Opinie o naszych petsitterach
Opiekun: Aleksandra
Gdynia
5.0
“
Fotorelacji nie było, ale byłam za granicą, więc i tak zdjęcia może by nie dotarły, ale miałam zapewnienie o udanej nocy i super spacerze
Więcej
“
Polecam, piesek zadowolony i my rownież 😊
Opiekun: Anna
Warszawa
5.0
“
Jesteśmy z Fleszem niezwykle zadowoleni z opieki Pani Ani. Nasz pupil spędził u niej prawdziwe „wakacje” – równie udane jak nasze. Z pełnym przekonaniem polecamy Panią Anię wszystkim właścicielom psów!
WięcejOpiekun: Agata
Bytom
5.0
“
Pani Agata jest świetną opiekunką, my i nasz pies jesteśmy zachwyceni🙂
Opiekun: Weronika
Starogard Gdański
4.8
“
Bardzo udana opieka.
Opiekun: Małgorzata
Warszawa
5.0
“
Psiak wrócił bardzo zadowolony z opieki u Pani Małgosi. My również możemy polecić Panią Małgosię jako opiekuna.
Opiekun: Dominika
Warszawa
5.0
Opiekun: Maria
Warszawa
5.0
“
Polecam Marię z całego ❤️, ma świetną rękę do psów i widać, że je kocha. Elmo spędził u niej bardzo miłe chwile. Dodatkowo na na bieżąco wysyłala informację co się...
WięcejOpiekun: Zofia
Kraków
5.0
“
Zosia jest wspaniałą, ciepłą osobą z wielkim sercem do zwierząt. Razem z Piotrem cudownie opiekowali się dwójką naszych psiaków przez 9 dni. Zarówno my jak i nasze „maleństwa” 😉 jesteśmy...
Więcej