Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Sviatlana

Gdańsk

5.0

Sviatlana

Bardzo uprzejma opiekunka. Kontakt doskonały , po relacjach ze zdjęciami i filmikami wiem, że czuł się na wakacjach doskonale. Polecam

Opiekun: Anna Sienkiewicz -

Białystok

5.0

Anna Sienkiewicz -

Opiekun: Wiktoria

Kraków

4.2

Wiktoria

Polecam serdecznie Panią Wiktorię. Bezprzewodowy kontakt. Cudowna opieka nad pieskiem. 😊

Opiekun: Aleksandra

Poznań

5.0

Aleksandra

Bardzo dobry kontakt i fotorelacja przez cały czas opieki 😊 Polecam!

Opiekun: Ewelina

Kraków

5.0

Ewelina

Pełny profesjonalizm i doskonałe warunki dla Pieska, w dodatku elastyczne godziny, wtórych można pieska zostawić i odebrać. Ponadto dostawałem na bieżąca zdjęcia z pobytu zadowolonego pieska, który - warto podkreślić...

Więcej

Opiekun: Ewelina

Kraków

5.0

Ewelina

Pełny profesjonalizm i doskonałe warunki dla Pieska, w dodatku elastyczne godziny, wtórych można pieska zostawić i odebrać. Ponadto dostawałem na bieżąca zdjęcia z pobytu zadowolonego pieska, który - warto podkreślić - nie jest łatwy w opięcie 😉 Gorąco polecam i na pewno będę korzystał w przyszłości!!

Opiekun: Patrycja

Tychy

5.0

Patrycja

Pani Patrycja wspaniale zaopiekowała się naszym buldogiem francuski. Bardzo dobry kontakt, codzienne relacje i zdjęcia. Wszystko profesjonalnie , z dużym zaangażowaniem i " wielkim sercem". 🙂

Opiekun: Dawid

Desno 20M

5.0

Dawid

Korzystałem z usług Dawida i szczerze polecam. Zostawiając Molly pod jego opieką, miałem pewność, że jest w dobrych rękach. Dawid ma świetne podejście do zwierząt, wyrozumiałość i duże doświadczenie z...

Więcej

Opiekun: Dawid

Desno 20M

5.0

Dawid

Korzystałem z usług Dawida i szczerze polecam. Zostawiając Molly pod jego opieką, miałem pewność, że jest w dobrych rękach. Dawid ma świetne podejście do zwierząt, wyrozumiałość i duże doświadczenie z psiakami, którym chętnie się dzieli. Molly nie zawsze jest najłatwiejsza w opiece i ma swoje „problemy” mimo to doskonale sobie z nią poradził. Regularnie wysyłał zdjęcia/filmy co dawało mi pełen spokój 👍

Opiekun: Natalia

Wrocław

5.0

Natalia

Serdecznie polecam!!! Piesek zaopiekowany na 101% 🙂 Z przyjemnością skorzystamy z opieki w przyszłości. Natalia to niezwykle empatyczna osoba z sercem do zwierząt. Przez cały pobyt otrzymywaliśmy zdjęcia, które tylko...

Więcej

Opiekun: Natalia

Wrocław

5.0

Natalia

Serdecznie polecam!!! Piesek zaopiekowany na 101% 🙂 Z przyjemnością skorzystamy z opieki w przyszłości. Natalia to niezwykle empatyczna osoba z sercem do zwierząt. Przez cały pobyt otrzymywaliśmy zdjęcia, które tylko upewniały nas, że jest w najlepszych rękach 🙂

Opiekun: Weronika

Katowice

5.0

Weronika

Bardzo dobra opieka, super kontakt. Polecam w 100%

Opiekun: Magdalena

Bytom

4.6

Magdalena

Bardzo miła, sympatyczna, profesjonalna, pomocną. Psiak był w bardzo dobrych rękach. Na pewno za jakiś czas znowu się spotkamy z Panią Magdą.

Opiekun: Wiktoria

Zielona Góra

5.0

Wiktoria

Kolejny raz możemy wystawić pozytywną opinię! Oddajemy naszego psiaka w najlepsze ręce i jesteśmy spokojni, że wszystko będzie dobrze. Polecamy Wiktorię!

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Powierzyłam opiekę nad moim psiakiem i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre warunki: przestronny dom, swobodna atmosfera i możliwość normalnego funkcjonowania psa (kanapa, łóżko). Doceniam też regularne raporty, zdjęcia i filmiki....

Więcej

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Powierzyłam opiekę nad moim psiakiem i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre warunki: przestronny dom, swobodna atmosfera i możliwość normalnego funkcjonowania psa (kanapa, łóżko). Doceniam też regularne raporty, zdjęcia i filmiki. Dodatkowym plusem jest obecność spokojnych psów, które dobrze wpływają na adaptację. Zdecydowanie wrócimy 😄

Opiekun: Zofia

Kraków

5.0

Zofia

Jestem bardzo zadowolona, wszystko poszło dobrze. Pani Zofia przesyłała fotki i filmik, byłyśmy w kontakcie. Piesek zaopiekowany jak należy- mogę polecić i pewnie jeszcze sama skorzystam.

Więcej

Opiekun: Zofia

Kraków

5.0

Zofia

Jestem bardzo zadowolona, wszystko poszło dobrze. Pani Zofia przesyłała fotki i filmik, byłyśmy w kontakcie. Piesek zaopiekowany jak należy- mogę polecić i pewnie jeszcze sama skorzystam.

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Serdecznie polecamy! Bryza ( chart Polski w wieku 8 m-cy) była zachwycona, a wszystkie jej potrzeby zaopiekowane. Wybiegana, wykochana, wybawiona i z uśmiechem na pysku wracała dość niechętnie do domu...

Więcej

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Serdecznie polecamy! Bryza ( chart Polski w wieku 8 m-cy) była zachwycona, a wszystkie jej potrzeby zaopiekowane. Wybiegana, wykochana, wybawiona i z uśmiechem na pysku wracała dość niechętnie do domu 🙈😂 Przez cały czas mieliśmy kontakt i fotorelacje z pobytu. Jeszcze raz dziękujemy!

Opiekun: Ewa

Wrocław

5.0

Ewa

Pierwszy raz korzystam z tego typu opieki nad psem i jestem po prostu przeszczęśliwa że trafiliśmy na taką opiekunkę. Nasz pies był bardzo dobrze zaopiekowany, szczęśliwy, spokojny, a przez to...

Więcej

Opiekun: Ewa

Wrocław

5.0

Ewa

Pierwszy raz korzystam z tego typu opieki nad psem i jestem po prostu przeszczęśliwa że trafiliśmy na taką opiekunkę. Nasz pies był bardzo dobrze zaopiekowany, szczęśliwy, spokojny, a przez to i ja szczęśliwa i spokojna na wakacjach. Dzięki Ewie i jej rodzinie Oscar też miał swoje wakacje. Dostawaliśmy na bieżąco informacje i zdjęcia tak że nie musieliśmy się o nic martwić. Dziękuję jeszcze raz i polecam z całego serca. My na pewno będziemy wracać ❤️

Opiekun: Anna

Poznań

5.0

Anna

Bardzo serdeczne i uważne podejście do opieki na pieskiem. Zwrócenie uwagi na jego przyzwyczajenia, dobry kontakt z klientem. Atmosfera spokoju i dobrego zaopiekowania. Miło i ze zrozumieniem. Polecamy.

Więcej

Opiekun: Anna

Poznań

5.0

Anna

Bardzo serdeczne i uważne podejście do opieki na pieskiem. Zwrócenie uwagi na jego przyzwyczajenia, dobry kontakt z klientem. Atmosfera spokoju i dobrego zaopiekowania. Miło i ze zrozumieniem. Polecamy.

Opiekun: Anna

Poznań

5.0

Anna

Polecam serdecznie. Moj psiak spędził kilka dni pod opieką Pani Ani. Cały czas byłam informowana czy wszysyko jest ok. Wafer był zadowolony 🙂

Opiekun: Dominika

Tarnowskie Góry

5.0

Dominika

Pani Dominika super opiekowała się naszą Figą. Na bieżąco wysyłała zdjęcia, filmiki i wiadomości o naszym piesku. Figa czuła się u Pani Dominiki jak u siebie w domu. Gorąco polecam.

Więcej

Opiekun: Dominika

Tarnowskie Góry

5.0

Dominika

Pani Dominika super opiekowała się naszą Figą. Na bieżąco wysyłała zdjęcia, filmiki i wiadomości o naszym piesku. Figa czuła się u Pani Dominiki jak u siebie w domu. Gorąco polecam.

Opiekun: Maja

Gdynia

5.0

Maja

Polecam Maja jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem.

Opiekun: Magda

Kraków

5.0

Magda

Zostawiłam pieska w najlepszych rękach jakich mogłam zostawić. Magda jest cudownym opiekunem, pełnym zaangażowania, odpowiedzialności i miłości do zwierząt. Fotorelacja na bieżąco zapewniona, kontakt na najwyższym poziomie. Niko wrócił szczęśliwy...

Więcej

Opiekun: Magda

Kraków

5.0

Magda

Zostawiłam pieska w najlepszych rękach jakich mogłam zostawić. Magda jest cudownym opiekunem, pełnym zaangażowania, odpowiedzialności i miłości do zwierząt. Fotorelacja na bieżąco zapewniona, kontakt na najwyższym poziomie. Niko wrócił szczęśliwy do domu. Gorąco polecam korzystanie z opieki Magdy nad pupilem, mój Nikoś na pewno chętnie jeszcze do Magdy wróci 🙂