Opinie o naszych petsitterach
“
Polecam serdecznie. Dobra relacja z psem już na etapie wizyty zapoznawczej. Cudowne podejście do zwierzęcia i trzymanie się ustaleń. Na bieżąco relacja z wizyt
Opiekun: Wiktoria
Piaseczno
4.6
“
Wszystko na najwyższym poziomie. Komunikatywność, zdjęcia, Fado zdaje się być też zadowolony 😊
“
Pani Zosia opiekująca się moim pieskiem Mery jest godnym polecenia opiekunem. Zajmowała się Mery z dużym zaangażowaniem i serecem.
Opiekun: Larysa
Rządza
4.8
“
Polecam bardzo serdecznie. Mój piesek był zaopiekowały, co dowodem było przy odbiorze chęć jeszcze pobiegania😁, pozostania. Bardzo dobry kontakt. Polecam
Opiekun: Magdalena
KRAKÓW
5.0
“
Madzia zajmowała się moimi dwoma pieskami z ogromną troską i zaangażowaniem – widać, że kocha zwierzęta i wie, jak zadbać o ich komfort. Pieski były szczęśliwe, spokojne i świetnie zaopiekowane,...
WięcejOpiekun: Marta
Warszawa
5.0
“
Bardzo dziękujemy za troskliwą opiekę. Frania wróciła do domu bardzo zrelaksowana i zadowolona. Na pewno ponownie skorzystamy z możliwości opieki przez Martę i Michała 🙂
Opiekun: Mariia
Warszawa
5.0
“
Bardzo polecam!
Opiekun: Natalia
Warszawa
5.0
Opiekun: Paulina
Poznań
5.0
“
Bardzo polecam 🤍bardzo dobry kontakt i widać że Pani kocha pieski ☺️