Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Agata

Bytom

5.0

Agata

Pani Agata jest świetną opiekunką, my i nasz pies jesteśmy zachwyceni🙂

Opiekun: Magdalena

Bytom

5.0

Magdalena

Magda opiekowała się Mailo i od początku czułam, że jest w najlepszych możliwych rękach. Na bieżąco informowała jak mija im dzień, co dawało mi spokój. Dbała nie tylko o codzienne...

Więcej

Opiekun: Magdalena

Bytom

5.0

Magdalena

Magda opiekowała się Mailo i od początku czułam, że jest w najlepszych możliwych rękach. Na bieżąco informowała jak mija im dzień, co dawało mi spokój. Dbała nie tylko o codzienne spacery i zabawę, ale też zabrała Mailo do groomera. Widać, że wkłada w to całe serce. Ma niesamowicie dużo ciepła, cierpliwości i prawdziwej miłości do zwierząt. Mailo był zaopiekowany, szczęśliwy i bardzo kochany. Lepiej nie mogliśmy trafić.

Opiekun: Magdalena

Bytom

4.6

Magdalena

Bardzo miła, sympatyczna, profesjonalna, pomocną. Psiak był w bardzo dobrych rękach. Na pewno za jakiś czas znowu się spotkamy z Panią Magdą.

Opiekun: Anna

Poznań

5.0

Anna

Bardzo serdeczne i uważne podejście do opieki na pieskiem. Zwrócenie uwagi na jego przyzwyczajenia, dobry kontakt z klientem. Atmosfera spokoju i dobrego zaopiekowania. Miło i ze zrozumieniem. Polecamy.

Więcej

Opiekun: Anna

Poznań

5.0

Anna

Bardzo serdeczne i uważne podejście do opieki na pieskiem. Zwrócenie uwagi na jego przyzwyczajenia, dobry kontakt z klientem. Atmosfera spokoju i dobrego zaopiekowania. Miło i ze zrozumieniem. Polecamy.

Opiekun: Jola

Warszawa

5.0

Jola

Bardzo dobry kontakt od początku do końca. Dostaliśmy dużą fotorelację podczas pobytu Precelka. Precel był bardzo dobrze zaopiekowany, miał jak w domu, widać, że mu się bardzo podobało. Naprawdę bardzo...

Więcej

Opiekun: Jola

Warszawa

5.0

Jola

Bardzo dobry kontakt od początku do końca. Dostaliśmy dużą fotorelację podczas pobytu Precelka. Precel był bardzo dobrze zaopiekowany, miał jak w domu, widać, że mu się bardzo podobało. Naprawdę bardzo polecam Panią Jolę do opieki nad pieskiem

Opiekun: Magdalena

Warszawa

5.0

Magdalena

Z całego serca polecamy Magdę. Jest niezwykle odpowiedzialna, troskliwa i pełna miłości do zwierząt. Od pierwszego spotkania wzbudziła nasze zaufanie. Magda dba nie tylko o podstawowe potrzeby paa, ale także...

Więcej

Opiekun: Magdalena

Warszawa

5.0

Magdalena

Z całego serca polecamy Magdę. Jest niezwykle odpowiedzialna, troskliwa i pełna miłości do zwierząt. Od pierwszego spotkania wzbudziła nasze zaufanie. Magda dba nie tylko o podstawowe potrzeby paa, ale także o jego komfort i dobre samopoczucie. Przy odbiorze Ozzy wręcz nie chciał się z nią rozstawać. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak profesjonalną i pełną serca opiekę. Z pełnym przekonaniem polecamy ją każdemu, kto szuka kogoś, kto traktuje zwierzęta jak członków własnej rodziny.

Opiekun: Lila

Warszawa

5.0

Lila

Wszystko super. Pies zaopiekowany, a że to jeszcze szczeniak, to jest raczej angażującym podopiecznym 😊 Doskonały kontakt. Dziękujemy ❤️

Opiekun: Magdalena

Poznań

5.0

Magdalena

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Magdą, od samego początku był świetny kontakt, codziennie relacjonowała co się dzieje, a pies wrócił spokojny i zrelaksowany. Na pewno wrócimy 🙂

Więcej

Opiekun: Magdalena

Poznań

5.0

Magdalena

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Magdą, od samego początku był świetny kontakt, codziennie relacjonowała co się dzieje, a pies wrócił spokojny i zrelaksowany. Na pewno wrócimy 🙂

Opiekun: Maja

Warszawa

5.0

Maja

Bardzo dobra opieka nad pieskiem – Maja jest troskliwa i zaangażowana. Wszystko przebiegło bez problemów. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze skorzystamy z jej opieki, gdy będzie okazja! 😊

Więcej

Opiekun: Maja

Warszawa

5.0

Maja

Bardzo dobra opieka nad pieskiem – Maja jest troskliwa i zaangażowana. Wszystko przebiegło bez problemów. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze skorzystamy z jej opieki, gdy będzie okazja! 😊

Opiekun: Jagoda

Warszawa

5.0

Jagoda

Profesjonalna opieka z dużą miłością do zwierząt, mi pies był zaopiekowany, wymiziany i przeszczęśliwy 😊

Opiekun: Paweł

Wiślica

5.0

Paweł

Opiekun: Ola

Warszawa

5.0

Ola

Polecam serdecznie Panią Olę. Bardzo miła i ciepła osoba, kochająca pieski. Świetnie zajęła się naszym pupilem. Dziękujemy za opiekę i pozdrawiamy serdecznie.

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

To był nasz pierwszy raz u cioci Pauliny, więc Lilu na początku była niespokojna. Paulina uważnie reagowała na jej potrzeby i pomogła jej łagodnie przejść przez lęk separacyjny. Po kilku...

Więcej

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

To był nasz pierwszy raz u cioci Pauliny, więc Lilu na początku była niespokojna. Paulina uważnie reagowała na jej potrzeby i pomogła jej łagodnie przejść przez lęk separacyjny. Po kilku godzinach Lilu spała już smacznie w łóżku jak królowa 👑 To cierpliwa i spokojna opiekunka – daje wsparcie nie tylko wrażliwym pieskom, ale też ich opiekunom. Z całego serca polecamy!

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Ania to cudowna osoba z ogromnym sercem do psów. Zostawiłam u niej szczeniaka pierwszy raz i mimo stresu bardzo szybko poczułam spokój. Jest uważna, odpowiedzialna i naprawdę dba o dobro...

Więcej

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Ania to cudowna osoba z ogromnym sercem do psów. Zostawiłam u niej szczeniaka pierwszy raz i mimo stresu bardzo szybko poczułam spokój. Jest uważna, odpowiedzialna i naprawdę dba o dobro zwierzaków. Miałam świetny kontakt, dostawałam zdjęcia, wiadomości i dokładne informacje na bieżąco. Widać, że robi wszystko, by piesek dobrze się u niej czuł. Jeśli ktoś szuka opiekunki pierwszy raz, z całego serca polecam, bo wiem, jaki to stres i jak ważne jest zaufanie. Bardzo Ci Aniu dziękuję!!!

Opiekun: Martyna

Gdańsk

5.0

Martyna

Jestem starszą osobą, emerytką, i z pewną obawą powierzyłam moją ukochaną Cziłałę Muszkę pod opiekę Pani Martyny. Już od pierwszego kontaktu poczułam jednak, że trafiłam na osobę odpowiedzialną i serdeczną....

Więcej

Opiekun: Martyna

Gdańsk

5.0

Martyna

Jestem starszą osobą, emerytką, i z pewną obawą powierzyłam moją ukochaną Cziłałę Muszkę pod opiekę Pani Martyny. Już od pierwszego kontaktu poczułam jednak, że trafiłam na osobę odpowiedzialną i serdeczną. Pani Martyna wykazała się pełnym profesjonalizmem oraz bardzo dobrym podejściem zarówno do mnie, jak i do mojego pieska. Szczególnie doceniam to, że jako osoba w podeszłym wieku mam trudności z niektórymi czynnościami, takimi jak kąpanie Muszki. Pani Martyna bez najmniejszego problemu zajęła się tym za mnie, z ogromną delikatnością i troską o zwierzę. Kontakt z Panią Martyną był bardzo dobry, zawsze mogłam liczyć na informację i spokojną rozmowę. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i z czystym sumieniem mogę polecić jej usługi każdemu, kto szuka zaufanej osoby do opieki nad swoim pupilem.

Opiekun: Beata

Warszawa

5.0

Beata

Dziękuję za opiekę nad naszym staruszkiem i za wszystkie wskazówki Piesek wypoczął 🙂 Do zobaczenia!

Opiekun: Nikola

Słupsk

5.0

Nikola

Moje psy wróciły szczęśliwe, zaopiekowane i wyprzytulane. Łatwy kontakt z Nikola, stawia komfort pieska na 1 miejscu. Na pewno wrócimy 🐶

Opiekun: Magdalena

KRAKÓW

5.0

Magdalena

Bardzo miła i empatyczną osoba, która wie jak zyskać sobie zaufanie zwierząt. Przez cały okres pobytu na bieżąco mieliśmy kontakt i relacje z pobytu Popo.

Więcej

Opiekun: Magdalena

KRAKÓW

5.0

Magdalena

Bardzo miła i empatyczną osoba, która wie jak zyskać sobie zaufanie zwierząt. Przez cały okres pobytu na bieżąco mieliśmy kontakt i relacje z pobytu Popo.

Opiekun: Dominika

Kraków

5.0

Dominika

Bardzo polecam Panią Dominikę - piesek dobrze zaopiekowany, szybki kontakt i duża elestycznosc co do godzin odbioru pupila 🩷 w przyszłości chętnie skorzystamy ponownie! 🥰

Opiekun: Dagmara

Kraków

5.0

Dagmara

Wszystko super, świetny kontakt, regularne updejty o piesku, a sam podopieczny zaopiekowany i zadowolony! 🙂