Opinie o naszych petsitterach
Opiekun: Nela
Warsaw
5.0
“
Szczerze polecam, wszystko świetnie!!! Z pewnością wrócimy
“
Aga kozak petsitterka. Pupil narobił ambarasu, a mimo to nie został wydalony. Wzór spokoju i opanowania 🙂
Opiekun: Magdalena
Łódź
4.6
“
Polecam Lidia jako odpowiedzialnego petsittera, który zapewnia bezpieczną i troskliwą opiekę nad psem.
Opiekun: Dominika
Kraków
5.0
“
Bardzo polecam Panią Dominikę - piesek dobrze zaopiekowany, szybki kontakt i duża elestycznosc co do godzin odbioru pupila 🩷 w przyszłości chętnie skorzystamy ponownie! 🥰
Opiekun: Anastazja
Katowice
5.0
“
Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Anastazji-Floo bardzo dobrze zniosła rozłąkę. Kontakt z panią Anastazją również bez zarzutu. Polecam
Opiekun: Marta
Świętochłowice
5.0
“
Fantastyczna opieka! Piesek szczęśliwy, zadbany, wyprzytulany i wybiegany. Kontakt z opiekunami był super przez cały czas, na bieżąco otrzymywałam wiadomości i zdjęcia co dało mi ogromny spokój. Wszystko odbyło się...
WięcejOpiekun: Mikołaj
Świętochłowice
5.0
“
maja wróciła wybiegana i zrelaksowana, było widać że dobrze spędziła czas 😉
Opiekun: Aleksandra
Radom
5.0
Opiekun: Katarzyna
Radwanice
5.0
Opiekun: Natalia
Warszawa
5.0
“
Natalia to super opiekunka! Bardzo szczegółowo wypytała mnie o potrzeby mojego psa, o jego przyzwyczajenia, o jego zdrowie. Super komunikacja przed i w trakcie opieki. Widać że Natalia ma doświadczenie...
Więcej