejście do zwierzaków pełne empatii i zrozumienia ich potrzeb. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z jej pomocy.

Opiekun: Maria

Kraków

5.0

Maria

Serdecznie polecam opiekę. Wszystko przebiegło spokojnie i zgodnie z ustaleniami. Stały kontakt, zaangażowanie oraz troska o zwierzaka dają duże poczucie bezpieczeństwa. Widać, że zwierzęta są traktowane z uwagą i cierpliwością....

Więcej

Opiekun: Maria

Kraków

5.0

Maria

Serdecznie polecam opiekę. Wszystko przebiegło spokojnie i zgodnie z ustaleniami. Stały kontakt, zaangażowanie oraz troska o zwierzaka dają duże poczucie bezpieczeństwa. Widać, że zwierzęta są traktowane z uwagą i cierpliwością. Na pewno skorzystam ponownie.

Opiekun: Milena

Kielce

4.8

Milena

Wszystko super,Nusia wróciła do domu szczęśliwa. Dziękuję za super opiekę.

Opiekun: Julia

Wrocław

5.0

Julia

Opiekun: Sylwia

Lublin

5.0

Sylwia

Super opieka, ciągły kontakt z opiekunem. Polecam w 100%.

Opiekun: Elżbieta

05-552 Łazy

5.0

Elżbieta

Serdecznie dziękujemy Pani Eli za opiekę. Koko czuła się jak w swoim domu, a my spokojnie mogliśmy wypoczywać. Ocena mogła być tylko jedna-5, dziękujemy raz jeszcze i polecamy...

Więcej

Opiekun: Elżbieta

05-552 Łazy

5.0

Elżbieta

Serdecznie dziękujemy Pani Eli za opiekę. Koko czuła się jak w swoim domu, a my spokojnie mogliśmy wypoczywać. Ocena mogła być tylko jedna-5, dziękujemy raz jeszcze i polecamy Panią Ele z całego serca.