Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Polecam Mateusz jako bardzo odpowiedzialnego, niesamowicie kompetentnego, wkręconego w behawioryzm psi i mającego głębokie zrozumienie potrzeb psów i ich właścicieli 🙂 Mateusz jest bardzo responsywny i kontaktowy, sprawnie mogliśmy ustalić...

Więcej

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Polecam Mateusz jako bardzo odpowiedzialnego, niesamowicie kompetentnego, wkręconego w behawioryzm psi i mającego głębokie zrozumienie potrzeb psów i ich właścicieli 🙂 Mateusz jest bardzo responsywny i kontaktowy, sprawnie mogliśmy ustalić wszystkie szczegóły opieki nad naszym whippetem Lolkiem. Sam pobyt był bezproblemowy, a poza tym wszystkim, co związane bezpośrednio z petsittingiem Mateusz jest otwartą i bardzo ciekawą osobą, z którą można porozmawiać na wiele tematów! Serdecznie polecamy!

Opiekun: Lila

Warszawa

5.0

Lila

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Lila, przemiła osoba. Nasz pies był pierwszy raz w życiu poza domem bez nas. Było mu z Lilą tak dobrze, że piszczał za nią jak poszła do...

Więcej

Opiekun: Lila

Warszawa

5.0

Lila

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Lila, przemiła osoba. Nasz pies był pierwszy raz w życiu poza domem bez nas. Było mu z Lilą tak dobrze, że piszczał za nią jak poszła do domu po jego rzeczy. Wszystko super

Opiekun: Hanna

Warszawa

5.0

Hanna

Bardzo ładna pani. Cały czas była na związku, wysyłała zdjęcia i pisała o stanu pieska. Pies czuł się zadowolenie i był jak w domu. Bardzo polecam tej pani!

Więcej

Opiekun: Hanna

Warszawa

5.0

Hanna

Bardzo ładna pani. Cały czas była na związku, wysyłała zdjęcia i pisała o stanu pieska. Pies czuł się zadowolenie i był jak w domu. Bardzo polecam tej pani!

Opiekun: Beata

Łódź

5.0

Beata

Super opieka, spokój, podejście do pieska. Piękny teren przy domu dla psa i okolica umożliwiająca spacery, Bardzo dziękuję!

Opiekun: Mariola

Warszawa

5.0

Mariola

Bardzo polecam . Pani Mariola jest świetna opiekunką, która zna się na potrzebach swoich pupili. Piesek wrócił nie zestresowany i we wspaniałej kondycji. Podziękowania też dla syna ,który wspaniale pomaga...

Więcej

Opiekun: Mariola

Warszawa

5.0

Mariola

Bardzo polecam . Pani Mariola jest świetna opiekunką, która zna się na potrzebach swoich pupili. Piesek wrócił nie zestresowany i we wspaniałej kondycji. Podziękowania też dla syna ,który wspaniale pomaga opiekować się pieskiem. Teraz wiem,że można spędzić urlop nie będąc zestresowana rozłąką z pieskiem. Jeszcze raz dziękuję.

Opiekun: Julia

Gdańsk

5.0

Julia

Serdecznie polecam! Świetna opieka nad moim pieskiem dużo spacerów, zabawy i czułości. Pies był bardzo szczęśliwy i czuł się swobodnie, a ja dostawałam regularne zdjęcia. Na pewno skorzystam ponownie!

Więcej

Opiekun: Julia

Gdańsk

5.0

Julia

Serdecznie polecam! Świetna opieka nad moim pieskiem dużo spacerów, zabawy i czułości. Pies był bardzo szczęśliwy i czuł się swobodnie, a ja dostawałam regularne zdjęcia. Na pewno skorzystam ponownie!

Opiekun: Gabriela

Tarnów

5.0

Gabriela

Bardzo polecam! Świetny kontakt, dużo troski i super podejście do zwierząt. Mój piesek był zaopiekowany, a ja czułam się spokojna dzięki wiadomościom i zdjęciom. Na pewno jeszcze skorzystam ❤️

Więcej

Opiekun: Gabriela

Tarnów

5.0

Gabriela

Bardzo polecam! Świetny kontakt, dużo troski i super podejście do zwierząt. Mój piesek był zaopiekowany, a ja czułam się spokojna dzięki wiadomościom i zdjęciom. Na pewno jeszcze skorzystam ❤️

Opiekun: Marina

Gdańsk

5.0

Marina

Serdecznie polecam Marinę 💛 To było moje pierwsze doświadczenie z zostawianiem komuś psa i nie wiedziałam jak opiekun poradzi sobie z nielekkim temperamentem i upartym charakterem. Ale wszystko było super,...

Więcej

Opiekun: Marina

Gdańsk

5.0

Marina

Serdecznie polecam Marinę 💛 To było moje pierwsze doświadczenie z zostawianiem komuś psa i nie wiedziałam jak opiekun poradzi sobie z nielekkim temperamentem i upartym charakterem. Ale wszystko było super, mój pupil od razu polubił Marine. Dziękuję za duże zainteresowanie indywidualnymi potrzebami Demona, jak i również dopasowaniem się do niestandardowych godzin oddania psa, za co jestem bardzo wdzięczna! 5/5

Opiekun: Sergii

Warszawa

5.0

Sergii

Byłem bardzo zadowolony, wszystko było w porządku. Sergii ma świetne podejście do zwierząt a Bronson miał super wakacje u niego

Opiekun: Nina

Warszawa

5.0

Nina

Pani Nina to profesjonalna opiekunka, moja Bonsi miała lepiej jak w domu 😀 Pani Nina pozwoliła jej spać w łożku. Moja suczka wróciła bardzo szczęśliwa a ja byłam spokojny, cały...

Więcej

Opiekun: Nina

Warszawa

5.0

Nina

Pani Nina to profesjonalna opiekunka, moja Bonsi miała lepiej jak w domu 😀 Pani Nina pozwoliła jej spać w łożku. Moja suczka wróciła bardzo szczęśliwa a ja byłam spokojny, cały czas dostawałem zdjęcia i filmiki z opieki. Na pewno będę korzystał ponownie, polecam!

Opiekun: Mikołaj

Świętochłowice

5.0

Mikołaj

Jestem bardzo zadowolony z usług Mikołaja. Mój pies miał zapewnioną świetną opiekę, a ja regularnie dostawałem wiadomości i zdjęcia. Wszystko super, na pewno wrócimy.

Więcej

Opiekun: Mikołaj

Świętochłowice

5.0

Mikołaj

Jestem bardzo zadowolony z usług Mikołaja. Mój pies miał zapewnioną świetną opiekę, a ja regularnie dostawałem wiadomości i zdjęcia. Wszystko super, na pewno wrócimy.

Opiekun: Ewa

Poznan

5.0

Ewa

Bardzo polecam! Nasz pies miał fantastyczną opiekę, długie spacery. Codziennie dostawaliśmy zdjęcia i informacje o psie, jak pojawiły się jakieś wątpliwości, to od razu były konsultowane. Przy odbiorze zdecydowanie nie...

Więcej

Opiekun: Ewa

Poznan

5.0

Ewa

Bardzo polecam! Nasz pies miał fantastyczną opiekę, długie spacery. Codziennie dostawaliśmy zdjęcia i informacje o psie, jak pojawiły się jakieś wątpliwości, to od razu były konsultowane. Przy odbiorze zdecydowanie nie chciał wracać do domu 😂 Na pewno jeszcze wrócimy 🙂❤️

Opiekun: Agnieszka

Warszawa

5.0

Agnieszka

Polecam z całego serca Agnieszke i Olę. Nala spędziła u nich cztery dni i codziennie dostawałam fotorelacje. Nala szczęśliwa i zadowolona i super zaopiekowana.

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

opieka wzorowa

Opiekun: Joanna

Warszawa

5.0

Joanna

Opiekun: Dominika

Legnica

5.0

Dominika

Opiekun: Gosia

Warszawa

4.8

Gosia

Gosia i Hubert to fantastyczni opiekunowie! Leoś wrócił zadowolony i świetnie zaopiekowany. Świetny kontakt, regularnie dostawałam aktualizacje i zdjęcia. Na pewno wrócimy i gorąco polecamy każdemu właścicielowi psa!

Więcej

Opiekun: Gosia

Warszawa

4.8

Gosia

Gosia i Hubert to fantastyczni opiekunowie! Leoś wrócił zadowolony i świetnie zaopiekowany. Świetny kontakt, regularnie dostawałam aktualizacje i zdjęcia. Na pewno wrócimy i gorąco polecamy każdemu właścicielowi psa!

Opiekun: Zofia

Warszawa

5.0

Zofia

Jesteśmy zadowoleni w 100%, Zosia jest doświadczonym opiekunem, poświęcała naszemu pupilowi dużo czasu i na bieżąco nas o wszystkim informowała. Czujemy ogromną wdzięczność ❤️

Więcej

Opiekun: Zofia

Warszawa

5.0

Zofia

Jesteśmy zadowoleni w 100%, Zosia jest doświadczonym opiekunem, poświęcała naszemu pupilowi dużo czasu i na bieżąco nas o wszystkim informowała. Czujemy ogromną wdzięczność ❤️

Opiekun: Zofia

Kraków

5.0

Zofia

Pani Zosia opiekująca się moim pieskiem Mery jest godnym polecenia opiekunem. Zajmowała się Mery z dużym zaangażowaniem i serecem.

Opiekun: DARIA

Białystok

5.0

DARIA

Cudowna Pani Daria, piesek szczęśliwy i bezpieczny. Serdecznie polecam!