Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Nikola

Kraków

5.0

Nikola

To był pierwszy pobyt mojej suczki poza domem. Była szczęśliwa i zaopiekowania. Polecam

Opiekun: Nikola

Wrocław

5.0

Nikola

Bravcia bardzo zadowolona z pobytu u Nikoli. Dziękujemy 🙂

Opiekun: Natalia

Warszawa

5.0

Natalia

Pies i właściciel byli bardzo zadowoleni a Pani Natalia przesympatyczna. Czego chceć więcej!

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z opieki sprawowanej przez Panią Anię. Przez cały czas pozostawaliśmy z Nią w stałym kontakcie i regularnie otrzymywaliśmy zdjęcia. Możemy polecić Panią Anię jako doskonałego opiekuna.

Więcej

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z opieki sprawowanej przez Panią Anię. Przez cały czas pozostawaliśmy z Nią w stałym kontakcie i regularnie otrzymywaliśmy zdjęcia. Możemy polecić Panią Anię jako doskonałego opiekuna.

Opiekun: Klaudia

Gdynia

5.0

Klaudia

Szczerze polecam. Wzorowa opiekunka 🙂

Opiekun: Klaudia

Gdynia

5.0

Klaudia

Pani Klaudia jest fantastyczna! Mój pies był doskonale zaopiekowany, Pani Klaudia cały czas pozostawała w kontakcie, byłam całkowicie spokojna, że pies jest w dobrych rękach, aż się trochę bałam, że...

Więcej

Opiekun: Klaudia

Gdynia

5.0

Klaudia

Pani Klaudia jest fantastyczna! Mój pies był doskonale zaopiekowany, Pani Klaudia cały czas pozostawała w kontakcie, byłam całkowicie spokojna, że pies jest w dobrych rękach, aż się trochę bałam, że nie będzie chciał wracać, bo widać było, że jest mu tam dobrze 🙂 Dziękuję Pani Klaudio bardzo! <3 Polecam jak najbardziej!

Opiekun: Monika

Warszawa

5.0

Monika

Polecam Monika jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem. Cudowna osoba ! Ma wspaniałe podejście do zwierząt. Monika opiekowała się wielokrotnie moją suczką - szpicem miniaturowym....

Więcej

Opiekun: Monika

Warszawa

5.0

Monika

Polecam Monika jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem. Cudowna osoba ! Ma wspaniałe podejście do zwierząt. Monika opiekowała się wielokrotnie moją suczką - szpicem miniaturowym. Raz byłam na dłuższym 10 dniowym wyjeździe. Sunia szczęśliwa - jako było widać na przesyłanych zdjęciach. Gdy przyjechałam wyczesana , wypachniona , najedzona i zdrowiutka. Jak się okazało sunia za mną tęskniła i przez chwilę miała problemy z jedzeniem . Monika wie co robić kupiła probiotyki by zabezpiecyć jej żołądek przed ewentualnymi problemami, kiedy mniej jadła... Szczerze polecam osobę do opieki , każdego zwierzątka. Maja

Opiekun: Weronika

Katowice

5.0

Weronika

Polecam, super kontakt z Panią Weroniką, bardzo szybko odpowiada na wiadomości, Lilusia wróciła bardzo szczęśliwa

Opiekun: Berenika

Wrocław

5.0

Berenika

Z całego serca polecam Berenikę jeśli chcesz, żeby Twój pupil był najlepiej zaopiekowany. Karo (z natury pies lękowy, potrzebujący osoby doświadczonej do opieki) od pierwszego spaceru bez problemu zaakceptował Berenikę,...

Więcej

Opiekun: Berenika

Wrocław

5.0

Berenika

Z całego serca polecam Berenikę jeśli chcesz, żeby Twój pupil był najlepiej zaopiekowany. Karo (z natury pies lękowy, potrzebujący osoby doświadczonej do opieki) od pierwszego spaceru bez problemu zaakceptował Berenikę, a ja słysząc zadawane pytania widziałam, że opiekunka chce poznać psa jak najlepiej. Podczas pobytu miałam stały kontakt i relacje a po zdjęciach i filmikach czułam nie tylko spokój ale i zazdrość o nawiązaną relację 😀 Wszystkimi rękoma i łapami dziękujemy i polecamy!! 🙂

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Ciepło, serdeczność i profesjonalizm, kontakt bez problemu, napewno będziemy jeszcze korzystać z usługi -gościnności cioci Zosi.. Lucyfer bardzo zadowolony.☺️😃

Opiekun: Michalina

Poznań

5.0

Michalina

Bardzo polecam Panią Michalinę. Pani Michalina jest przesympatyczną osobą, ze świetnym podejściem do zwierząt. Nasz pies był otoczony opieką i bardzo zadowolony z pobytu. Bardzo dobry kontakt (zdjęcia, wiadomości).

Więcej

Opiekun: Michalina

Poznań

5.0

Michalina

Bardzo polecam Panią Michalinę. Pani Michalina jest przesympatyczną osobą, ze świetnym podejściem do zwierząt. Nasz pies był otoczony opieką i bardzo zadowolony z pobytu. Bardzo dobry kontakt (zdjęcia, wiadomości).

Opiekun: GRZEGORZ

Warszawa

5.0

GRZEGORZ