Opinie o naszych petsitterach
Opiekun: Zofia
Mosina
5.0
“
Moja Nala jest dość wrażliwa i różnie reaguje na nowe miejsca, dlatego bardzo się martwiłam. Tutaj naprawdę dobrze się odnalazła. Duży plus za cierpliwość i spokojne podejście. Widać, że...
WięcejOpiekun: Karolina
Warszawa
5.0
“
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Serdecznie polecam! Nasza Petsiterka okazała się niezwykle odpowiedzialna, troskliwa i cierpliwa. Doskonale zajęła się moim pupilem – codziennie wysyłała zdjęcia i krótkie relacje, dzięki czemu wiedzieliśmy, że wszystko jest...
WięcejOpiekun: Mariia
Warszawa
5.0
“
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Maria okazała się świetną opiekunką - uważną i troskliwą. Szczerze polecamy.
Opiekun: Anna
Warszawa
5.0
“
Polecam Panią Anię. 🙂 Mój piesek miał super wakacje, poznał nowych kolegów. Mimo że jest jeszcze szczeniakiem dobrze się odnalazł u Pani Ani. Na pewno wrócimy.
Opiekun: Laila
warszawa
5.0
“
Bardzo, bardzo dziękujemy za odpowiedzialne podejście do naszego ukochanego psa. Elis jest szczęśliwa i radosna. Zawsze były zdjęcia i filmy, bardzo miły i sympatyczny ludzi. Byliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dziękujemy.🤗🤗🤗
WięcejOpiekun: Aleksandra
Warszawa
5.0
“
Pani Ola to wspaniały przyjaciel zwierząt. Zostawiliśmy pod opieką dwa pieski, w tym jamnika :). Mam wrażenie, że było im tak dobrze, że nie rwały się z powrotem do domu....
WięcejOpiekun: Beata
Łódź
5.0
“
Super opieka, spokój, podejście do pieska. Piękny teren przy domu dla psa i okolica umożliwiająca spacery, Bardzo dziękuję!
Opiekun: Monika
Warszawa
5.0
“
Z całego serca polecam tych opiekunów. Diego był szczęśliwy, dobrze zaopiekowany, a ja mogłem spokojnie cieszyć się urlopem, wiedząc, że jest w najlepszych rękach. 😊
Opiekun: Łucja
Kraków
5.0
“
Idealnie, wszystko na pięć gwiazdek. Od razu widać dobre podejście do pieska i spore doświadczenie. Nareszcie mogę oddać moją Eskę (1,5-roczny bernardyn) w odpowiednie ręce!
Opiekun: Aleksandra
Warszawa
5.0
“
To drugi raz gdy oddałam mojego psa pod opiekę Oli i po raz drugi jestem bardzo zadowolona ☺️
Opiekun: Amelia
Warszawa
5.0
“
Wszystko jak najbardziej na plus. Na bieżąco zdjęcia przesyłane i pełny kontakt z opiekunem. Polecam:)
Opiekun: Nela
Warsaw
5.0
“
Szczerze polecam, wszystko świetnie!!! Z pewnością wrócimy
Opiekun: Magda
Warszawa
5.0
“
Polecam Magda jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem. Niezwykle empatyczna osoba, otwarta na potrzeby zwierząt. Naszą suczką która jest raczej antyspołeczna zaopiekowała się wspaniale. Polecam...
WięcejOpiekun: Maja
Warszawa
5.0
“
Bardzo polecam! Świetny kontakt podczas pobytu pieska, a pupil bardzo zaopiekowany 🙂
Opiekun: Paulina
Kraków
5.0
“
Paulina jest bardzo troskliwą i uważną opiekunką. Podeszła do Sida z miłością i otwartością zapewniając mu wszystko, czego potrzebował, a ja na bieżąco otrzymywalam informację o sytuacji. Polecamy 🐾
Więcej
“
Polecam, piesek zadowolony i my rownież 😊
Opiekun: Mikołaj
Świętochłowice
5.0
“
Jestem bardzo zadowolony z usług Mikołaja. Mój pies miał zapewnioną świetną opiekę, a ja regularnie dostawałem wiadomości i zdjęcia. Wszystko super, na pewno wrócimy.
Więcej