Opinie o naszych petsitterach

Opiekun: GRZEGORZ

Warszawa

5.0

GRZEGORZ

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Moja Nala jest dość wrażliwa i różnie reaguje na nowe miejsca, dlatego bardzo się martwiłam. Tutaj naprawdę dobrze się odnalazła. Duży plus za cierpliwość i spokojne podejście. Widać, że...

Więcej

Opiekun: Zofia

Mosina

5.0

Zofia

Moja Nala jest dość wrażliwa i różnie reaguje na nowe miejsca, dlatego bardzo się martwiłam. Tutaj naprawdę dobrze się odnalazła. Duży plus za cierpliwość i spokojne podejście. Widać, że to osoba, która rozumie psy. Na pewno jeszcze skorzystamy.

Opiekun: Karolina

Warszawa

5.0

Karolina

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Serdecznie polecam! Nasza Petsiterka okazała się niezwykle odpowiedzialna, troskliwa i cierpliwa. Doskonale zajęła się moim pupilem – codziennie wysyłała zdjęcia i krótkie relacje, dzięki czemu wiedzieliśmy, że wszystko jest...

Więcej

Opiekun: Karolina

Warszawa

5.0

Karolina

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Serdecznie polecam! Nasza Petsiterka okazała się niezwykle odpowiedzialna, troskliwa i cierpliwa. Doskonale zajęła się moim pupilem – codziennie wysyłała zdjęcia i krótkie relacje, dzięki czemu wiedzieliśmy, że wszystko jest w najlepszym porządku. Widać, że ma ogromne serce do zwierząt i potrafi nawiązać z nimi świetny kontakt. Mój pies był spokojny, zadbany i szczęśliwy po naszej nieobecności. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto szuka zaufanej osoby do opieki 🩷 DZIĘKUJĘ

Opiekun: Mariia

Warszawa

5.0

Mariia

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Maria okazała się świetną opiekunką - uważną i troskliwą. Szczerze polecamy.

Opiekun: Anna

Warszawa

5.0

Anna

Polecam Panią Anię. 🙂 Mój piesek miał super wakacje, poznał nowych kolegów. Mimo że jest jeszcze szczeniakiem dobrze się odnalazł u Pani Ani. Na pewno wrócimy.

Opiekun: Laila

warszawa

5.0

Laila

Bardzo, bardzo dziękujemy za odpowiedzialne podejście do naszego ukochanego psa. Elis jest szczęśliwa i radosna. Zawsze były zdjęcia i filmy, bardzo miły i sympatyczny ludzi. Byliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dziękujemy.🤗🤗🤗

Więcej

Opiekun: Laila

warszawa

5.0

Laila

Bardzo, bardzo dziękujemy za odpowiedzialne podejście do naszego ukochanego psa. Elis jest szczęśliwa i radosna. Zawsze były zdjęcia i filmy, bardzo miły i sympatyczny ludzi. Byliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dziękujemy.🤗🤗🤗

Opiekun: Łucja

Kraków

5.0

Łucja

Polecam Łucję z czystym sumieniem 😊 Świetnie zajęła się naszym pieskiem, zadbała o wszystko i od razu było widać, że robi to z sercem. Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i...

Więcej

Opiekun: Łucja

Kraków

5.0

Łucja

Polecam Łucję z czystym sumieniem 😊 Świetnie zajęła się naszym pieskiem, zadbała o wszystko i od razu było widać, że robi to z sercem. Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i ogromna cierpliwość. Po raz pierwszy zostawialiśmy pupila pod czyjąś opieką i mieliśmy sporo obaw, ale całkowicie niepotrzebnie. Na pewno jeszcze skorzystamy!

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Pani Ola to wspaniały przyjaciel zwierząt. Zostawiliśmy pod opieką dwa pieski, w tym jamnika :). Mam wrażenie, że było im tak dobrze, że nie rwały się z powrotem do domu....

Więcej

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

Pani Ola to wspaniały przyjaciel zwierząt. Zostawiliśmy pod opieką dwa pieski, w tym jamnika :). Mam wrażenie, że było im tak dobrze, że nie rwały się z powrotem do domu. Wspaniały kontakt z opiekunem. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Opiekun: Beata

Łódź

5.0

Beata

Super opieka, spokój, podejście do pieska. Piękny teren przy domu dla psa i okolica umożliwiająca spacery, Bardzo dziękuję!

Opiekun: Monika

Warszawa

5.0

Monika

Z całego serca polecam tych opiekunów. Diego był szczęśliwy, dobrze zaopiekowany, a ja mogłem spokojnie cieszyć się urlopem, wiedząc, że jest w najlepszych rękach. 😊

Opiekun: Łucja

Kraków

5.0

Łucja

Idealnie, wszystko na pięć gwiazdek. Od razu widać dobre podejście do pieska i spore doświadczenie. Nareszcie mogę oddać moją Eskę (1,5-roczny bernardyn) w odpowiednie ręce!

Opiekun: Aleksandra

Warszawa

5.0

Aleksandra

To drugi raz gdy oddałam mojego psa pod opiekę Oli i po raz drugi jestem bardzo zadowolona ☺️

Opiekun: Amelia

Warszawa

5.0

Amelia

Wszystko jak najbardziej na plus. Na bieżąco zdjęcia przesyłane i pełny kontakt z opiekunem. Polecam:)

Opiekun: Nela

Warsaw

5.0

Nela

Szczerze polecam, wszystko świetnie!!! Z pewnością wrócimy

Opiekun: Magda

Warszawa

5.0

Magda

Polecam Magda jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem. Niezwykle empatyczna osoba, otwarta na potrzeby zwierząt. Naszą suczką która jest raczej antyspołeczna zaopiekowała się wspaniale. Polecam...

Więcej

Opiekun: Magda

Warszawa

5.0

Magda

Polecam Magda jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem. Niezwykle empatyczna osoba, otwarta na potrzeby zwierząt. Naszą suczką która jest raczej antyspołeczna zaopiekowała się wspaniale. Polecam z całego serca takiego opiekuna. Pozdrawiam serdecznie

Opiekun: Maja

Warszawa

5.0

Maja

Bardzo polecam! Świetny kontakt podczas pobytu pieska, a pupil bardzo zaopiekowany 🙂

Opiekun: Lena

Wrocław

5.0

Lena

Najlepsze podejście z jakim się spotkaliśmy. Pani Lena ma bardzo dobre podejście do zwierząt, do każdego podchodzi bardzo indywidualnie i jest mocno zaangażowana w opiekę. Naszą Rosia (pitbull) zajęła się doskonale. Cały czas...

Więcej

Opiekun: Lena

Wrocław

5.0

Lena

Najlepsze podejście z jakim się spotkaliśmy. Pani Lena ma bardzo dobre podejście do zwierząt, do każdego podchodzi bardzo indywidualnie i jest mocno zaangażowana w opiekę. Naszą Rosia (pitbull) zajęła się doskonale. Cały czas dostawaliśmy zdjęcia czy to ze spacerku czy z leżakowania na których widać że piesek był przeszczęśliwy i wyluzowany. Jesteśmy bardzo zadowoleni że Rosia trafiła w tak dobre ręce.

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Paulina jest bardzo troskliwą i uważną opiekunką. Podeszła do Sida z miłością i otwartością zapewniając mu wszystko, czego potrzebował, a ja na bieżąco otrzymywalam informację o sytuacji. Polecamy 🐾

Więcej

Opiekun: Paulina

Kraków

5.0

Paulina

Paulina jest bardzo troskliwą i uważną opiekunką. Podeszła do Sida z miłością i otwartością zapewniając mu wszystko, czego potrzebował, a ja na bieżąco otrzymywalam informację o sytuacji. Polecamy 🐾

Opiekun: Agnieszka

Poznań

5.0

Agnieszka

Polecam, piesek zadowolony i my rownież 😊

Opiekun: Mikołaj

Świętochłowice

5.0

Mikołaj

Jestem bardzo zadowolony z usług Mikołaja. Mój pies miał zapewnioną świetną opiekę, a ja regularnie dostawałem wiadomości i zdjęcia. Wszystko super, na pewno wrócimy.

Więcej

Opiekun: Mikołaj

Świętochłowice

5.0

Mikołaj

Jestem bardzo zadowolony z usług Mikołaja. Mój pies miał zapewnioną świetną opiekę, a ja regularnie dostawałem wiadomości i zdjęcia. Wszystko super, na pewno wrócimy.