Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: Jola

Warszawa

5.0

Jola

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Psiaki spędziły super wakacje pod opieką Oli. Po doskonałej fotorelacji widać było, jak im dobrze. Przez moją nieobecność miałam pewność, że mogę być spokojna o swoje pupile:)

Więcej

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Psiaki spędziły super wakacje pod opieką Oli. Po doskonałej fotorelacji widać było, jak im dobrze. Przez moją nieobecność miałam pewność, że mogę być spokojna o swoje pupile:)

Opiekun: Paulina

Warszawa

5.0

Paulina

Paulina i Grześ to najwspanialsi Opiekunowi !Nasza Nesti(Boston terrier)była zadbana, szczęsliwa,wybawiona,"uśmiechnięta" :)Kontakt,fotorelacje–wszystko było super, jak najbardziej profesjonalne .Nesti jest trochę lękliwym pieskiem z charakterem, a Oni tak wspaniale o nią...

Więcej

Opiekun: Paulina

Warszawa

5.0

Paulina

Paulina i Grześ to najwspanialsi Opiekunowi !Nasza Nesti(Boston terrier)była zadbana, szczęsliwa,wybawiona,"uśmiechnięta" :)Kontakt,fotorelacje–wszystko było super, jak najbardziej profesjonalne .Nesti jest trochę lękliwym pieskiem z charakterem, a Oni tak wspaniale o nią się zatroszczyli.Szczerze, obawiałam się jak to będzie-poznaliśmy się wcześniej na spacerku zapoznawczym i od razu poczułam spokój i pewność,że w czasie mojej nieobecności Nestusia jest w najlepszych rękach 🙂 BARDZO POLECAM 🙂

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Paulina jest bardzo troskliwą i uważną opiekunką. Podeszła do Sida z miłością i otwartością zapewniając mu wszystko, czego potrzebował, a ja na bieżąco otrzymywalam informację o sytuacji. Polecamy 🐾

Więcej

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Paulina jest bardzo troskliwą i uważną opiekunką. Podeszła do Sida z miłością i otwartością zapewniając mu wszystko, czego potrzebował, a ja na bieżąco otrzymywalam informację o sytuacji. Polecamy 🐾

Opiekun: Maja

Pruchnik

5.0

Maja

Jestem zachwycona podejściem Pani Mai do zwierząt oraz całą opieką. Bardzo profesjonalne podejście a przy tym Pani Maja jest bardzo miłą i ciepłą osobą, rozumiejącą potrzeby zwierząt. Mam trudnego pieska...

Więcej

Opiekun: Maja

Pruchnik

5.0

Maja

Jestem zachwycona podejściem Pani Mai do zwierząt oraz całą opieką. Bardzo profesjonalne podejście a przy tym Pani Maja jest bardzo miłą i ciepłą osobą, rozumiejącą potrzeby zwierząt. Mam trudnego pieska z lękiem separacyjnym, który na ogół nie toleruje innych piesków w domu. U Pani Mai czuła się zaopiekowana i spokojna co widać było na filmikach i zdjęciach regularnie wysyłanych przez cały pobyt. Piesek wrócił do nas szczęśliwy i spokojny. 🙂 Gorąco polecam i na pewno skorzystam ponownie!

Opiekun: GRZEGORZ

Warszawa

5.0

GRZEGORZ

Świetna opieka, kontakt z opiekunem wraz ze zdjęciami pupila. Jeżeli szukasz osoby, która zaopiekuje się Twoim psem pod każdym względem to to jest to miejsce.

Opiekun: Karina

Poznań

5.0

Karina

Karina przez cały pobytu naszego psa opiekowala się Nim jak druga mama.Był zaopiekowany,bezpieczny i co najważniejsze szczęśliwy.Polecam z całego serduszka ❤️

Opiekun: Katarzyna

Katowice

5.0

Katarzyna

Cudowni ludzie ❤️ niesamowite serce i ręka do zwierząt. Kira wróciła do domu zadowolona i wybawiona. Dostawałam bardzo dużo zdjęć i filmików także na bieżąco wiedziałam co się dzieje z...

Więcej

Opiekun: Katarzyna

Katowice

5.0

Katarzyna

Cudowni ludzie ❤️ niesamowite serce i ręka do zwierząt. Kira wróciła do domu zadowolona i wybawiona. Dostawałam bardzo dużo zdjęć i filmików także na bieżąco wiedziałam co się dzieje z moim psem. Polecam z czystym sumieniem tą rodzinę na domek tymczasowy dla waszych pupili 🥰❤️

Opiekun: Bartłomiej

Warszawa

5.0

Bartłomiej

Bartek to super opiekun. Świetnie poradził sobie z naszym, nie zawsze łatwym w obsłudze psem 🙂 Po spotkaniu zapoznawczym od razu dało się poczuć, że ma świetne wyczucie i rękę...

Więcej

Opiekun: Bartłomiej

Warszawa

5.0

Bartłomiej

Bartek to super opiekun. Świetnie poradził sobie z naszym, nie zawsze łatwym w obsłudze psem 🙂 Po spotkaniu zapoznawczym od razu dało się poczuć, że ma świetne wyczucie i rękę do zwierząt. Przez cały pobyt dostawaliśmy zdjęcia i filmy z naszym psiakiem. Kontakt z Bartkiem przebiegał bezproblemowo i sprawnie. Zdecydowanie polecamy tego opiekuna i będziemy korzystać z jego pomocy w przyszłości 🙂

Opiekun: Monika

Warszawa

5.0

Monika

Polecam. Akun czuł się jak u siebie, nawet piszczał w taksówce po odbiorze ze chciałby zostać 🙂

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Opiekun: Laura

Sosnowiec

5.0

Laura

Laura podchodzi do każdego zwierzaka indywidualnie, widać że ma sporo doświadczenia oraz cały czas dba o komfort psychiczny właściciela wysyłając mu codzienne zdjęcia pupila. Opiekun godny polecenia 🙂

Więcej

Opiekun: Laura

Sosnowiec

5.0

Laura

Laura podchodzi do każdego zwierzaka indywidualnie, widać że ma sporo doświadczenia oraz cały czas dba o komfort psychiczny właściciela wysyłając mu codzienne zdjęcia pupila. Opiekun godny polecenia 🙂

Opiekun: Laura

Sosnowiec

5.0

Laura

Nie każdy potrafi naprawdę zrozumieć zwierzęta. Ta opiekunka zdecydowanie do takich osób należy. W jej opiece widać ogromną wrażliwość, cierpliwość oraz prawdziwe serce do pomagania zwierzakom. Każdy pupil jest przez...

Więcej

Opiekun: Laura

Sosnowiec

5.0

Laura

Nie każdy potrafi naprawdę zrozumieć zwierzęta. Ta opiekunka zdecydowanie do takich osób należy. W jej opiece widać ogromną wrażliwość, cierpliwość oraz prawdziwe serce do pomagania zwierzakom. Każdy pupil jest przez nią traktowany z troską i dużą uwagą, dzięki czemu szybko czuje się bezpiecznie i komfortowo. Laura opiekuje się zwierzętami nie tylko z obowiązku, ale przede wszystkim z prawdziwej miłości i empatii. Z całego serca polecam ją każdemu, kto chce powierzyć swojego pupila w naprawdę dobre ręce.

Opiekun: Jola

Warszawa

5.0

Jola

Wszystko jak najbardziej oki 🥰 Jola zajęła się moim psiakiem jak swoim na czym bardzo mi zależało 🐶🩷

Opiekun: Natalia

Warszawa

5.0

Natalia

Opiekunka niesamowicie zaangażowana, profesjonalna i kontaktowa. Wspaniała opieka nad naszym psem.

Opiekun: Maja

Warszawa

5.0

Maja

Bardzo dobra opieka nad pieskiem – Maja jest troskliwa i zaangażowana. Wszystko przebiegło bez problemów. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze skorzystamy z jej opieki, gdy będzie okazja! 😊

Więcej

Opiekun: Maja

Warszawa

5.0

Maja

Bardzo dobra opieka nad pieskiem – Maja jest troskliwa i zaangażowana. Wszystko przebiegło bez problemów. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze skorzystamy z jej opieki, gdy będzie okazja! 😊

Opiekun: Dominika

Wrocław

5.0

Dominika

Wszystko super, mimo że szukaliśmy opieki właściwie z dnia na dzień w dość gorącym terminie. Polecam 🙂

Opiekun: Joanna

ZIELONA GÓRA

5.0

Joanna

Bardzo dziękuję Asi za opiekę nad moim psem w ten weekend. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetne podejście do psów. Asia ma dużo empatii i widać, że naprawdę rozumie zwierzęta....

Więcej

Opiekun: Joanna

ZIELONA GÓRA

5.0

Joanna

Bardzo dziękuję Asi za opiekę nad moim psem w ten weekend. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetne podejście do psów. Asia ma dużo empatii i widać, że naprawdę rozumie zwierzęta. Z pełnym przekonaniem będę korzystał z jej usług również w przyszłości. Pozdrawiam KUBA

Opiekun: Edyta

Zielona Góra

5.0

Edyta

Opiekun: Katarzyna

Wroclaw

5.0

Katarzyna

Очень рекомендую . Кася очень профессионально, грамотно и с любовью относиться к своей работе, идеальные условия для собак. Быстрая резервация на сайте и постоянная помощь администрации сайта.