Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Martyna

Chorzów

5.0

Martyna

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Martyny. Nasz piesek był wspaniale zaopiekowany. Czuliśmy się spokojni, wiedząc, że jest w dobrych rękach. Zdecydowanie polecamy i na pewno jeszcze wrócimy.

Więcej

Opiekun: Martyna

Chorzów

5.0

Martyna

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Martyny. Nasz piesek był wspaniale zaopiekowany. Czuliśmy się spokojni, wiedząc, że jest w dobrych rękach. Zdecydowanie polecamy i na pewno jeszcze wrócimy.

Opiekun: Daria

Wrocław

5.0

Daria

Razem z pieskiem serdecznie polecamy Panią Darię! Zostawiliśmy u Pani Darii pieska na 3 dni i jesteśmy bardzo zadowoleni, piesek polubił Panią Darię, do tego na bieżąco byliśmy o wszystkim...

Więcej

Opiekun: Daria

Wrocław

5.0

Daria

Razem z pieskiem serdecznie polecamy Panią Darię! Zostawiliśmy u Pani Darii pieska na 3 dni i jesteśmy bardzo zadowoleni, piesek polubił Panią Darię, do tego na bieżąco byliśmy o wszystkim informowani, otrzymywaliśmy codziennie zdjęcia i filmy z naszym pupilem dzięki czemu mogliśmy być spokojni że wszystko jest ok :)!

Opiekun: Nikola

Wrocław

5.0

Nikola

Bravcia bardzo zadowolona z pobytu u Nikoli. Dziękujemy 🙂

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Mój golden jest wymagający i ma tendencję do reaktywności, dlatego bardzo ostrożnie wybieram opiekę. U Zosi wszystko było dobrze poprowadzone, spokojne wprowadzenie, brak presji i bardzo dobre wyczucie psa. Dodatkowo...

Więcej

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Mój golden jest wymagający i ma tendencję do reaktywności, dlatego bardzo ostrożnie wybieram opiekę. U Zosi wszystko było dobrze poprowadzone, spokojne wprowadzenie, brak presji i bardzo dobre wyczucie psa. Dodatkowo stały kontakt, zdjęcia i filmiki. Cieszę się że w końcu znalazłem osobę której nie obawiam się zostawić Bruno.

Opiekun: Gabriela

Tarnów

5.0

Gabriela

To był pierwszy raz, kiedy musieliśmy zostawić Małą pod opieką i bardzo się stresowaliśmy. Trafiliśmy doskonale, Daisy była pod fantastyczna opieką. Codziennie dostawaliśmy relacje ze zdjęciami . Dziękujemy i polecamy!

Więcej

Opiekun: Gabriela

Tarnów

5.0

Gabriela

To był pierwszy raz, kiedy musieliśmy zostawić Małą pod opieką i bardzo się stresowaliśmy. Trafiliśmy doskonale, Daisy była pod fantastyczna opieką. Codziennie dostawaliśmy relacje ze zdjęciami . Dziękujemy i polecamy!

Opiekun: Katarzyna

Gdańsk

5.0

Katarzyna

Powiedzieć, że nasz pies był na wakacjach all inclusive to jakby nic nie powiedzieć. Pani Kasia jest wspaniałą opiekunką, która poświęciła naszemu psu mnóstwo czasu i dała mu dużo ciepła....

Więcej

Opiekun: Katarzyna

Gdańsk

5.0

Katarzyna

Powiedzieć, że nasz pies był na wakacjach all inclusive to jakby nic nie powiedzieć. Pani Kasia jest wspaniałą opiekunką, która poświęciła naszemu psu mnóstwo czasu i dała mu dużo ciepła. Kostek nie miał czasu żeby się nudzić i tęsknić. Patrząc na wysyłane zdjęcia mieliśmy obawy, że nie będzie chciał wracać do domu😉 Polecam Panią Kasię z całego serca😊 i jeszcze raz baaardzo dziękujemy za poświęcony czas i fantastyczną opiekę☺️

Opiekun: Magdalena

Bytom

4.6

Magdalena

Bardzo miła, sympatyczna, profesjonalna, pomocną. Psiak był w bardzo dobrych rękach. Na pewno za jakiś czas znowu się spotkamy z Panią Magdą.

Opiekun: Aleksandra

Szczecin

4.8

Aleksandra

Pies super szczęśliwy po pobycie❤️ codzienne fotki i info - rewelacja. Polecamy opiekuna 🙂

Opiekun: Sebastian

Wrocław

5.0

Sebastian

Jeśli czytasz tę opinię, to wiedz, że właśnie znalazłeś najlepszego petsittera. Przed spotkaniem z Sebastianem odwiedziłam hotele, które nie wzbudziły mojego zaufania, a Sebastian przekonał mnie do siebie w ciągu...

Więcej

Opiekun: Sebastian

Wrocław

5.0

Sebastian

Jeśli czytasz tę opinię, to wiedz, że właśnie znalazłeś najlepszego petsittera. Przed spotkaniem z Sebastianem odwiedziłam hotele, które nie wzbudziły mojego zaufania, a Sebastian przekonał mnie do siebie w ciągu pierwszych minut rozmowy i po prostu czułam, że mój piesek będzie z nim szczęśliwy i bezpieczny. Nie myliłam się 🙂 Mogłam podróżować ze spokojną głową, wiedząc, że mój piesek będzie zaopiekowany. Stały kontakt, wszystko sympatycznie. Polecam z czystym sumieniem!!

Opiekun: Sara

Poznań

5.0

Sara

Pani Sara jest niesamowicie ciepłą, dobrą i cierpliwą Osobą ❤️ piesek dostał mnóstwo czułości, czuł się bezpiecznie i dobrze się bawił z pieskiem Pani Sary. Rewelacyjny kontakt, zdjecia, wiadomości. Lea...

Więcej

Opiekun: Sara

Poznań

5.0

Sara

Pani Sara jest niesamowicie ciepłą, dobrą i cierpliwą Osobą ❤️ piesek dostał mnóstwo czułości, czuł się bezpiecznie i dobrze się bawił z pieskiem Pani Sary. Rewelacyjny kontakt, zdjecia, wiadomości. Lea wróciła do domku szczęśliwa ❤️ z całą pewnością pieski spotkają się na wspólnej zabawie, bardzo się polubiły. Polecam z całego serca i czystym sumieniem Panią Sarę ❤️

Opiekun: Natalia

Wrocław

5.0

Natalia

Super kontakt, zdjęcia wysyłane na bieżąco. Piesek był bardzo zadowolony 🙂 jak najbardziej polecam!

Opiekun: Weronika

Mysłowice

5.0

Weronika

Jestem wdzięczny za opiekę nad moim psem. Scooby przyjmował leki zgodnie z zaleceniami, dużo przebywał na świeżym powietrzu. Codziennie otrzymywałem zdjęcia i filmiki. Na pewno wrócimy ponownie, 😉

Więcej

Opiekun: Weronika

Mysłowice

5.0

Weronika

Jestem wdzięczny za opiekę nad moim psem. Scooby przyjmował leki zgodnie z zaleceniami, dużo przebywał na świeżym powietrzu. Codziennie otrzymywałem zdjęcia i filmiki. Na pewno wrócimy ponownie, 😉

Opiekun: Lidia

Poznań

5.0

Lidia

Właśnie odebrałem Melona od Pani Lidii i mam wrażenie że mój psiak chętnie by przedłużył swój pobyt. Dodam do tego bardzo dobry kontakt oraz wysłuchanie moich próśb i porad związanych...

Więcej

Opiekun: Lidia

Poznań

5.0

Lidia

Właśnie odebrałem Melona od Pani Lidii i mam wrażenie że mój psiak chętnie by przedłużył swój pobyt. Dodam do tego bardzo dobry kontakt oraz wysłuchanie moich próśb i porad związanych z opieką nad moim psiakiem. Szczerze polecam i na pewno skorzystam w przyszłości z usług Pani Lidii. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam

Opiekun: Klaudia

Gdynia

5.0

Klaudia

Szczerze polecam. Wzorowa opiekunka 🙂

Opiekun: Aleksandra

Gdynia

5.0

Aleksandra

Fotorelacji nie było, ale byłam za granicą, więc i tak zdjęcia może by nie dotarły, ale miałam zapewnienie o udanej nocy i super spacerze

Więcej

Opiekun: Aleksandra

Gdynia

5.0

Aleksandra

Fotorelacji nie było, ale byłam za granicą, więc i tak zdjęcia może by nie dotarły, ale miałam zapewnienie o udanej nocy i super spacerze

Opiekun: Martyna

Gdańsk

5.0

Martyna

Bardzo polecam! Tytus po raz pierwszy spędził dzień ( i noc) poza domem. Czuł się u p.Martyny doskonale. Super kontakt i relacje ze zdjęciami.

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Bardzo polecam z całego serca. Zosia ma rękę do zwierząt i to widać. Jak tylko przekazaliśmy smycz, Eli od razu poczuł swojego i pomaszerował, nawet się nie odwracał. Eliot...

Więcej

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Bardzo polecam z całego serca. Zosia ma rękę do zwierząt i to widać. Jak tylko przekazaliśmy smycz, Eli od razu poczuł swojego i pomaszerował, nawet się nie odwracał. Eliot wrócił do nas jak z luksusowych wakacji połączonych ze SPA.

Opiekun: Natalia

Bartąg

5.0

Natalia

Pani Natalia jest ciepłą i miłą osobą. Kontakt oraz zdjęcia przesyłane były na bieżąco. Piesio "z wakacji" wrócił cały i zdrowy 😁

Opiekun: Viktoriia

Wrocław

5.0

Viktoriia

Opiekun: Ola

Łódź

5.0

Ola

Super opieka! Moje 2 dziewczyny mega zadowolone - co potwierdzała relacja zdjęciowa 🙂 Polecam!