Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Nela

Warsaw

5.0

Nela

Świetna dziewczyna z podejściem do piesków, świetny kontakt. Mój piesek spokojny i zadowolony po obecności u Neli 🙂

Opiekun: Natalia

Warszawa

5.0

Natalia

Piesek był świetnie zaopiekowany, Pani Natalia to bardzo sympatyczna osoba. Byliśmy w kontakcie- otrzymywałam relacje i zdjęcia, a psiak wyglądał na wybawionego i szczęśliwego. Dziękujemy <3

Więcej

Opiekun: Natalia

Warszawa

5.0

Natalia

Piesek był świetnie zaopiekowany, Pani Natalia to bardzo sympatyczna osoba. Byliśmy w kontakcie- otrzymywałam relacje i zdjęcia, a psiak wyglądał na wybawionego i szczęśliwego. Dziękujemy <3

Opiekun: Karolina

Warsaw

5.0

Karolina

Byliśmy bardzo zadowoleni z opieki Pani Karoliny nad Diegiem. Otrzymaliśmy na bieżąco zdjęcia oraz byliśmy w kontakcie z Panią Karoliną.

Opiekun: Alina

Wroclaw

5.0

Alina

Świetny kontakt, przemiła osoba, pies zaopiekowany lepiej niż w domu 🙂 przez tydzień mieliśmy aktualizacje sytuacji. Perfekcyjna opieka! Polecam

Opiekun: Karolina

WARSZAWA

5.0

Karolina

Karolina to super osoba do opieki nad pieskiem! Kontakt był wzorowy, Ozzy był wspaniale zaopiekowany, nie było absolutnie żadnego problemu. Bardzo polecam, a my sami chętnie kiedyś wrócimy 🙂

Więcej

Opiekun: Karolina

WARSZAWA

5.0

Karolina

Karolina to super osoba do opieki nad pieskiem! Kontakt był wzorowy, Ozzy był wspaniale zaopiekowany, nie było absolutnie żadnego problemu. Bardzo polecam, a my sami chętnie kiedyś wrócimy 🙂

Opiekun: Karina

Poznań

5.0

Karina

Karina przez cały pobytu naszego psa opiekowala się Nim jak druga mama.Był zaopiekowany,bezpieczny i co najważniejsze szczęśliwy.Polecam z całego serduszka ❤️

Opiekun: Magdalena

Stara Iwiczna

5.0

Magdalena

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Z pełnym przekonaniem polecam panią Anię, która okazała się niezwykle troskliwa i miła. Jako osoba, która po raz pierwszy powierzyła swojego pupila innej osobie, byłam trochę zestresowana, ale pani Ania...

Więcej

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Z pełnym przekonaniem polecam panią Anię, która okazała się niezwykle troskliwa i miła. Jako osoba, która po raz pierwszy powierzyła swojego pupila innej osobie, byłam trochę zestresowana, ale pani Ania zyskała moje zaufanie od pierwszego spotkania. Jej profesjonalizm i ciepłe podejście sprawiły, że mogłam spokojnie wyjechać, wiedząc, że pies jest w dobrych rękach. Dziękuję pani Ani za opiekę i serdecznie ją polecam każdemu, kto szuka zaufanej osoby do opieki nad swoim pupilem!

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Polecam Mateusz jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem. Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Mateusza nad moim 15 letnim psem. Miałam trochę obaw przed oddaniem psa...

Więcej

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Polecam Mateusz jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem. Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Mateusza nad moim 15 letnim psem. Miałam trochę obaw przed oddaniem psa pod opiekę osoby której wcześniej nie znałam ale moje obawy okazały się zupełnie bezpodstawne. Profesjonalne podejście, super opieka, bardzo dobry kontakt. Szczerze polecam . Na pewno jeszcze skorzystam z usług pana Mateusza .

Opiekun: Beata

Warszawa

5.0

Beata

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Widać, ze podchodzi do zwierząt z ogromnym sercemi troską. Bardzo dobry kontakt z p. Beatą juz od pierwszej chwili. Na bieżąco dostawaliśmy filmiki i zdjęcia. Mieliśmy pełen...

Więcej

Opiekun: Beata

Warszawa

5.0

Beata

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Widać, ze podchodzi do zwierząt z ogromnym sercemi troską. Bardzo dobry kontakt z p. Beatą juz od pierwszej chwili. Na bieżąco dostawaliśmy filmiki i zdjęcia. Mieliśmy pełen spokój, że jest w najlepszych rękach, a był to pierwszy raz kiedy zdecydowalismy się zostawić naszego pieska. Z całego serca polecamy Panią Beatę każdemu, kto szuka ciepłej i odpowiedzialnej opiekunki dla swojego pupila.

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Dziękuję Pani Oli serdecznie za cudowną opiekę nad Kapselkiem. Pod jej opieką piesek był spokojny i szczęśliwy. Zdecydowanie polecam innym właścicielom piesków opiekę u Pani Oli.

Więcej

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Dziękuję Pani Oli serdecznie za cudowną opiekę nad Kapselkiem. Pod jej opieką piesek był spokojny i szczęśliwy. Zdecydowanie polecam innym właścicielom piesków opiekę u Pani Oli.

Opiekun: Maja

Pruchnik

5.0

Maja

Jestem zachwycona podejściem Pani Mai do zwierząt oraz całą opieką. Bardzo profesjonalne podejście a przy tym Pani Maja jest bardzo miłą i ciepłą osobą, rozumiejącą potrzeby zwierząt. Mam trudnego pieska...

Więcej

Opiekun: Maja

Pruchnik

5.0

Maja

Jestem zachwycona podejściem Pani Mai do zwierząt oraz całą opieką. Bardzo profesjonalne podejście a przy tym Pani Maja jest bardzo miłą i ciepłą osobą, rozumiejącą potrzeby zwierząt. Mam trudnego pieska z lękiem separacyjnym, który na ogół nie toleruje innych piesków w domu. U Pani Mai czuła się zaopiekowana i spokojna co widać było na filmikach i zdjęciach regularnie wysyłanych przez cały pobyt. Piesek wrócił do nas szczęśliwy i spokojny. 🙂 Gorąco polecam i na pewno skorzystam ponownie!

Opiekun: Marta

Warszawa

5.0

Marta

Świetny kontakt z Panią Martą, widać dużą miłość do psiaków. Polecamy 100%. Dziękujemy za codzienne zdjęcia i aktualności

Opiekun: Weronika

Mysłowice

5.0

Weronika

Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę nad naszym Leo 😃🤩 Codziennie otrzymywaliśmy informację, oraz zdjęcia z pobytu Leo ♥️ Był to nasz pierwszy wyjazd bez naszego psiaka, więc nie ukrywam, że...

Więcej

Opiekun: Weronika

Mysłowice

5.0

Weronika

Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę nad naszym Leo 😃🤩 Codziennie otrzymywaliśmy informację, oraz zdjęcia z pobytu Leo ♥️ Był to nasz pierwszy wyjazd bez naszego psiaka, więc nie ukrywam, że martwiliśmy się 🙆 Ale Pani Weronika widać, że wkłada ogrom swojego serca w opiekę nad naszym pupilem i mogliśmy spokojnie spędzić wyjazd z synem 😃♥️ Dziękujemy bardzo i polecamy 😃

Opiekun: Alicja

Lublin

5.0

Alicja

Z całego serca polecam Alicję! Moj piesek Cookie po prostu uwielbia u niej bywać. Za każdym razem, gdy przyjeżdżamy na miejsce, Cookie aż wyrywa się do przodu i pędem biegnie...

Więcej

Opiekun: Alicja

Lublin

5.0

Alicja

Z całego serca polecam Alicję! Moj piesek Cookie po prostu uwielbia u niej bywać. Za każdym razem, gdy przyjeżdżamy na miejsce, Cookie aż wyrywa się do przodu i pędem biegnie do mieszkania opiekunów – to dla mnie najlepszy, żywy dowód na to, jak wspaniałą opiekę tam otrzymuje. Alicja daje mu mnóstwo miłości, uwagi i oczywiście całe morze głasków. Cookie wraca do domu zawsze zrelaksowany i super szczęśliwy. Jeśli szukacie kogoś, kto zajmie się Waszym pupilem jak własnym członkiem rodziny, Alicja to idealny wybór!

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Byłam bardzo zadowolona z usługi Pani Ani. Nasza Jasia była bardzo dobrze zaopiekowana . Myślę była również zadowolona z wakacji u Pani Ani. Otrzymywaliśmy zdjęcia na bieżąco od petsitterki.

Więcej

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Byłam bardzo zadowolona z usługi Pani Ani. Nasza Jasia była bardzo dobrze zaopiekowana . Myślę była również zadowolona z wakacji u Pani Ani. Otrzymywaliśmy zdjęcia na bieżąco od petsitterki.

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Mateusz opiekował się naszym 15-letnim psem w czasie naszego urlopu. Zależało nam na tym aby pies nie zostawał na dłużej sam, z czym Mateusz nie miał problemu. Nie miał także...

Więcej

Opiekun: Mateusz

Warszawa

5.0

Mateusz

Mateusz opiekował się naszym 15-letnim psem w czasie naszego urlopu. Zależało nam na tym aby pies nie zostawał na dłużej sam, z czym Mateusz nie miał problemu. Nie miał także problemu z podawaniem mu lekarstw ani z nagłą wizytą u weterynarza gdy pies się gorzej poczuł. Codziennie przesyłał relacje ze zdjęciami. Bardzo dziękujemy za opiekę.

Opiekun: Patrycja

Tychy

5.0

Patrycja

Pani Patrycja wspaniale zaopiekowała się naszym buldogiem francuski. Bardzo dobry kontakt, codzienne relacje i zdjęcia. Wszystko profesjonalnie , z dużym zaangażowaniem i " wielkim sercem". 🙂

Opiekun: Aleksandra

Szczecin

4.8

Aleksandra

Pies super szczęśliwy po pobycie❤️ codzienne fotki i info - rewelacja. Polecamy opiekuna 🙂

Opiekun: Nela

Warsaw

5.0

Nela

Nela bardzo sympatyczna, świetnie zajmowała się Ozim, piesek był bardzo dobrze zaopiekowany. Polecam!